کمک در call of juarez bib و ninja blade

1011121314

کاربر سایت
Jul 12, 2009
49
1-در cal of ...bib مرحله 2 که شروع میشه اونجایی که میخواد اولش یاد بده یکی از برادرها چطوری کلاغ ها رو با چند تیر سزیع میزنه میگه rt رو نگه دار بعد rs رو بزن اما rs کدومه:blushing:؟
من که هر چی رو زدم نشد
2- در ninja blade همون اونجا که یه عنکبوت بزرگ مساد و یه شمشیر بزرگ از استادش میگیره میزنه سقف یه ساختمان سوراخ میشه میفته اون تو چه تا میان میکشم بعد دیگه جایی برای بیرون رفتن از اون اتاق نیست مگر سوراخ بزرگ سقف که هر کاری میکنم نمیتونه بره بالا
help me

dkalantar

کاربر سایت
Nov 7, 2007
17
1- باید در حالیکه RT را نگه داشتی جوی استیک سمت راست را پشت سر هم به بالا و پایین حرکت بدی

2- اونجا گمان کنم باید با همون شمشیر دیوار اتاق را که ترک داره خراب کنی

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
با سلام
کسایی که بازی رو تموم نکردن باز نکنن
من اونجایی که باید بابای کن که شبیه غول شده رو بکشی می خواستم بدونم چه جوری می شه جون این غول بیابونی رو گرفت خسته شدم بس که کوبید تو کلم
در در جواب 1011121314 یکی از دیوار های اطراف ترک داره وقتی رفتی طرفش اگه شمشیر بزرگ دستت باشه ازت می خواد A رو پشت سر هم فشار بدی بعد دیوار می شکنه چند جای دیگه هم باید این کارو بکنی
در ضمن برای کشتن عنکبوت پیشنهاد میکنم از شمشیر بزرگ باید استفاده کن
پ.ن:اون استادش نیست باباشه

یا حق

1011121314

کاربر سایت
Jul 12, 2009
49
ممنون از پاسخ ها
ninja blade سیو نمیکنه؟نکنه مرحلهای سیو میکنه؟
حتی وفتی دستی هم سیو میکنم میره از اول

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من اينو قبلا هم گفتم الانم ميگم مرحله 2 بازي بعد ازفرارscolex worm يه هلكوبتر كه زامبي روش رفته رو ميبيني بعد سمت چب ميري جاهايي كه با اون شمشير 2 تايي ها ميگره زير ديوارن چي كاركنم؟

dean

کاربر سایت
Apr 28, 2010
9
من توی مرحله 3 موندم چجوری باید اون خرچنگ کشل که توی تونل میاد رو بکشم :biggrin1:
aval bayad pahasho inghadr ba shamshire bozorg bezani ta har do tash ghat beshan badesh mitooni ta chand sanie oonghadr bezani to saresh ta kolli az khoonesh bere vali faghat az shamshire bozorgesh estefade kon

varpardie

کاربر سایت
Jun 19, 2010
1
کمک در ninja Blade

سلام
من تو مرحله اول گیر کردم ، اونجایی که یه دیوار سوراخ هست که همش ازش خفاش در میاد . کجا باید برم چی کار باید بکنم ؟

ninjonak

کاربر سایت
Jun 15, 2009
29
نام
Amin
سلام
من تو مرحله اول گیر کردم ، اونجایی که یه دیوار سوراخ هست که همش ازش خفاش در میاد . کجا باید برم چی کار باید بکنم ؟

داداش اگه میتونی یه عکس بنداز تا بهتر بتونیم کمکت کنیم ....!;)

اگه منظورت اینه که دیواره تَرَک برداشته باید با اون شمشیر بزرگه بپوکونیش ...( برو نزدیک دیوار بعد میگه یه دکمه ای بزنی )( اگه با X360 بازی میکنی باید A رو بزنی ) ....!
خفاش ها هم بهتره با اون شمشیره که خیلی سریع باهاش ضربه میزنه بکشی ...!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر