گيم نت اينترنتي

سلام به همه
من يك سرور اينترنتي راه اندازي كردم
يعني همان طور كه در گيم نت ها ميتوانيد بازي تحت شبكه انجام دهيد با وصل شدن به سرور من ميتوانيد بادوستانتان در هر كجا كه باشند اينترنتي بازي كنيد
مثلاعلي از تهران و مصطفي از مشهد و مهدي از اصفهان اين سه نفر به اينترنت وصل شده بعد با گرفتن يك اي پي و يك يوزر نيم وپسورد ازمن به سرور من وصل شده ودر واقع اين سه نفر يك شبكه محلي تشكيل ميدهند ومانند گيم نت ها مي توانند با هم بازي كنند
اگر كسي مشتاق به استفاده از اي سرور بود به من پيام بفرسته game_net_internet@yahoo.com
ويا در همين تاپيك درخواست خودش رو بنويسد

achilles

کاربر سایت
Dec 22, 2007
71
نام
eMaD.AchilleS
سلام دوستان :love:

من این بازی ها رو پایم :

Age Of Empires II
Age Of Empires III
Age Of Mythology
Counter Strike 1.6 or Up
Warcraft III - The Frozen Throne
StrongHold
StrongHold Legend
NFS Carbon
NFS ProStreet

ولی در تمام بازی ها حرفه ای نیستم تو چند تاش خوبم . ولی Counter حرفه ای هستم .
Yahoo ID = AchilleS_EmaD

با من تماس بگیرین تا قرار بازی بگذاریم به وسیله ی Hamachi .

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام .
اگه کسی از دوستان بتونه اموزش کار با این برنامه و بازی کردن رو بزاره خیلی ممنون میشم .
من دیروز قرار بود با دوستم از طریق این برنامه انلاین بازی کنم که نشد . البته دوستم تونست که به سرور من وصل بشه اما زمانی که میخواست در بازی به سروری که من ساختم Join بشه ایرور server time out ( یه همچی چیزی :biggrin1: ) میداد . همین وضعیت زمانی که اون هم سرور میشد به وجود می اومد .
ما بازیهای COD4 , Crysis و جنرال 3 رو امتحان کردیم که نشد .
اگه امکانش هست یه راهنمایی بکنید .
راستی جفتمون هم از ADSL استفاده میکنیم .
ممنون .

mohammad_re

کاربر سایت
Mar 10, 2007
122
به این دلیل با این ارور مواجه شدی چون که valid ip نداشتین.باید برین شرکتی که ازش ADSL گرفتین بگین ولید آی پی(آی پی استاتیک) می خواین براتون میزنن.اینجا تو بوشهر که ده هزار تومنه اونجا رو دیگه نمی دونم.

knotir

کاربر سایت
Aug 5, 2008
1
baraye online bazi kardan e game haye counter strike mitoonin az server haye GAME ZONE va iPLAY estefade konin.
baraye WarCraft III va Dot..A Allstars ham bayad berin too site e gg-game.com
va dar zemn nemitoonin ba Dial-Up va ADSL e zaeef bazi konin va hatman lag o delay darin age connectionetoon zaeef bashe

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
baraye online bazi kardan e game haye counter strike mitoonin az server haye GAME ZONE va iPLAY estefade konin.
baraye WarCraft III va Dot..A Allstars ham bayad berin too site e gg-game.com
va dar zemn nemitoonin ba Dial-Up va ADSL e zaeef bazi konin va hatman lag o delay darin age connectionetoon zaeef bashe
اولا فارسی تایپ کنید
دوما برای کانتر و وار تاپیک جدا هست
همه موارد در اونجا گفته شده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر