Napoleon:Total War

uk_02.jpg

نسخه جدید توتال وار یعنی Napoleon: Total War در فوریه 2010 یعنی حدود 6 ماه دیگر منتشر می شود. این بازی که نسخه تکمیلی امپایر است دگرگونی های زیادی در امپایر خواهد داشت. البته هنوز جزئیات دقیق تری اعلام نشده فقط در این حد که چندین نبرد مشهور از جمله نبرد حماسی و معروف واترلو در بازی کاملا وجود دارد. کمپین 3 مرحله ای ویپه ناپلئون یونیت های جدید و مطابق با زمان به اضافه چندین جنگ تاریخی آن دوره و خیلی چیزهای دیگر. البته گفته می شود که نرم افزار مودینگ هم داخل این مجموعه خواهد بود.
اطلاعات بیشتر اینجا:
http://www.sega.co.uk/games/napoleon-total-war/?t=EnglishUK
لینک دانلود تریلر:
http://video.sega.co.uk/video_uploads/napoleon-tw-final-english-1280x720.mp4
اطلاعات کلی

• بازی از همون موتور امپــایر با نام Warscape استفاده می کنه.
  • بازی فقط برای PC میاد.
  • سیستم مورد نیاز مشابهِ سیستمِ موردِ نیازِ امپایرِ.
  • در حال حاضر بازی در وضعیت پیش از نسخهء آلفاست.
  • زمان انتشار پیش بینی شده: 26 فوریهء 2010
  • قیمت پیش بینی شده: بین £24.99 تا €32.49
  • نشر از طریق شرکت SEGA و Steam

امکانات

• کمپین ها: یک کمپین به همون شیوهء سنتیِ (مثل Grand Campaign های پیشین) در اروپا، به علاوهء سه کمپین داستانی که به صورت اپیزود اپیزود هستن. کمپین ایتالیا (1796-1797)، کمپین خاورِمیانه (1798 - 1801) و کمپینِ سلطه بر اروپا (1805 - 1812). که داستان های این کمپین ها از طریق میان پرده (دمو) های بین بازی روایت میشه. همچنین در این کمپین ها ماموریت های جانبی هم وجود داره.
  • کشور های قابل بازی: فرانسه (پروس و بریتانیا بقیهء کشورهای اروپایی هنوز به صورت رسمی تایید نشده اند)
  • هر ترن برابر 2 هفته است.
  • کمپین مپ به شدت از نظر مقیاس بزرگ شده و شهر های بسیاری رو در خودش جا داده.
  • 322 یونیت، با مدل ها و تکسچر های جدید و طراحی شده مخصوص تک تک یونیت ها.
  • محدودیت حداکثر 10 هزار نفر در هر جنگ.
  • قابلیت نمایش 64 چهرهء مختلف روی پایین ترین جزئیات گرافیکی.
  • قابلیت مرمت کشتی ها در حین جنگ.
  • تاثیر ژنرال ها بیشتر شده، خصوصاً از نظر روحیه خیلی تاثیر گذار هستن.
  • قابلیت انتخاب ژنرال هاتون از توی لیست، که هر ژنرال هم خصوصیات ویژهء خودش رو داره.
  • سیستم فرسایش و خستگی نیرو ها.
  • مودهای مولتی پلیرِ جدید که با بازی کاملاً هماهنگ هستند و یک ستِ کامل از قابلیت های آنلاین: اچیومنت های استیـــم، پاداش های گیم پلی، ادیتورِ یونیفرم و قابلیت ارتباط از طریق صدا.
  • نصبِ پک ناپلئون توی خود امپایر هم تاثیر میذاره، بدین صورت که یونیت ها و درخت های تکنولوژیِ جدیدی رو به امپایر اضافه می کنه و همچنین امپایر رو با انجیـن جدید هماهنگ می کنه.
  • تاثیرات فصلی توی بازی، از جمله آب و هوا که توی بازی تاثیر میذاره (بارون روی سلاح ها تاثیر میذاره و ...)

منبـــــــــــــــع

منبع خودم::biggrin1:فروم وزین توتال وار فارسی با تشکر از R-teen و cyrusempire

آخرین ویرایش:

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
تاپیک رو آوردم بالا تا از زدن تاپیک های مشابه خود داری بشه :smile:
اگر ca هم مثل یوبی سافت یادش نیفته که پولیش نکرده بازی رو :D این بازی فوق العاده اسفند ماه میاد :love:
تو نظر سنجی هم شرکت کنید لطفا

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
بی صبرانه منتظر بازی های استراتیژی می مانیم!
اره راست ميگه منم عاشق اين جور بازيها هستم:love:
من که تمام بازی های توتال وار رو جویدم :D و بی صبرانه منتظرم تو عید با ناپلئون تا قلب اروپا پیش برم :love:

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
بی صبرانه منتظریم این بازیو بگیریم بازی کنیم بندازیم سطل آشغال بعد بره تو کیسه ساعت 9 شب ببریم تحویل بدیم ببرن بندازن تو بیابون بعد بسوزونن ناپلئونی که سر قولش با ایران نمیمونه لیاقتش همینه :D :D :D

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
در جنگی که میان انگلستان و فرانسه رخ داده بود و تلفات زیادی هم داشت فرمانده انگلیسی با عصبانیت رو کرد به ناپلیون و گفت :ما برای شرافتمان می جنگیم ولی شما فرانسوی ها به خاطر پول می جنگید

و ناپلیون در کمال خونسردی پاسخ داد :کاملا درسته چون ادم ها همیشه به دنبال چیزی هستن که ندارن و ما هم برای بدست اوردن چیزی که نداریم می جنگیم مثله شما

این رو من راجع به کوروش کبیر و امپراطور یونان شنیده بودم+ خودت میدونی کیا:D

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
من خودم از انگلستان متنفرم اما بیشتر از انگلستان از فرانسه و به خصوص ناپلئون متنفرم!
اگه تو بازی روسیه هم جزئ کوشر های قابل انتخاب باشه حتما با روسیه می رم ولی اگر نه با انگلیس یا پروس(گرچه زیاد از دوره ناپلئون خوشم نمیاد ولی اگه این تو خود امپایر هم تغییر ایجاد می کنه حتما می گیرمش...حوصله دانلود پچ ندارم :ی)

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
این رو من راجع به کوروش کبیر و امپراطور یونان شنیده بودم+ خودت میدونی کیا:biggrin1:
درسته اینو به کوروش هم بعضیا میگن ولی من با دو دلیل این گفته رو رد میکنم:D:
1-در این جمله:کوروش بزرگ در جواب امپراتور یونان:blink::blink::blink: گفت
اون موقع یونان یک کشور متحد نبود که امپراتور داشته باشه.
2-کوروش بزرگ فقط با دولت های کوچک یونانی درآسیای صغیر جنگید و لشکر کشی به اروپا و یونان کار داریوش بزرگ بود
من خودم از انگلستان متنفرم اما بیشتر از انگلستان از فرانسه و به خصوص ناپلئون متنفرم!
بی صبرانه منتظریم این بازیو بگیریم بازی کنیم بندازیم سطل آشغال بعد بره تو کیسه ساعت 9 شب ببریم تحویل بدیم ببرن بندازن تو بیابون بعد بسوزونن ناپلئونی که سر قولش با ایران نمیمونه لیاقتش همینه :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
من که عاشق فرانسه هستم و ناپلئون :love:
اون فرهنگ شرق رو دوست داشت و عاشق نادر شاه بود :love:
بعد از فتح مصر چندین نسخه قدیمی با خط مصری رو به دستورش رمز گشایی کردن
اون طالب اتحاد اروپا بود ولی انگلیس از این موضوع خشنود نبود
البته نمیگم فرشته بودا :D یه بار تو مصر ترتیب یکی از زن های سربازاش رو داد :D:D
در ضمن به ناپلئون چه که فتحعلی شاه بی عرضه بود و برای شکست روس ها از بیگانه کمک میخواست؟ :D
همین خریت فتحعلی شاه باعث شد انگلیسی ها از هم مرز بودن هند و ایران بترسن و افغان ها رو به استقلال برسونن :sick:
اگه تو بازی روسیه هم جزئ کوشر های قابل انتخاب باشه حتما با روسیه می رم ولی اگر نه با انگلیس یا پروس
بله یه کمپین به شیوه سنتی هم هست:
کمپین ها: یک کمپین به همون شیوهء سنتیِ (مثل Grand Campaign های پیشین) در اروپا، به علاوهء سه کمپین داستانی که به صورت اپیزود اپیزود هستن. کمپین ایتالیا (1796-1797)، کمپین خاورِمیانه (1798 - 1801) و کمپینِ سلطه بر اروپا (1805 - 1812). که داستان های این کمپین ها از طریق میان پرده (دمو) های بین بازی روایت میشه. همچنین در این کمپین ها ماموریت های جانبی هم وجود داره.
گرچه زیاد از دوره ناپلئون خوشم نمیاد ولی اگه این تو خود امپایر هم تغییر ایجاد می کنه حتما می گیرمش...حوصله دانلود پچ ندارم :ی)
باز هم بله!:Dمثل همه expansion های دیگه توتال وار اگه این بازی رو نصب کنین خود به خود ورژن امپایر هم ارتقا پیدا میکنه :x:x:x

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
درسته اینو به کوروش هم بعضیا میگن ولی من با دو دلیل این گفته رو رد میکنم:biggrin1::
1-در این جمله:کوروش بزرگ در جواب امپراتور یونان:blink::blink::blink: گفت

دلیل 1 ات کاملا احمقانست چون منظور منم همین بود :biggrin1::biggrin1:
1-موقع نقل قول گرفتن به کد ها دست نزن جیزه!:D
2-دیگه در این مورد بحث نکنیم میترسم مدیرا تاپیک رو قفل کنن! :D

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من که به شدت منتظرم. Rome : Total War بازی بود که من رو به آرزوهام در سبک بازی های استراتژی یعنی لشکر کشی با چند صد یا چند هزار نفر. البته اولها و قبل از اینکه نسخه ی Empire رو بازی کنم فکر میکردم به اندازه ی Rome Barbarian , ... برام جذاب نباشه اما با دیدن این نسخه و دیدن اروپای اون زمان کلا نظرم عوض شد. واقعا که از یک بازی بیشتر دوستش دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر