قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

rezayakoza360

کاربر سایت
Dec 1, 2006
135

مدیریت : این تاپیک فقط و فقط برای اعلام قیمت هستش برای قیمت گذاری ، درخواست ، مشاوره و بقیه موارد تاپیک های جداگانه موجود هست.

سلام دوستان من اين تايپيكو زدم تا قيمت 360 در ايران مشخص بشه و دوستان در تايپيك كپي خور شدن 360 سردرگم نشن در اينجا عزيزان ميتونن قيمت هاي به روز 360 رو بذارن ممنون از همگي

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: joykiller360

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من هم از همه ي دوستاني كه در تهران اند و به نوعي با بازار و قيمتها سروكار دارند خواهش
ميكنم بحث اين تايپيك رو جدي بگيرند و اون رو پيش ببرند . خب ما شهرستاني ها مسلمآ
نمي تونيم از قيمت واقعي بازار باخبر باشيم ولي اين تايپيك مسلمآ كمك شاياني به همه
ميكنه . با تشكر:love: :biggrin1: :love:

• Like
Reactions: joykiller360

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
اقایون به نظر شما 360 premium با فرمت ntsc u و درایور سامسونگ بعلاوه یه اداپتر 110
470 تومن قیمت خوبیه یعنی ارزششو داره ؟

rezayakoza360

کاربر سایت
Dec 1, 2006
135
يك نكته خيلي ضروري است كه دوستان عزيزمون مخصوصا كساني كه در شهرستان ها هستند بايد دقت كنند واون اينه كه به دست اوردن قيمت 360 به اين اساني ها هم نيست كه با يك زنگ زدن حل بشه چون در اكثر مواقع فروشنده ها قيمت درستي نميدن پس كار ساده اي نيست و بايد خودتون بريد اونجا در ضمن 360 الان تو بازار ايران موجود هست و چيزي نيست كه زود تموم بشه ولي بعضي از فروشنده هاي عزيز براي بالا بردن قيمت كريسمس رو بها نه ميكنن البته اميد وا رم به كسي بر نخوره اينم يه ليست ديگه : صوت وتصوير كيش 360 مدل جي 400 فروشگاه رنگارنگ توپخونه جي 470 به علاوه 1 بازي اورجينال صوت وتصوير پايتخت يو سي و جي با بازي470 كور پك هم در حال حاضر بين 300 تا 350 در نوسانه

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
یه نفر جواب بده!!:(
راستی تو کیش قیمت از تهران ارزونتره؟
آخه میخوایم بهمن بریم کیش:biggrin1:

اصلا ببین اونجا میتونی جای پیدا کنی من که 2 ماه پیش رفتم اونجا هیچ جایی ندیدم داشته باشه فقط از این ps2 کوچیکا دیدم اونم خیلی به ندرت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر