کمک در بازی Metal Gear Solid 3

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
از تمامیه دوستانی که تا الان این بازی رو تا آخرش رفتن کمک می خوام
من اونجایی که اسنیک می ره زندان رو گیر افتادم لطفا کمکم کنید

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
استارت بزن برو تو قسمت درمان از چنگال استفاده کن تا یه قرص بگیری بعد قرصو بخور وقتی که مردی نگهبان در رو باز می کنه بعد L2 رو نگه دار و دندون رو استفاده کن تا دوباره زنده بشی ;)

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
میتونی فرکانس 144.75 رو بگیری و در باز میشه.
یکی به من بگه Sorrow رو چه جوری نابود کنم همون روحه تو رودخونه:((

اون رو نمیشه نابود کرد بعد از مقداری که در رودخانه جلو رفتی یه دفعه میمیری و باید به وسیله (اگر اشتباه نکنم) همون L2 خودت رو بهوش بیاری و بازی ادامه پیدا میکنه .
این بازی تقریبا 2 سال پیش تموم کردم بدون شک بهترین بازی عمرم بود .:love:

Zephyr

کاربر سایت
Feb 4, 2008
107
نام
hadi
من باحال ترین راه رو میگم که حتی به عقل جنم نرسیده..
شما برو تو قسمت درمون با انالوگ اینقدر اسنیک رو به چرخون تا گلاب به روتون بیاره بالا ساده ترین راه هم هست.

اگر مشکلی داشتی رو من حساب کن

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سلام DOOSEETAAAN عزیز ، چطورین؟
آقا ما اولین باره داریم اینو بازی میکنیم . . .
میشه یه راهنمائی بکنین و فن و فنون ضربات و امثالهمو بهمون یاد بدین ؟ :d
راستی ، میشه جنازه ها رو کشید ؟؟؟ اگه میشه قربون دستتون بگین چطوری که خیلی حیاطیه! :d
ممنون . . .

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
سلام DOOSEETAAAN عزیز ، چطورین؟
آقا ما اولین باره داریم اینو بازی میکنیم . . .
میشه یه راهنمائی بکنین و فن و فنون ضربات و امثالهمو بهمون یاد بدین ؟ :d
راستی ، میشه جنازه ها رو کشید ؟؟؟ اگه میشه قربون دستتون بگین چطوری که خیلی حیاطیه! :d
ممنون . . .

اگه اشتباه نکنم توی main menu توی special و در آخر توی قسمت basic actions همه ی حرکات رو به طور کامل توضیح داده

kurt2011

کاربر سایت
Jun 17, 2011
30
salam bacheha in baziye metal gear 3 to marhale payegah on avalesh ke vare payegah mishi bayad chikar konim bayad sargord peyda konim bad to xbox bayad chejori lebase avaz konim lebase khodamono ba on sargorde bayad chejori avaz konim

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
salam bacheha in baziye metal gear 3 to marhale payegah on avalesh ke vare payegah mishi bayad chikar konim bayad sargord peyda konim bad to xbox bayad chejori lebase avaz konim lebase khodamono ba on sargorde bayad chejori avaz konim
لطفا فارسی تایپ کن !!!
سرگرده اون مو طلایی هست . بیهوشش کن بعد ببرش تو اون اتاقی که کمد داره بعد میره تو کات سینس و ..........
اون اتاق تو طبقه دوم هست .

kurt2011

کاربر سایت
Jun 17, 2011
30
خوب من اون سرگرد رو پیدا کردم تو کمد هم گذاشتمش الان باید کجا برم چیکار کنم میشه یه مقدار بیشتر کمک کنی

---------- نوشته 19-02-2012 در 12:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 18-02-2012 در 10:46 PM ارسال شده بود ----------

اگه کسی راهنمایی متال گیر 3 رو داره بزاره ممنون می شم من اینجا گیر کردم. که سرگرد رو پیدا کردم تو دمو نشون داد که تو کمد گذاشته اگه کسی بلده بگه از اینجا به بعد باید چیکار کنم

mohammad.abbas

کاربر سایت
Feb 17, 2012
97
نام
محمد
خوب من اون سرگرد رو پیدا کردم تو کمد هم گذاشتمش الان باید کجا برم چیکار کنم میشه یه مقدار بیشتر کمک کنی

---------- نوشته 19-02-2012 در 12:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 18-02-2012 در 10:46 PM ارسال شده بود ----------

اگه کسی راهنمایی متال گیر 3 رو داره بزاره ممنون می شم من اینجا گیر کردم. که سرگرد رو پیدا کردم تو دمو نشون داد که تو کمد گذاشته اگه کسی بلده بگه از اینجا به بعد باید چیکار کنم

سلام تو همون قسمتی که سرگردرو گذاشتی تو کمد لباسشو با ماسکشو استفاده میکنی بعد میای به سمت پایین اتاق سمت چپ یه در هست برو توش ادامه بده تا به اسانسور برسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر