SOCOM 4

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
سری بعدی بازی SOCOM توسط Zipper Interactive که سازنده های اصلی این سری از بازی ها بودند و به تازگی بازی موفق MAG را به بازار عرضه کردند در دست ساخت است در این بازی برخلاف نسخه ی قبلی(SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation) که Multiplayer Only بود این بازی از Single Player برخوردار بوده و داستان ان در جنوب شرق آسیا اتفاق میافتد و شما را در نقش یک گروه کماندوی ناتو قرار میدهد.
منبع :
http://blog.eu.playstation.com/2010/03/04/lock-and-load-announcing-the-new-socom/

آخرین ویرایش:

rezzza

کاربر سایت
Oct 19, 2008
75
دوستان من تا حالا هیپچ شماره ای از این بازی رو انجام ندادم.یکی میتونه بگه که بازی به کدوم یک از بازیهای معروف سبک اکشن شباهت داره؟

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
دوستان من تا حالا هیپچ شماره ای از این بازی رو انجام ندادم.یکی میتونه بگه که بازی به کدوم یک از بازیهای معروف سبک اکشن شباهت داره؟
والله این بازی خودش منحصر بفرد هست شما رهبر یک اسکواد چهار نفره هستی و میتونی به سربازهات انواع دستورات رو بدی نه مثل بقیه بازی ها ابکی یعنی یک لیست گنده از دستورات داره اسلحه هاش هم زیاده و میتونی روش دوربین و اینها سوار کنی و جنگ هاش هم به واقعیت نزدیکه من روی ps2 بازی های قبلی این سری رو بازی کردم و همه اش قشنگک بود این اطلاعات هم با توجه به اون ها دادم:smile:

MansoN

کاربر سایت
Nov 20, 2009
32
نام
مصطفی
اه.....
ببین با این عنوان چیکار کردن!!!
من داشتم امروز تریلرهاشو دنبال میکردم واقعا از ZIPPER اصلا انتظار نداشتم...
به قهقرا کشیدن این عنوان رو.
شماره یک و دو این عنوان جزو بهترین بازیهایی بودن که من توی عمرم کردم ولی از شماره سه به بعد نمیدونم چه بر سر این عنوان اومد که اینجوری شد این اخری هم که...
بازی ای که من واسه هر مرحلش یک یا دو هفته وقت میزاشتم تا بدون اینکه دیده بشم و حتی یک گلوله به طرفم شلیک بشه و تمام ابجکت هاشو تکمیل کنم یهو از شماره سوم تبدیل شد به یه شوتر پر سرو صدا!!!
شاید دوستان باور نکنن ولی من واسه مرحله سوم SOCCOM 2 که توی جنگل بود یک ماه بکوب وقت گذاشتم تا مرحله رو بدون دیده شدن تموم کنم... اه یادش بخیر...
SOCCOM یعنی این یعنی سختی یعنی مخفی کاریه تمام عیار یعنی یک بازی نظامی به تمام معنا(از مرحله افغانستان توی 1 SOOCOM نگم بهتره چون گریه ام میگیره که سختیه اون مرحله چقدر لذت بخش بود)
نه دوستان این SOCCOM اون SOCCOM نیست , اصلا عنوانی که توش نارنجک:confused::confused: استفاده بشه SOCCOM نیست.
فقط میتونم به یاد خاطراتی که با دو عنوان اول داشتم یه اه سینه سوز بکشم:((
اه......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر