DiRT 2 | PS3

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
l890umm4wkk8fc94mfbc.jpg

درود به همه،

ناشرين اين بازی شرکت CodeMasters/SCEE/Namco Bandai هستند که ساخت اين بازی به عهده استوديو Codemasters بود.

مثل تاپيک های ديگه، تو اين تاپيک در باره بازی بحث ميکنيم.

تاريخ عرضه اين بازی : 8 Sep در امسال يعنی 2009

سبک بازی هم: Rally / Off-road Racing

سايت رسمی اين بازی: www.dirt2game.com

پيروز و پاينده،
تورج

Last edited by a moderator:

A.s.A

کاربر سایت
Jun 16, 2009
21
الان اومده تهران بازی؟ کسی گرفته بازیرو؟

اگه تو بازار هست چند قیمته؟

من دیروز گرفتم 70 تومن در ضمن قیمت جهانیش تو آمازون 56$ هست ...

واقعا که یه بازی محشره با گرافیک عالی و گیم پلی توپ (البته اگه مثل من آماتور باشید چند ساعتی طول میکشه تا عادت کنید) به نظر من که میشه گفت یه سیمولیتور خوب محسوب میشه مخصوصا تو دمیج ماشینهاش که واقعا هم توی ظاهر و هم توی عملکرد ماشین اونو لمس میکنید و اگه مثلا چند بار محکم ماشینو تو در و دیوار بزنی موتورش از کار میوفته البته این قابلیت خیلی هم اعصاب خورد کن نیست و ماشینا خیلی نازک نارنجی نیستن ولی اگه خواستین دمیج رو میشه فقط مختص ظاهر کرد در اون صورت موتور آسیب نمیبینه .
نکته ی جالبی که توی دمیج دیدم این بود که تکراری نبود هر دفعه در اثر تصادف ماشین به یه شکل در میومد و هر قسمت ماشین که ضربه بخوره همون قسمت آسیب می بینه و این رو حتی در رنگ ماشین و کثیف شدن اون هم میشه دید ...
(من یه بار اینقدر با هامر به در و دیوار خوردم که آخر سر فقط شاسی مونده بود و صندلی راننده و ستون ها ...)
در آخر باید بگم تو این بازی به صورت وحشتناک به جزییات پرداخته شده

این نظر من بود اگه خیلی کارشناسی نیست به بزرگی خودتون ببخشین :blushing: ( یه وقت نریزین سرم کتک بزنین :scare:)!

اگه سوالی بود خوشحال میشم بتونم کمک کنم ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
میشه کاری کرد که فرمون این بازی خوب بشه؟هی میچرخه
فرمون بازی هیچ مشکلی نداره.
ولی اگه صدمه ی جدی به چرخها و جاهای دیگه وارد شه ممکنه فرمون یه کم انحراف پیدا کنه.
جاده های خاکی و غیره هم بی تاثیر نیستند.

f_22

کاربر سایت
Jun 23, 2009
164
این بازی WRC رو هم داره با ماشینهای خاص خودش مثل میتسوبیشی و سوبارو وسیتروین و فورد و ... ومسیرهای مختلف مثل اسفالت خاکی و...تو کشورای مختلف مثل بازیه colin4,5 & WRC:love: یا شده مثل motor storm با ماشینا و مسیرای تخیلی چون من حالت wrc رو دوستدارم قهرمانی جهان رو عکس ماشین فورد wrc که رو باکس شاتش هست. حالت champion ship هم داره...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
بازی زیاد جالبی نبود بیشتر بدرد سرگرم کردن بچه ها میخوره..:biggrin1: البته من دمو رو بازی کردم.. ه نظر من MS جذابتره..

f_22

کاربر سایت
Jun 23, 2009
164
این بازی WRC رو هم داره با ماشینهای خاص خودش مثل میتسوبیشی و سوبارو وسیتروین و فورد و ... ومسیرهای مختلف مثل اسفالت خاکی و...تو کشورای مختلف مثل بازیه colin4,5 & WRC:love: یا شده مثل motor storm با ماشینا و مسیرای تخیلی چون من حالت wrc رو دوستدارم قهرمانی جهان رو عکس ماشین فورد wrc که رو باکس شاتش هست. حالت champion ship هم داره...
کسی نیست جواب بده؟
راستی خریدار dirt 2 هستم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر