شوخی با نام بازی ها

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
23534025343415420056.jpg

:|:d

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
عکس گذاشتن که هنر نیست منم میام اینجا 100 تا !!!! عکس میزارم ببینم کدومتون میتونین با من رقابت کنین . هرکی ام که اینجا به اینا لایک داده یه اشتباهه تاریخی مرتکب شده که هنوز فرق تاپیکی رو که از اول بناش برچیزه دیگه ای بوده رو با چندتا تصویر اشتباه گرفته

اگه نمی تونین دوتا جمله بنویسین لازم نیست خیلی از خودتون مایع بزارین

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
عکس گذاشتن که هنر نیست منم میام اینجا 100 تا !!!! عکس میزارم ببینم کدومتون میتونین با من رقابت کنین . هرکی ام که اینجا به اینا لایک داده یه اشتباهه تاریخی مرتکب شده که هنوز فرق تاپیکی رو که از اول بناش برچیزه دیگه ای بوده رو با چندتا تصویر اشتباه گرفته

اسم تاپیکو بخون! شوخی با نام بازی ها!

همه عکسایی که گزاشته شده با نام بازی ها شوخی کرده! شما هم اگه خیلی ادعات میشه عکس بزار ما هم لذت ببریم! اگه دوست نداری بزاری همون متنو بزار الکی لازم نیست به بقیه ایراد بگیری :D
در ضمن هرکی هر پستی رو دوست داره لایک میکنه به کسی هم هیچ ارتباطی نداره! :|

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

اول از همه این که اون ها هم شوخی با نام بازی هاست و دوم این که شما چرا به جای این که بخندی بهت فشار اومده؟! :-/

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
حتما ادامه بدید ما که منتظریم بقیه رو هم ببینیم
اون دوستامون هم که کل کل میکنن دست به کار شن عمل کردن بهتر از حرف زدنه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
ایول دمتون گرم بچه ها بازم بزارید .....

روحمون شاد شد ......
----------------------------------
assassins creed : اساسینز ! کی ر*ید ؟ :d:d

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
خب بزار يه چتد تا از بازي ها رو به فارسي بگيم:
GTA-تجارت مرگ
Assasins creed-كشيش قاتل
need for speed-جنون سرعت
resident evil-اقامتگاه شيطان

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
Watch Dogs : در اینده ایشالا یه سگ های بی مصرفی پیدا میشن نه میتونن مردم گاز بگیرن البته دندون دارند ها ولی دندوناشون زیاد تیز نیست به همین دلیل خونی در اثر گاز زدگی دیده نمیشه :d(نکته)
ولی بین این سگ ها یکیشون از بس با تکنولوژی و انسان ها گشته هکر شده :d و شما باید این سگ هکر رو کنترل کنید حساب بانک مردم رو هک کنید پولشو ببرید نخود سیاه بخرید :d نقشه بازی هم فقط یه یه خیابون ولی با طراحی 20 حالا باید شانس داشته باشید یه نفر از اون خیابون بگذر شما هکش کنید :d موبایل سگه هم اپله :| (اینا همش نکته داره اگر اخبار رو دنبال کردید میفهمید من چی نوشتم :-*)

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
حد و مرز خودتون رو بدونید. هر چیزی هم حدی داره. واقعا که. پستتون گزارش شد.
:|
من چیز بدی گفتم؟؟؟؟:-/
والا من که فکر نمیکنم چیز بدی گفته باشم!من فقط یه سو تفاهمی رو از بین ببرم!اولا اسم بازی ترجمه شدش همین میشه چه جدی چه شوخی!ثانیا کلماتی مثل سید یا حضرت و...مختص چیزی یا کسی نیستند!(اولی به معنای ارباب و دومی هم ایشان!)ثالثا شهید هم که فقط مختص ایران یا جای دیگه ای نیست و من حتی به به اینا فکر هم نکرده بودم چه برسه به اینکه منظور داشته باشم!
بره اینکه اسپم نشه:
gta :grand theft ajdar
سرقت بزرگ اژدر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر