Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer Section

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود

خوب بالاخره بعد از مدت ها انتظار خیلی زیاد برای یه شاهکار دیگه از سری Battlefield آخرین نسخه این بازی یعنی Bad Company 2 هم Release شد .
با توجه به تمرکز خیلی زیاد Bad Company 2 روی بخش Multiplayer و منحصر به قرد بودن این بازی تو بخش چند نفره گفتم تاپیک مخصوص این بخش رو براش بزنم تا همه بحث ها و قرار و مدارها و خلاصه هر چیزی راجع به Multiplayer اینجا انجام بشه . پس تو تاپیک اصلی بازی فقط راجع به خود بازی و بخش Single Player اش بحث میشه چون Bad Company 2 بر خلاف شماره یک Single Player خوب و قوی داره .
اونایی که دنبال یه Multiplayer عالی و بدون نقص میگردن ، اونایی که میخوان از Multiplayer لذت ببرن یه لحظه هم تو خرید Bad Company 2 شک نکنن .

البته فعلا که PSN کلا دچار مشکل شده ولی به محض اینکه درست شد به PSN حمله کنید :D

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
بازی رو که فعلا مشهد نیاوردن حالا قیمت بالا به کنار ;)
از اون ور هم PSN پوکیده :confused:

بد موقع تاپیک زدی ارش :d

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بد موقع تاپیک زدی ارش :biggrin1:
دقیقا از قصد الان زدم یکم سختی بکشید بازی رو با لذت بخرید بشنید بازی کنید :D PSN که امشب درست میشه . بازی هم فردا تقریبا با قیمت مناسب همه جا پیدا میشه . چی میخواید دیگه ؟ :D
:laughing:
======
همیشه مثل خروس بی محلی،آخه الان وقتشه؟!:biggrin1:
خنده داره ملا لغت انجمن ؟ :D الان که رفتم BC2 بازی کردم MP میفهمی کی خروس بی محل ِ :D

آخرین ویرایش:

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
درود

خوب بالاخره بعد از مدت ها انتظار خیلی زیاد برای یه شاهکار دیگه از سری Battlefield آخرین نسخه این بازی یعنی Bad Company 2 هم Release شد .
با توجه به تمرکز خیلی زیاد Bad Company 2 روی بخش Multiplayer و منحصر به قرد بودن این بازی تو بخش چند نفره گفتم تاپیک مخصوص این بخش رو براش بزنم تا همه بحث ها و قرار و مدارها و خلاصه هر چیزی راجع به Multiplayer اینجا انجام بشه . پس تو تاپیک اصلی بازی فقط راجع به خود بازی و بخش Single Player اش بحث میشه چون Bad Company 2 بر خلاف شماره یک Single Player خوب و قوی داره .
اونایی که دنبال یه Multiplayer عالی و بدون نقص میگردن ، اونایی که میخوان از Multiplayer لذت ببرن یه لحظه هم تو خرید Bad Company 2 شک نکنن .

البته فعلا که PSN کلا دچار مشکل شده ولی به محض اینکه درست شد به PSN حمله کنید :D
انشالله در اولین فرصت با کلنمون حالتونو میگیرم :biggrin1:

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
درود

آرش ببینم مثل کیلزون دوباره کلن میسازی دیگه درسته؟ درباره mode بازی توضیح بده آخه تو یکیش یادمه فکر کنم capture gold داشت این چه mode هایی داره

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
انشالله در اولین فرصت با کلنمون حالتونو میگیرم :biggrin1:
این بازی کلن نداره فدات شم :D بعد خیلی حالمونو نگیر دردمون میاد :D
آرش ببینم مثل کیلزون دوباره کلن میسازی دیگه درسته؟ درباره mode بازی توضیح بده آخه تو یکیش یادمه فکر کنم capture gold داشت این چه mode هایی داره
این بازی کلن نداره مثل Killzone 2 ولی سیستم Squad قوی داره . مودها رو هم میزارم براتون . کلا مودهای Battlefield همیشه خوب و جذاب بوده .

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
واقعا این پسره چیه اسمش...آهان آستیاک خوره MP :biggrin1:
ویرایش:Avnger گفت کپی رایت داره!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
این بازی کلن نداره فدات شم :D بعد خیلی حالمونو نگیر دردمون میاد :D

این بازی کلن نداره مثل Killzone 2 ولی سیستم Squad قوی داره . مودها رو هم میزارم براتون . کلا مودهای Battlefield همیشه خوب و جذاب بوده .
حالا چون ازت خوشم میاد خیلی حالتو نمیگیرم ولی توی MAG حالتو سخت میگیرم :biggrin1::biggrin1::biggrin1::cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر