Naruto Ultimate Ninja: Storm 2 | PS3

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
درود .
خب به سلامتی این عنوان هم چند وقتی هست تایید شده ! نسخه ی اول با اون گیم پلی فوق العاده توی مولتی پلیر تونست طرفداران ناروتو رو راضی کنه ! این اثر هم ظاهرا همون چیزی است که طرفداران ناروتو آرزوش رو دارند !
هر چه زودتر منتظر عرضه بازی هستیم :D !

Naruto-Ultimate-Ninja-Storm-2-ps3-xbox360.jpg

• Like
Reactions: Ἁlireza

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
درود .
خب به سلامتی این عنوان هم چند وقتی هست تایید شده ! نسخه ی اول با اون گیم پلی فوق العاده توی مولتی پلیر تونست طرفداران ناروتو رو راضی کنه ! این اثر هم ظاهرا همون چیزی است که طرفداران ناروتو آرزوش رو دارند !
هر چه زودتر منتظر عرضه بازی هستیم :D !

Naruto-Ultimate-Ninja-Storm-2-ps3-xbox360.jpg

مولتي پلير؟ :confused:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
نسخه x360 خیلی وقته که اومده . احتمالا امروز پایتخت میرم . امیدوارم دیگه اورده باشن

پایتخت کلا گرون هست ...

حالا زمانی که بازی رو گرفتی ... ی Review چند خطی از دید خودت برای این تاپیک بنویس :d سبک بازیش به مزاج من سازگار نیست :d و الی منم میگرفتم :d

xsick_carminex

کاربر سایت
Dec 20, 2009
51
نام
sasan
Review که باید Anime رو حتما باید ببینید . ولی این بازی راحت ترین روش برای اینکه خودتونو جای کاراکتر مورد علاقتون بزارید .اگه Anime رو ندیده باشید هیچ جذابیتی نداره . فقط امیدوارم Internet Connection ام به این بازی خوب باشه :)

xsick_carminex

کاربر سایت
Dec 20, 2009
51
نام
sasan
خبری نشد ؟ یعنی هنوز هیچ جا نیاورده ؟

منتاسفانه من که خیلی گشتم و پیدا نکردم اخر به یک نفر گفتم برام اورد . من به یک نفر دیگم گفتم که به من گفته تا اخره هفته میاره که اون و میزارم برای فروش . ولی اونایی که میخوان بدونن بازی چطوره . بازی عالی هستش همونجوری که گفته بودم کلی طرفدارای Naruto لذت خواهن برد . نکته بعدی قسمت Multiplayer که میتونم بگم قابل بازی هستش . من با 385Kb اینترنت تو نستم بازی کنم . خوشبختانه فقط Latency داره یعنی دستورات شما به کاراکتر با تاخیر خیلی کمی دریافت و انجام میشه . ولی دستتون میاد و میتونید کاملا ازش لذت ببرید.

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
کسی از دوستان نیست بیاد آنلاین :-/
آخر نامردیه بعضی از این رنک بالاها رو که میزنی آخرای جونشون که میرسه برای اینکه از امتیازشون کم نشه از مبارزه خارج میشن و متاسفانه امتیازی به شما تعلق نمیگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر