Bayonetta | PS3

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
enj9o6ydekqt78h39kz.jpg

درود به همه،

ناشر اين بازی شرکت SEGA هست که ساخت اين بازی به عهده استوديو Platinum Games / SEGAبود.

مثل تاپيک های ديگه، تو اين تاپيک در باره بازی بحث ميکنيم.

تاريخ عرضه اين بازی : 5/7 Jan در امسال يعنی 2010

سبک بازی هم: Action, Beat-'Em-Up

سايت رسمی اين بازی: http://www.sega.com/platinumgames/bayonetta

پيروز و پاينده،
تورج

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
سلاح اصلی ایشون تفنگه؟
سلاح سردم داره؟
اگر زیاد از شمشیر و اینجور چیزا تو بازی استفاده میشه شاید به گروه خونی من بسازه!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
نه همه چی داره

در کل تا اومدن گاو سرگرم میکنه!

ولی رو ps3ارزش نداره خیلی بد پورت شد واسی دانته بخریbetter

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
من تهران نیستم ولی فقط بگم توصیه نمیکنم 60 تومن براش پول بدید بهتر این مقدار پول رو برای دانته نگه دارید

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلاح اصلی ایشون تفنگه؟
سلاح سردم داره؟
اگر زیاد از شمشیر و اینجور چیزا تو بازی استفاده میشه شاید به گروه خونی من بسازه!

تو هم که هم گروه خونی من هستی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :biggrin1: البته من Tactical Shooter مثل Ghost Recon رو هم میدوستم !
بازی مثل Devil May Cry هست !!!!

نه همه چی داره

در کل تا اومدن گاو سرگرم میکنه!

ولی رو ps3ارزش نداره خیلی بد پورت شد واسی دانته بخریbetter

تا اونجا که میتونم ... پورتش رو سگا انجام داد !!!

کسی تهران جایی ندیده region 1/2 داشته باشه؟

با فروشگاه DC تماس بگیر ... تو تاپیک بازی های موجود شمارش گذاشتم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مرسی تورج ممنون که فعلا AC2 رو دادم یکی از دوستام برام با Darksiders عوض کنه. ایشالا بعد از اتمامش و بعد از HR میریم سراغ این بازی و بعدش هم که به قول بچه ها گاو(:biggrin1:) میاد و باید بریم سراغ اون:biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
مرسی تورج ممنون که فعلا AC2 رو دادم یکی از دوستام برام با Darksiders عوض کنه. ایشالا بعد از اتمامش و بعد از HR میریم سراغ این بازی و بعدش هم که به قول بچه ها گاو(:biggrin1:) میاد و باید بریم سراغ اون:biggrin1:

من هنوز وقت نکردم این بازی رو روی 360 بازی کنم ... خریدم ها ... ولی حوصله ندارم مدتیه ... و الی نظر کاملتری میدادم راجع به بازی ... ولی انصافا AC2 شاهکار بود !

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بازی کردم امشب ... واقعا ارزش خریدن رو داره ... البته شخصیت بازی در حال اینکه ظریف و زیبا هست ولی خشن هست !!
یک چیزی مثل Rachel توی NG !

در کل ... من که لذت بردم ... ( من نسخه ۳۶۰ رو دارم ) ... فردا بیشتر میشینم پاش ...

فقط اگه کسی بی جنبه نیست بشینه پاش ...:biggrin1:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
بازی بدی نیست البته اصلا شخصیت بازی به من یکی‌ حس نمیده.باش ارتباط برقرار نمیکنم.داخل یکی‌ از نظرات درمورد بازی یکی‌ از استفاده کنندها گفت که طرف فکر کنم مامان دانته باشه.ولی‌ من زیاد خوشم نمیاد ازش .هم چین مغروره و لوس و خیلی هم اداش می‌شه.بخش موتور سواریشم خیلی شوته به خصوص پرشش.البته گیم پلی خیلی سرگرم کنندیی داره.و آدمو از یه بار تجربه کردن پشیمون نمی‌کنه.:کمبوهای تقریبا ناتموم شدنی داره. و بسیار بسیار تنوع داره دربخش کمبو طوری که فکر نکنم حریف داشته باشه داخل هم سبکا خودش.:love:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام من يه انچارتد 2 دارمميخواستم ببينم ارزش داره با اين بازي عوض كنم يا وايسمGOWIII بياد و 30 40 تومن سر بدم اونو بگيرم ممنون ميشم راهنمايي كنيد؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام من يه انچارتد 2 دارمميخواستم ببينم ارزش داره با اين بازي عوض كنم يا وايسمGOWIII بياد و 30 40 تومن سر بدم اونو بگيرم ممنون ميشم راهنمايي كنيد؟

درسته بازی خوبیه... ولی اگه تو همین 2 راه موندی بهتره منتظر gowIII باشی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر