Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
Death of Osama bin Laden - Wikipedia, the free encyclopedia
البته میدونم که اینا دقیق نیست، ولی آپشن دیگه تون توهمات یه سری مریضه:D

الان هدفت از گذاشتن چنین منبع موثقی چی بود؟؟؟!!!:d
توی اینجا گفته بن لادن رو مثل پشه کشتن بدون درد و خونریزی؟؟؟!!!!:d

من یادم رفت یه چیزیو گوش زد کنم فیلم علاوه بر خوش ساختاریش (اگه اسمشو بشه گذاشت) دقیقا فیلم اشاره به استفاده از ابزار شکنجه برای دست یافتن به اطلاعات داره
حالت پلیسی پرداختن بیگلو به ماجرا فیلم رو بی جون نشون میده

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
خب آخه یه چیزایی رو به خاطر در خطر قرار نگرفتن منافع ملیشون عوض کردن
یه سری اسم ها رو عوض کردن و از این مسائل ولی روند ماموریت به همین ترتیب بوده
مثلا سرپرست سیا که جیمز گاندولفینی نقششو بازی میکنه در اصل وزیر دفاع لئون :d پانتاست حتی اسم شخصیت زن اصلی رو هم عوض کردن
پ ن : لئون کندی :d

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
من یادم رفت یه چیزیو گوش زد کنم فیلم علاوه بر خوش ساختاریش (اگه اسمشو بشه گذاشت) دقیقا فیلم اشاره به استفاده از ابزار شکنجه برای دست یافتن به اطلاعات داره
خوب اینو که منم گفتم، همه هم گفتن:D دلیل مقبول نشدنش از طرف اسکار هم همین بود بر خلاف فیلمی مثل هابیت که نیازی هم نبود مورد قبول اسکار باشه!
حالت پلیسی پرداختن بیگلو به ماجرا فیلم رو بی جون نشون میده
بابا فیلم به روحیاتت نساخته مثل بچه ای که هم خوابش میاد هم گشنه س چرا بهونه میگیری هی؟:D
الان هدفت از گذاشتن چنین منبع موثقی چی بود؟؟؟!!!
yahoo_4.gif

توی اینجا گفته بن لادن رو مثل پشه کشتن بدون درد و خونریزی؟؟؟!!!!
yahoo_4.gif
شما منبع رسمی بهتر یا اطلاعات دقیق تری داری؟:D در هر صورت فیلم هیچ ناهمخوانی با چیزی که رسما منتشر شده نداره.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
سلام خدمت دوستان
شما تو این رنج فیلم چی دیدید؟؟
hongover.projex,the girl next door,
Due Date رو ببین خیلی باحاله
کارگردانش هم همون کارگردان خماری ـه یه فیلم دیگه به اسم old school هم داره
Ted
21 Jump Street
This Is 40
Bridesmaids
Crazy, Stupid, Love
Wanderlust
Horrible Bosses
50/50
The Five-Year Engagement

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
وقتی بیگلو از اِستون، فیلمساز ِ بهتری میشه و زیرو و هرت لاکر از جی اف کی و متولد چهارم جولای، فیلم ِ بهتری، دیگه اینجا بحثِ سلیقه نیس که، بحثِ سطح ِ سوادِ سینماییه ...
:))
یاد اون آدمایی میفتم که میشینن یه فیلم چرت ایرانی میبینن بعد میگن: "بَه بَه چه تیکه هایی به حکومت انداخت":D
سینما تریبیون نیست عشقی، مخاطب هایی مثل شما تریبیونش کردن.
بحثِ جون کندن و ناجی و پیروزی و عملیات بزرگ و موفقیت آمیزَم، دو حالت پیش میاد ؛ اگه واسه دوری همی بودن و خندۀ بچه ها گفتی که خیلی باحال بود ... اَ گــَم جدی بود که باز مربوط به سطح ِ سوادِ سیاسی میشه ...
آنطور نباشد که کاری کنیم که دشمن بگوید آنها اینطور کردند...

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
چرا فیلم مانیتورینگ زنده ی کاخ سفیدو نشون نداد :-/

چون باراک اوباما بخاطر کم بودن مبلغ قرارداد حاضر به بازی در فیلم نشده گفته بازی متداکتینگ میخواین باید 20 میلیون دلار بدین :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
وسط این بحث های Zero Dark Thirty ، به نظرم بهترین بخش فیلم اون قسمت های پایانی بود. یعنی دقایق آخر باعث شد فیلم برای من چند پله بالاتر بره و انقدر ازش خوشم بیاد.
اسپویلر داستانی :
اونجایی که نیروها به پایگاه برمیگردن و مایا یه حالت مات و مبهوتی داره. یه جورایی به جای اینکه خوشحال باشه که بعد از سال ها به هدفش رسیده ، احساس پوچی میکنه و مهم ترین هدفش توی زندگی رو تموم شده میدونه. اون صحنه هواپیما هم که دیگه اوج این حالت هست.

نه بابا این یه فیلم تبلیغاتیه آریا، فیلم ها یا باید علیه امپریالیسم باشن و شعاری، یا فیلمای بدی هستن.
همه این تعریفایی هم که از فیلم شده به خاطر اینه که رسانه خرخره ملتو گرفته دونه به دونه رفته همه پول داده از فیلم تعریف کنن، این یه دستگاه پیچیده س که ماها ازش سر در نمیاریم
biggrin1.gif
والا ! یعنی چی فیلم در مورد همچین چیزایی میسازن ؟! میخوان قدرت های خفن خودشون رو به بقیه نمایش بدن ؟! :| اصلاً چه معنی ای داره همچین کارهایی ؟!
نمادهای نهفته و پنهانی که در جای جای فیلم دیده میشه و تماشاگر عام به راحتی از اون ها میگذره ، خیلی راحت پرده از اسرار این صنعت کثیف برمیداره. اگه توفیقی حاصل بشه ، در نشستی با حضور پروفسور عباسی به موشکافی این اثر خواهیم پرداخت !

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
نه بابا این یه فیلم تبلیغاتیه آریا، فیلم ها یا باید علیه امپریالیسم باشن و شعاری، یا فیلمای بدی هستن.
همه این تعریفایی هم که از فیلم شده به خاطر اینه که رسانه خرخره ملتو گرفته دونه به دونه رفته همه پول داده از فیلم تعریف کنن، این یه دستگاه پیچیده س که ماها ازش سر در نمیاریم:D

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
همه این تعریفایی هم که از فیلم شده به خاطر اینه که رسانه خرخره ملتو گرفته دونه به دونه رفته همه پول داده از فیلم تعریف کنن، این یه دستگاه پیچیده س که ماها ازش سر در نمیاریم:D
دقیقا منم به شدت با حرفتون موافقم .

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
خوب اینو که منم گفتم، همه هم گفتن:D دلیل مقبول نشدنش از طرف اسکار هم همین بود بر خلاف فیلمی مثل هابیت که نیازی هم نبود مورد قبول اسکار باشه!
بابا فیلم به روحیاتت نساخته مثل بچه ای که هم خوابش میاد هم گشنه س چرا بهونه میگیری هی؟:D
شما منبع رسمی بهتر یا اطلاعات دقیق تری داری؟:D در هر صورت فیلم هیچ ناهمخوانی با چیزی که رسما منتشر شده نداره.

ببین با کلیات فیلم هیچ مشکلی ندارم
یه سری اطلاعات بدست اومد رفتن کشتن تمام
اما اینکه این اطلاعات به چه قیمتی و با چه ترفندهای خاصی بدست اومده جای سوال داره
اینکه ریختن توی اون ویلا و بن لادن چرا تک و تنها بوده سواله
چرا بعد دوازده سال فرار توی کوها یهو از پاکستان سر دراوورد سواله
فیلم به سوالات پاسخ نمیده فقط میگه ما اطلاعات بدست آووردیم از نزدیکاش خب درست اطلاعات بدست آووردین دمتون گرم اما چه جور به ضرب شکنجه؟؟؟
اینهاست که میگم واقعیت رو از دید خودشون عنوان کردند
اینم بگم عمرا اطلاعاتی که چه رسمیش چه غیر رسمیش منتشر شده واقعیت محض بوده چون این CIA موزماری بیش نیست
فیلم با روحیات من نمیگم اصلا نساخت ساخت ولی خب ...... باز من اگه انتقادی میکنم یه سری افراد هم همین هارو خرده گرفتن مثل تو نیستم که ایراد بنی اسرائیل از ذهن زیبا بگیرم چون ازش خوشت نیومد:d

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دقیقا منم به شدت با حرفتون موافقم .
He was trying to be sarcastic:|
==
ادوارد نورتون هم به پروژه Birdman ایناریتو اضافه شد که می تونم بگم اولین پروژه اینتاریتوئه که برام جذابه
داستان در مورد یه بایگریه (مایکل کیتون) که یه زمانی نقش یه سوپرهیرو تو یه سری فیلم موفق رو بازی می کرده و مدت هاست که بدست فراموشی سپرده شده و حالا می خواد یه تئاتر رو روی صحنه برادوی ببره اما بازیگر نقش اصلی اون تئاتر (ادوارد نورتون) با درخواست های عجیب و غریبش سرنوشت تئاتر رو در هاله از ابهام قرار میده
انتخاب بازیگرا شاید بشه گفت که خارق العاده بوده
از دیگر بازیگران فیلم می شه به اما استون و زک گالیفیناکیس و نائومی واتس اشاره کرد
==
مارک رافالو هم گفته که حداقل تا قبل از Avengers 2 خبری از یه فیلم در مورد هالک به تنهایی نخواهد بود
==
به گفته جورج لوکاس، هریسون فورد و کری فیشر و مارک همیل برای قسمت های در دست ساخت Star Wars قرارداد بستن

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
:))
یاد اون آدمایی میفتم که میشینن یه فیلم چرت ایرانی میبینن بعد میگن: "بَه بَه چه تیکه هایی به حکومت انداخت":D
سینما تریبیون نیست عشقی، مخاطب هایی مثل شما تریبیونش کردن.

عماد اینو هم من میدونم هم خودت که دو فیلم بیگلو خودشونم بکشن به پای JFK استون نمیرسن پس خواهشا متعصبانه حرف نزن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر