Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام
همون طور که میدونید MW2 در راه هست و تا چند روز دیگه تو ایران هم پخش میشه
با توجه به اینکه این بازی طرفدار های خیلی زیادی داره مخصوصآ بخش multiplayerـش به همین خاطر این تاپیک رو زدم تا تمام مباحث مربوط به بخش Online این بازی از قبیل-قرارها،مشکلات،بحث هاو... اینجا مطرح بشه
حالا هم دوستان CODباز بیان و PSN ID هاشون رو بگن تا با هم بیشتر آشنا شیم.

Last edited by a moderator:

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
منم 99.9999999% هستم.

IR_GOW

به نظرتون سرورهاي MW2 به خوبي KZ2 هست يا نه ؟!؟:confused:
امیدوارم،چون جدیدا من با این اینترنت آشغال با Online بازی ها جدید مشکل داشتم مثل Uncharted اگه اینم همون شکلی باشه که هیچ دیگه xbox هم که بن شده دیگه قید online بازی کردن رو باید زد برا این بازی

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
امیدوارم،چون جدیدا من با این اینترنت آشغال با Online بازی ها جدید مشکل داشتم مثل Uncharted اگه انیم اون ریختی باشه که هیچ دیگه xbox هم که بن شده دیگه قید online بازی کردن رو باید زد برا این بازی
داداش kz2 كه سرور هاش خدا بودن.من با اين سرعت دبه ي اينترنت و با پينگ افتضاح مثل هلو بازي ميكردم.ولي نبايد انتظاري كه از بازي هاي انحصاري داشت از مولتي هم داشت.من كه فك نكنم به kz2 برسه....:-"

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان من در کش و قدس هستم که gow collection با brutal legend بخرم يا collection با MW2 کدوم بهتره؟
به نظر من Brutal legend با MW2 بگیر چون واقعآ این BL خیلی زیباـه بعدش حتمآ بایدMW2 رو بگیری:biggrin1:موندم این GOW چی داره که میخوای بگیریش مگه قبلا رو PS2 بازیش نکردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر