Dead Space 2 | PS3

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
deadspace2.jpg

سال 2008 بود کهEA نسخه اول این بازی را عرضه کرد که توانست امتیازات خوبی را کسب کند و به عنوان بهترین بازی سبک خود در این نسل محبوبیتی دست و پا کند.
چندی پیش هم ساختن نسخه دوم رسما تایید شد که قرار است امسال عرضه شود.

در این نسخه شما شاهد حرف زدن آیزاک و بخش مالتی پلیر خواهید بود.

xsick_carminex

کاربر سایت
Dec 20, 2009
51
نام
sasan
نسخه ی Multiplayer ورژن Beta شو بازی کردم . خیلی شبیه Left 4 Dead بود و به نظر من بیشتر از اون حال میداد . اول اینکه هر Round زمان داره نمیتونی وقت زیادیو صرف کشتن بکنی بعد هم راحت نمردن دشمن ها که باید اعضای بدنشونرو جدا کنید . ورژن Beta کدی نبود کاملا به صورت Random به یوسرهای Plus داده شد . البته فکر میکنم به US تعلق گرفت . Beta به صورت Message تو PSN داده شد و هیچ جوره نمیشد Share کرد . در کل Multiplayer عالی داشت . بی صبرانه منتضر نسخه کامل هستیم
اینم Collectors Edition معرفی شده برای هر ۳ پلتفرم

pa.186904.15.jpg

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
بازي 1/25/2011 منتشر ميشه !

يه سري چيزا به بازي اضافه كردن كه فكر كنم ديگه همه تو ترايلرا ديديم (مثل كنترل آيزك تو فضا يا توانايي پرواز تو محيط هاي بدون شتاب گرانش !‌)

گرافيكشم كه كلي بالا رفته .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
من دمو رو دیروز بازی کردم! بازی خوبی بود :d ولی برای قلب من شدیدا ضرر داره :d (یکش رو متاسفانه بازی نکردم :d )
البته دموش رو نتونستم تموم کنم به خاطر اینکه آخرش با کمبود تیر مواجهه شدم و هرکاری کردم نشد! :d باید دوباره بشینم بازیش کنم!

ولی جالب بود! سلاج های باحالی داشت! حرکت توی جاهایی که نیروی جاذبه هم نبود جالب بود! صحنه آهسته هم داشت :d کلا خوشم اومد! :d

• Like
Reactions: B!G_BosS

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
دموی بازی فوق العاده بود و شروعش با یک معرفی از بازی قبلی و پیش زمینه داستانی همراه هست. توصیه من اینه که این دمو را از دست ندید و حتما دانلود کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر