Dante's Inferno | PS3

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
dantes-inferno-game-box-artwork.jpg

من سرچ کردم دیدم تاپیکی برای این بازی در بخش PS3 موجود نیست. اگر بوده و من پیدا نکردم از مدیران خواهشا رسیدگی کنند.

خوب دیروز دمو این بازی روی PSN قرار گرفت و ما هم موفق به بازی این دمو شدیم.

از آنجایی که سازندگان اشاره داشتند که با الهام از GOW دارن این بازی رو میسازند، باید اعلام کنم که کاملا در این امر موفق بوده اند.
بازی و حرکات دانته با کریتوس مو نمیزنه :D
گیم پلی از سطح بالا و لذت بخشی برخورداره، که البته بایدم باشه چون دقیقا همون GOW در بازی دیگر هستش. گرافیک در حد قابل قبول و خیلی خوبی قرار داده. (دیگه گرافیک رو با GOW نمیشه مقایسه کرد :p ) صدا گذاری هم عالی کار شده.
کات سین های میان مرحله ها تا جایی که من دیدم از فیلم های CG ساخته شده اند که لذت بخشه. آپگرید های زیادی برای دانته وجود داره که در این دمو با توجه به کوتاهی شما خواهید توانست فقط 1 آپگرید رو بخرید. از آنجایی که من در این دمو دیدم مینی باس ها و باس های زیادی انتظار شما را خواهند کشید.
در آخر دمو بخش جالبی بود که در GOW III شاهد اون هستیم :D دانته با یکی از هیولاهای جهنم مبارزه میکنه، بعد با فرو کردن داس خود به سرش، شروع به کنترل کردن اون می کنه :D

در کل بگم که خیلی عالی کار شده و لذت این بازی رو از دست ندید. GOW ـی دیگر، اما اینبار دی جهنم و قرون وسطا :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ممنون فردین جان اما این بازی فقط الهام نداشته از GOW یک کپی بردای کامل بوده حتی سواری گرفتن از غول یک چشمی رو این جا کرده گوزن سواری که دقیقا به همون سبکه GOW هستش .

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
ای بابا! سونی چرا نمیره از اینا شکایت کنه؟! مگه میشه به این راحتی از رو یه بازی کپی زد؟! خوب اگه اینجوریه که سونی هم می رفت مثلا از روی Fable کپی میزد تا طرفداراش تو کف این بازی نمونن! یا مایکروسافت می رفت از رو سایفون فیلت.ر کپی میزد! :confused:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ای بابا! سونی چرا نمیره از اینا شکایت کنه؟! مگه میشه به این راحتی از رو یه بازی کپی زد؟! خوب اگه اینجوریه که سونی هم می رفت مثلا از روی Fable کپی میزد تا طرفداراش تو کف این بازی نمونن! یا مایکروسافت می رفت از رو سایفون فیلت.ر کپی میزد! :confused:

من به فکر میکنم به همون دلیلی که بیشتر بازی های EA از جمله دمو ها و ... بارای PS3 زود تر میاد .

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
من به فکر میکنم به همون دلیلی که بیشتر بازی های EA از جمله دمو ها و ... بارای PS3 زود تر میاد .
دمو تو سرشون بخوره! خوب وقتی PS3 یه بازی انحصاری به نام GoWIII داره و دموش هم همه رو دیوونه کرده, سونی چه نیازی به این بازی و دموش داره؟! من تو این موندم! :D

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
پیش نمایش جدیدی از این بازی رو تو قسمت معرفی بازی ها قرار داده ام . اگر میل هستید اون تاپیک رو یه نگاه بیاندازید اطلاعات جالبی درش است . اگر نظری هم دارید از شنیدنش خوشحال میشم .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
البته اینو یادتون نره که سازنده بازی Visceral است. همون سازنده Dead Space !
در مورد Dead Space هم خیلیا میگفتن که کلهم تقلیده و عمرا موفق نمیشه (از جمله خود من!). ولی دیدیم که با وجود تقلید ها و الگو برداریهای زیاد بهترین Survival Horror این نسل بود. چون به بهترین شکل همه رو جمع کرده و کنار هم گذاشته بود و محصول نهایی یه بازی تقلیدی صرف نبود.*

من تقریبا مطمئنم این بازی، بازی خوبی میشه.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
شباهتش که معلومه به خاطر چی هست. به خاطر اینکه حدود 10 -20 از نفر از اعضای اصلی سازنده ها سری GOW روش کار می کنند و اگه اشتباه نکنم طراح اصلی بازی خودش طراح مراحل قسمت اول و دوم GOW بوده. این بحث تقلید هم ببخشید مسخرست چون GOW توی سبکش خودش حرف اول میزنه معلومه همه ازش تقلید می کنند. مثلا همین MOH جدید معلومه از COD کپی شده یا خوده HS هم خیلی خیلی شبیه GOW بود.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
قربونت برم تاپیک منفجر شد. باکس شات ها هم خیلی قدیمی هستند. 2-3 ماه پیش خودمون تو بخش مخصوص باکس شات گذاشته بودیم.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به نظر منم خیلی بازیه قشنگیه
من که اولاش جو گیر شده بودم گفتم از گاد آف وار 3 هم بهتره!:D
ولی از حق نگزریم بازی هیچی کم و کسر نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر