کمک در بازی God of War

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام آقایون من تو بازی Gow گیر افتادم لطفا کمکم کنید
من همون جایی که کریتوس باید یه زنی رو که توسط چند تا خفاش دزدیده شده
و بعد اون رو به یه طناب آویزون می کنم گیر اقتادم
نمی دونم باید چیکار کنم لطفا یکی کمک کنه

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
2 تا مجسمه تو اون محوطه هست باید منتقلشون کنی به پایین و با کمک گرفتن از اونها خودت و برسونی روی پشت بام اون اتاقکی که در طبقه پایین هست و از اونجا به بعد هم مشخصه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
2 تا مجسمه تو اون محوطه هست باید منتقلشون کنی به پایین و با کمک گرفتن از اونها خودت و برسونی روی پشت بام اون اتاقکی که در طبقه پایین هست و از اونجا به بعد هم مشخصه

آقا من مجسمه ها رو نمی دونم کودوم گوری بزارم :((
بیارم پایین باید دقیقا کجا بزارم ؟؟:confused:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,715
اول یکیشو بنداز پایین بعد برو بالا دومی رو بنداز رو سر اولی بعد ببرشون همونجا که چشمه آب هست بذار بعد هم از رو دیوار بغلی بپر روش

BurneD.PrieST

کاربر سایت
Feb 6, 2007
20
اتفاقا من هم بار اول که بازی کردم تنها جایی که گیر کردم همین جای پدر سوخته بود.
اگه مشکل یا سوال دیگه ای داشتی همینجا بگو...

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بجه ها من بالاخره به وسیله ی هدیه ی دوست عزیزم از امروز تا به مدتی Ps2 باز شدم !!!
برای اولین بار God of War بازی کردم و عاشقش شدم:love:
چرا می زنی درست هست خیلی از زمونه عقبم اما از مین روب بازی کردن خسته شدم تازه PS 2 نداشتم دلیل نمی شه عاشق نشم !!!
یه جورایی من رو یاد پرنس انداخت.......
فکر می کنین چند روز طول بکشه تا تمومش کنم با توجه به این که بار اولم هست Ps2 دارم بازی می کنم:blushing: :blushing:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
God of War 2 هم اومده :eek: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حیف امروز بهم گفت فقط 4-5 روز دیگه می شه دستم باشه :((
همین یکی رو تموم کنم شاهکار کردم آخه 20 تا بازی هم زمان کم که نیست :biggrin1:
من کنسول می خواااااااااااااااااااااااام من God of War 2 می خوام من تمام PoP ها و MGS ها و SP ها و MK ها و Devil May Cry ها رو می خوااااااااااام
چرا کسی من رو درک نمی کنه :((
کسی داستان God of War رو تو بازی سنتر نوشته ؟؟؟؟
در ضمن امین کنسول باز نیستی نه ؟ :-"
-----------
دیروز 3-4 ساعت بازی کردم رسیدم به اون مرحله تو گرد و خاکه باید از رو صدا زنه رو پیدا کنم ( خوب 2 ساعتش فقط داشتم طرز استفاده از PS2 رو یاد می گرفتم:blushing: ) فکر می کنین 4-5 روز دیگه تموم شه ؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
اقا اين god of war2 رو من تا وسطاش رفتم ولي يه جايي هست كه يه دره هست با خدادتا ستون ستونارو ميگيري ميري تو يه تونل حساب بعد اون ميرسي سره يه پل كه يه جاي save داره ميري رو پل هيچي نيست يعني پل همون اولا شكسته ..يه 3-2 كيلومتر اونور تر هم بقيه پله كه به يدونه بنا يا شهر عزيم ميرسه اولشم يه جاي save هست حالا چجوري بايد ردش كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
اقا اين god of war2 رو من تا وسطاش رفتم ولي يه جايي هست كه يه دره هست با خدادتا ستون ستونارو ميگيري ميري تو يه تونل حساب بعد اون ميرسي سره يه پل كه يه جاي save داره ميري رو پل هيچي نيست يعني پل همون اولا شكسته ..يه 3-2 كيلومتر اونور تر هم بقيه پله كه به يدونه بنا يا شهر عزيم ميرسه اولشم يه جاي save هست حالا چجوري بايد ردش كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازیت خرابه:biggrin1:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=836&page=32

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من بعد از مدت ها و خرید 4 ال سی دی بازی god of war تونستم سی دی که بدون مشکل اجرا کنه از وست گیم بخرم اما الان همینطور که تو عکس می بینید اونجا گیر کردم اگه کسی این بازی رو تموم کرده از کمک کردن به من درغ نکنه مرسی :
goe.jpg

ANBU

کاربر سایت
May 18, 2007
21
سلام اي بابا شما كه هنوز اونجايي.اوكي.
gow_04_14_13.jpg

فقط اين سنگا رو كامل هل بده بچسبن به هم و ديوار! راستي يه جاي مخفي هم هست اينجا.اون سنگ T شكل رو بيار سمت چپ و بپر روش سمت چپ يه جا هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر