تبادل بازیها وکنسولهای قدیمی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

frenzy

کاربر سایت
Dec 19, 2009
57
نام
محسن
با سلام
من بازی سگا جنسیس یا مگا درایو می خوام اگه کسی داره لطفا pm بده.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
دوستان کسی بازی Echo: Night beyond رو برای PS2 داره به همراه این کنسول به من بفروشه؟

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سلام
من مدت زياديه دنبال يك گيم كيوب (Gamecube) ميگردم و تقريبا تو هر سايتي كه ميشده مطرح كردم ولي جواب نگرفتم - نو و دسته دومش فرق نداره - كپي خور يا خام هم فرقي نداره فقط حتما و حتما اين كنسول رو ميخوام از دوستاني كه اين كنسول رو دارن و قصد فروشش رو دارن يا جايي رو ميشناسن كه داشته باشه خواهش ميكنم تو رو خدا حتما به من خبر بدن با هر قيمتي كه بشه اين كنسول رو ميخوام - خواهش ميكنم دوستاني كه اطلاع دارند يا جايي رو ميشناسن (حتي الامكان تهران و اگر نشر شهرستان هم عيبي نداره) به من خبر بدن چون من سخت منتظرم و اميدوار
ممنون از همه شما
دوستان خريداري گرديد با تشكر از لطف همه تون

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
درود دوستان بنده حدود 50 تا بازی ps2 دارم برای فروش کسی خواست pm بده.

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
خريدار دريم كست هستم اگر كسي رو ميشناسيد كه داشته باشه يا خودتون داريد ممنون ميشوم خبرم كنيد

آخرین ویرایش:

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
130 تا بازی و نرم افزار بوت برای دریم کست در 20 حلقه DVD. طالباش pm بدن

salar2

کاربر سایت
Dec 19, 2010
344
سلام
من مدت زياديه دنبال يك گيم كيوب (Gamecube) ميگردم و تقريبا تو هر سايتي كه ميشده مطرح كردم ولي جواب نگرفتم - نو و دسته دومش فرق نداره - كپي خور يا خام هم فرقي نداره فقط حتما و حتما اين كنسول رو ميخوام از دوستاني كه اين كنسول رو دارن و قصد فروشش رو دارن يا جايي رو ميشناسن كه داشته باشه خواهش ميكنم تو رو خدا حتما به من خبر بدن با هر قيمتي كه بشه اين كنسول رو ميخوام - خواهش ميكنم دوستاني كه اطلاع دارند يا جايي رو ميشناسن (حتي الامكان تهران و اگر نشر شهرستان هم عيبي نداره) به من خبر بدن چون من سخت منتظرم و اميدوار
ممنون از همه شما
بهترین راه اینه که پاشنه کفشات رو بکشی بالا و بری توپخونه :))
اونجا همه چیز گیر میاد;)

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
بهترین راه اینه که پاشنه کفشات رو بکشی بالا و بری توپخونه :))
اونجا همه چیز گیر میاد;)
دوست عزيز گيم كيوب خريدم فعلا دنبال دريم كست ميگردم كسي داره من خريدارم اگر هم كسي رو ميشناسيد كه داشته باشه به من خبر بديد لطفا ;););)

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
یه فروشنده تو شهر ما هست حدود 20 تا دریم کست داره!با دسته و کارتن و ... .10 روزی میشه میرم در مغازش نیستش...گویا پدرش فوت کرده...
میخوای شما؟!قیمشتم حدود 50 تا 60 تومنه

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
یه فروشنده تو شهر ما هست حدود 20 تا دریم کست داره!با دسته و کارتن و ... .10 روزی میشه میرم در مغازش نیستش...گویا پدرش فوت کرده...
میخوای شما؟!قیمشتم حدود 50 تا 60 تومنه
دوست خوبم اگر ممكنه باهاش صحبت كن ببين شرايط فروشش چطوريه؟ دستگاهاش كامله؟ با مموري و دسته؟ قيمتش دقيقا چنده؟ بازي هم داره؟ خيلي لطف ميكني اگر برام بپزسي و بهم خبر بدي؟ راستي شما ساكن كدام شهر هستيد؟

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
دوستان من هم یه مغازه پیدا کردم حدود 40 تایی بازی سگا مگادرایو داره !

دونه ای میده 2500 ولی اگه همش رو بردارم تا 1500 هم میشه خرید .

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
سعی میکنم یه عکس از بازیهاش بگیرم ولی قول نمیدم !

زده به در مغازه که اون هم به تو باز میشه و مخفیانه یکم سخته عکس بگیرم .

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
یه قیمت دقیق بگیر ببین با دسته ی اضافه چند در میاد

دوست خوبم اگر ممكنه باهاش صحبت كن ببين شرايط فروشش چطوريه؟ دستگاهاش كامله؟ با مموري و دسته؟ قيمتش دقيقا چنده؟ بازي هم داره؟ خيلي لطف ميكني اگر برام بپزسي و بهم خبر بدي؟ راستي شما ساكن كدام شهر هستيد؟

چشم من تقریبا هر روز میرم در مغازش به محض اینکه برگرده(تو مراسم ختم پدرشه)میپرسم ازش.میدونم 20 تا بازی داره مموریم داره ولی قیمت دقیقشو نمیدونم.همشو می پرسم بهتون میگم. منم کرمانشاه زندگی می کنم!

پ.ن:چندتا دسته داره تو کارتنش؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر