metal gear solid 4 story

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
سلام...تو این تاپیک داستان MGS 4 GUNS OF THE PATRIOTS رو میزارم...اما امروز فقط یکم در موردش توضیح میدم و شاید هم داستان ACT 1 رو گذاشتم...
SOLID SNAKE،سم FOXDIE درون بدنش شروع به پخش شدن کرده و خیلی پیر شده اما واقعیتش فقط 40 سالشه...هر دکتری میره میگه بیماری رو نمیشناسن...اما وقتی نیومی هانتر(naomi hunter) رو میبینه میفهمه نیومی بوده که سم رو بهش زده اما نیومی میخواست خوبش کنه اما کاری از دستش بر نمیومد...
تو راه اکت 1،اسنیک با کسی مواجه میشه که به ظاهر خرید و فروش اسلحه میکنه و تو بازی به اسنیک کمک میکنه از لحاظ مهمات و آیتم و اسلحه ها...
لیکویید هم دوباره پیداش شده که دوباره خیر سرش GW که به ظاهر نابود شده بود رو یاور کنه و بزارتش توی OUTER HEAVEN(با OUTER H"A"VEN فرق فوکوله:D) و سه بعدی راهش بندازه و به ظاهر میهن پرستان+ امریکا رو به یه چیزی بده و شما در نقش اسنیک بزنید با لیکویید همون کاریو بکنید که قراره لیکویید با میهن پرستان بکنه(بد نگیرید،منظورم کشتنشه:biggrin1:)
بعد تو راه رایدن سه بعدی نینجا میشه یه چیز تو مایه های GRAY FOX که ییهو عین جن ظاهر میشه و gekko ها رو سرگرم میکنه...
ضمن این که VAMP هنوز زنده هستش!و با استفاده از نانو ماشین هاش نیومی(مطمئن نیستم نیومی بوده باشه) نجاتش داده...
علاوه بر این ها،4 باس هستند که به بازی اضافه شدند...
LOUGHING OCTAPUSE
RAGING RAVEN (که فکر کنم paycho mantis اومده تو روحش ولی مطمئن نیستم...)
CRYING WOLF که به نوعی کامل شده ی SNIPER WOLF هستش...
DOLL MANTIS(یه اسم تو همین مایه ها) که با استفاده از 2 تا عروسک،هر کیو بخواد تحت کنترل میگیره... که PAYCHO MANTIS هم تو روحش هستش...
داستانشو الان حال ندارم بکس،بعدا میزارم تو همین تاپیک براتون:D

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
دقیقا روحش هستش...حالا یکم دندون مبارک رو بزارید روی اون جگر مبارک تا من مبارک بیام مثل مبارک براتون مبارک عرض کنم:D

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
perologe

شما در قبرستانی که حضرت بیگ باس،به باس گرامی اعدای احترام نظامی کردند،اسنیک رو میبینید که به قبر بیگ باس اعدای احترام میکنه:
Old_Snake.preview.jpg

و از بالا سرش اوتاکون(OTACON) یا همون حال امریچ( hall emirech) میاد و میگه اسنیک،وقت رفتنه،یه دوست قدیمی داریم که منتظرته...
اسنیک میگه اوتاکون،من بیماری دارم،سر انجام یک سال...هیچ کس دلیلشو نمیدونه...
اوتاکون(یا همون اتاکان) میگه یه دکتر دیگه رو امتحان کنیم
-این چیزیو تغییر نمیده...
-ولی ما نمیدونیم نیومی کجاست(naomi hunter)
-نیومی...(و با زدن دکمه ی ضربدر نیومی رو یادتون میاد)
اسنیک بعد از کمی حرف زدن با اوتاکون میره سوار هلی کفتر:biggrin1: میشه و یهو میاد سوار شه کلنل roy campbell رو میبینه...
-کلنل!خوشحالم که میبینمتون
کلنل:خوبه،اما من دیگه یه کلنل نیستم اسنیک
-ولی من میبینم هنوز همون لباس قدیمی رو دارین
-اسنیک،برای چیز مهمی اومدم(اسنیک مشکوکانه نگاش میکنه)...پیداش کردیم(اسنیک تعجب میکنه)...در خاور میانه...
اوتاکون:لیکویید میخواد S O P رو نابود کنه
کمپبل:ما پیداش کردیم،اما اون باید نابود بشه،قبل از این که دیر بشه...تو راه همه چیو واست توضیح میدم...
و بعدش میان تو هواپیمای NO SMOCKING FLIGHT به قول سانی(دختر olga) :biggrin1:
و کلنل راحع به مامورتیش یه توضیحاتی میده که لازم نیست بگم...
اما آخر سر اسنیک میگه IM NOT LIKE PMCs...I DONT NEED YOUR MONEY و کمپل ازش تشکر میکنه...
و اسنیک میره قاطی خواهر میانه ببخشید خاور میانه:biggrin1: و این انتخاب شماست که به PMC ها کمک کنید یا به عربی ها...(فک کنم عراقی هستن...)
خب...خودتونو واسه ACT 1 آماده کنین دوستان...

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
شما در قبرستانی که حضرت بیگ باس،به باس گرامی اعدای احترام نظامی کردند،اسنیک رو میبینید که به قبر بیگ باس اعدای احترام میکنه
قبر بیگ باس؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوست عزیز اگه بازی را تا اخر بری سکانس اخر بازی دقیقا همون مکان را نشون میده و خود بیگ باس میاد با اسنیک صحبت میکنه پس قاعدتا اونجا قبر بیگ باس نیست

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
قبر بیگ باس؟
اگر یادت باشه برای خود بیگ باس هم قبر درست کردن و روش نوشتن نمیدونم چیچی آخرش نوشتن who lives in outer haven
دوست عزیز اگه بازی را تا اخر بری سکانس اخر بازی دقیقا همون مکان را نشون میده و خود بیگ باس میاد با اسنیک صحبت میکنه پس قاعدتا اونجا قبر بیگ باس نیست
شما هم همون جواب بالا رو بخونید

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
به یه ادامه بده تا تاپیکتو نپیچوندم!اساسی اااااا!90 تومان پول بازی دادم
دستانشو دارم اینجا میخونم:laughing:
اکت به اکن برو جلو!تصویر هم قرار بده مرسی

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
ببخشید مثل این که همه فراموش کردید دو تا قبر ساختن!
جلو یکیش یه دسته گل هست!
رو قبر باس هم نوشته بودن A TRUE PATRIOT !نه نمیدونم چی چی who lives in outer haven!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اونجا هم قبر Big Boss ـه هم قبر Boss... قبرشون کنار هم هست، درسته بیگ باس زنده بود ولی همه فکر میکردن مرده.
در ضمن اول بازی هم اسنیک داره به قبر Big Boss ادای احترام میکنه چون اسنیک اصلا Boss رو نمیشناسه که بخواد اینکارو براش انجام بده.

روی قبر باس نوشته: In memory of a patriot who saved the world 192X - 1964
و روی قبر بیگ باس: A hero, forever loyal to the flames of war, rests in Outer Heaven. 193X - 1999

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
ببخشید مثل این که همه فراموش کردید دو تا قبر ساختن!
جلو یکیش یه دسته گل هست!
رو قبر باس هم نوشته بودن A TRUE PATRIOT !نه نمیدونم چی چی who lives in outer haven!
اونجا هم قبر Big Boss ـه هم قبر Boss... قبرشون کنار هم هست، درسته بیگ باس زنده بود ولی همه فکر میکردن مرده.
در ضمن اول بازی هم اسنیک داره به قبر Big Boss ادای احترام میکنه چون اسنیک اصلا Boss رو نمیشناسه که بخواد اینکارو براش انجام بده.

روی قبر باس نوشته: In memory of a patriot who saved the world 192X - 1964
و روی قبر بیگ باس:
A hero, forever loyal to the flames of war, rests in Outer Heaven. 193X - 1999
ممنون از هر دوی شما
اطلاعات مفیدی بود;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر