راهنمايي در بازي metro 2033

kazem3300

کاربر سایت
Nov 11, 2009
13
سوال

اقا من کمی جلوتر هستم رسیدم به اونجا که پس از فعال کردن مرکز مترو با مترو مسافت طولانی رو میره و بعد با رفیقش سر از روی زمین در میاره اونجا با چند نفر هستند که دوباره مثل اول داستان حیون ها حمله می کنند و همه رو از بین میبرن فقط من و رفیقم زنده میمونیم بعد از یک تیکه کوچک نمایشی به بازی بر می گردیم بعد طرف میگه بیا دنبالم که یه سری حیون میریزن سرش تو این مرحله من هر کار می کنم ماسک کم میارم جلوترم می خوام برم یه حیون گنده میفته رو من و من رو از بین می بره؟

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
اقا من کمی جلوتر هستم رسیدم به اونجا که پس از فعال کردن مرکز مترو با مترو مسافت طولانی رو میره و بعد با رفیقش سر از روی زمین در میاره اونجا با چند نفر هستند که دوباره مثل اول داستان حیون ها حمله می کنند و همه رو از بین میبرن فقط من و رفیقم زنده میمونیم بعد از یک تیکه کوچک نمایشی به بازی بر می گردیم بعد طرف میگه بیا دنبالم که یه سری حیون میریزن سرش تو این مرحله من هر کار می کنم ماسک کم میارم جلوترم می خوام برم یه حیون گنده میفته رو من و من رو از بین می بره؟
حول وحوشش اومد دستم ولی دقیق نگرفتم کجا رو میگی اگه یه عکس بگیری خیلی بهتر میشه فهمید کجا رو میگی...چون من شخصا یادم نمیاد اون طرفا بحثی سر کم آوردن ***** ماسک باشه!!!

kazem3300

کاربر سایت
Nov 11, 2009
13
ببین اون مرحله chapter 7 towner که مثل اینکه قراره به یه برج برسی قبل از رسیدن به برج تو مسیری که با رفیقت باید بری یه جای هست که ماسک سری تموم میشه سری ماسک هم نیست؟

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
ببین اون مرحله chapter 7 towner که مثل اینکه قراره به یه برج برسی قبل از رسیدن به برج تو مسیری که با رفیقت باید بری یه جای هست که ماسک سری تموم میشه سری ماسک هم نیست؟
شرمنده والا من یکی که اونجا ماسک کم نیاوردم...دقیقا هم یادم نیست اون اطراف فیل لتر ماسک کجاست ولی از این مطمئنم هر جه که ماسک واقعا لازم بوده ف.ی.ل.ر. ماسک کنار جنازه هایی که توی مسیر افتادن بوده:)

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
:-? کاظم جان اگر اون مرحله برفی آخر رو میگی که اونجا فیل/ تر کم هست.من خودم هم یکم اونجا گیر کردم .:-s.درجه سختی بازی رو رو آسون بزار در ضمن یه فیل/تر گازماسک هم روی دهان یه آدمه که مرده و نمی دونم یه جایی روییه چیزی افتاده دقیقا یادم میاد میتونی از اون جا ورداری بعدش هم دیگه فیل/تر کم نمیاری فقط این دو تا کار رو بکن :D
من توی این تاپیک یه لینک داده بودم که تمام سیو های بازی باهاش فعال میشد.نمی دونم به چه دلیلی اونو پاک کردن :confused:

آخرین ویرایش:

djsamjackman

کاربر سایت
Jul 24, 2009
3
مشکل در بازی Metro 2033

سلام
من فکر کنم تو مرحله که وارد مارکت می شم خرید هم می کنم اما نمی دانم کجا یا چی کار باید بکنم.
متشکر می شم راهنمائی کنید.

با سلام بنده هم همین مشکل رو دارم،یعنی تو قسمت Market وقتی که بر میگردم جای Bourbon و قراره که بریم به طرف سطح زمین اون فقط میگه"بریم"ولی خودش از جاش تکون نمیخوره!ممکنه راهنماییم کنید که باید چه کار کنم؟ممنون

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
با سلام بنده هم همین مشکل رو دارم،یعنی تو قسمت Market وقتی که بر میگردم جای Bourbon و قراره که بریم به طرف سطح زمین اون فقط میگه"بریم"ولی خودش از جاش تکون نمیخوره!ممکنه راهنماییم کنید که باید چه کار کنم؟ممنون
والا این بازی رو خیلی وقت پیش کردم ولی یادمه منم اینجاش گیر کردم.ببین وقتی که این bourbon بتون فیل/تر می ده باید برید یه چندجاهایی این بسته های فشنگ هست که مخفیه یکیش روی یه نردبان دوطرفه گذاشته و یکیش روی چیز دودکش بخاری،یکی رو سبدخرید و یکی هم روی باجه ی کافه فکر کنم.یکی دوتا که از اینا پیدا کنید bourbon میره جلو پیش اونا که آتیش روشن کردن بعد که با اونا حرف زد در رو باز می کنن

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان
من تو کپچر 3 قسمت
CURSED گیر کردم
من و رفیقم میرسیم به چند تا سرباز دیگه--- آخر یه تونل اونجا تند تند از اون موجودات چهار پا میاد (حدود 50 - 60 تا)
حالا نمیدونم باید کجا برم یا چی کار کنم.
اینم یه عکس از اونجا
nln5gudhvrccgpdp0tq.jpg

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام دوستان
من تو کپچر 3 قسمت
CURSED گیر کردم
من و رفیقم میرسیم به چند تا سرباز دیگه--- آخر یه تونل اونجا تند تند از اون موجودات چهار پا میاد (حدود 50 - 60 تا)
حالا نمیدونم باید کجا برم یا چی کار کنم.
باید با استفاده از مواد منفجره راه ورود Nosalis ها رو ببندی اول باید مواد منفجره که در انتهای راه رو (سمت راست) هست رو بدست بیاری و بعد تونل سمت چپ و داخل یکی از راه پل های که سمت راست راه رو قرار داره رو منفجر کنی.
با زدن M و دیدن Journal هم میتونی کارهای که باید انجام بدی رو ببینی و هم میتونی مسیر رو از روی اون فلش پیدا کنی!

essence

کاربر سایت
Nov 1, 2010
1
نام
نیما
والا این بازی رو خیلی وقت پیش کردم ولی یادمه منم اینجاش گیر کردم.ببین وقتی که این bourbon بتون فیل/تر می ده باید برید یه چندجاهایی این بسته های فشنگ هست که مخفیه یکیش روی یه نردبان دوطرفه گذاشته و یکیش روی چیز دودکش بخاری،یکی رو سبدخرید و یکی هم روی باجه ی کافه فکر کنم.یکی دوتا که از اینا پیدا کنید bourbon میره جلو پیش اونا که آتیش روشن کردن بعد که با اونا حرف زد در رو باز می کنن
عزیز من همه این کارها رو انجام دادم ولی بوربن تکون نمیخوره خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
عزیز من همه این کارها رو انجام دادم ولی بوربن تکون نمیخوره خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه
امیدوارم طبق توضیحات قبلیم این:
http://guides.ign.com/guides/849120/page_18.html
مشکلت رو حل کنه!
(می بینی که باید بگردی فشنگ و چیزای دیگه پیدا کنی تا آماده رفتن به بیرون از تونل بشین)

hajizadeh110

کاربر سایت
Nov 1, 2009
15
من تو آخرین صحنه بازی موندم اونجا که یکی یه هفت تیر میده که اون روح حیونه رو بکشم اما من هرچی میزنم نمیمیره و منو پرت میکنه پایین!
ظاهرا دو نوع پایان هم داره که نمیدونم چجوری باید انتخاب کرد؟

mahdiyar72

کاربر سایت
Jun 8, 2012
38
نام
Amir
سلام

سلام اقا من چپتر2 بازی مترو 2033 کیر کردم خواهش میکنم کمک کنید

---------- نوشته در 09:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:27 PM ارسال شده بود ----------

سلام اقا من چپتر2 بازی مترو 2033 گیر کردم خواهش میکنم کمک کنید

---------- نوشته در 10:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 PM ارسال شده بود ----------

سلام اقا من اونجاش که بابربون وارد اونجا میشی که ادما هستن گیر کردم اخه وقتی ***** ها را از بوربون میگیری بوربون وایمیسه و دیگه راه نمیره ومن هر کاری میکنم راه نمیره خواهش مکنم کمک کنید

mahdiyar72

کاربر سایت
Jun 8, 2012
38
نام
Amir
سلام اقا کسی ترینر بازی مترو 2033 رو نداره

---------- نوشته در 11:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 AM ارسال شده بود ----------

اقا دستت درد نکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر