کمک در AssassinsCreed

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
اقا من در مموری بلاک 4 در اورشلیم گیر کردم هیچی روی نقشه نیست فقط یه ویو پوینته که روی مسجد قدسه و هیچ راه بالا رفتنی نداره
اینم عکس:

در ضمن فروم رو هم تا سومین صفحه رو دیدم و برای AssassinsCreed هیچ راهنمایی نبود.
مرسی

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوست عزیز معمولا جاهایی که هیچ ماموریتی معلوم نبود باید میرفتیم بالای ویو پوینت ها(همون برج های بلند)
یه کم بگردید پیدا میکنید...:smile:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
میگم که هیچ ویو پوینتی نیست فقط همونه که اصلا نمیشه بالا رفت. هیچی نیست همه ی ویو پوینت ها بجز این یکی رو رفتم هیچی نیست از صبح گیرکردم هر چی سوراخ بود گشتم هیچی نیست

آخرین ویرایش:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
شما دور منطقه ای که نمیشه بری توش رو بگرد دقیقا مرز بین قسمت های باز و بسته که تو نقشه هیچ ویو پوینتی نیست ولی در واقع هست که باید برا باز شدن نقشه بری
مرسی

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
من در Memory Block7 هستم اون جایی که با المعلم باید بجنگیم
اول تمام کسایی که کشتم باهوشن مبارزه میکنم همشون رو کشتم بعد المعلم که 9تا میشه رو هم زدم بعد که باید با یهدونه المعلم باید بجنگیم(همون جا که Piece Of Eden رو میزاره تو جیبش) چند تا ضربه که بهش میزنم میره اون بالا و دیگه نمیشهبهش دسترسی پیدا کرد
لطفا کمک کنید

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
سلام
اول تمام کسایی که کشتم باهوشن مبارزه میکنم همشون رو کشتم بعد المعلم که 9تا میشه رو هم زدم بعد که باید با یهدونه المعلم باید بجنگیم(همون جا که Piece Of Eden رو میزاره تو جیبش) چند تا ضربه که بهش میزنم میره اون بالا و دیگه نمیشهبهش دسترسی پیدا کرد
لطفا کمک کنید
سلام.برای رد کردن اینجا می تونی از دو راه استفاده کنی:
1.می تونی اول F بزنی بعد 2 بزنی تا hidden blade رو در بیاره و بعد دفاع کن و موقعی که اومد با شمشیر بزنت در حین گرفتن کلیک سمت چپ کلیک راست رو هم بزن تا در جا بکشش.

2.وقتی که غیب میشه و میره ی جای دیگه باید از راه دور بهش چاقو پرت کنی تا دوباره بیاد باهات بجنگه و با شمشیر یا hidden balade بکشیش.اگر باز غیب شد انقدر این کارو تکرار کن تا بلاخره بمیره.
موفق باشی

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
اون خیلی بالاست اصلا نمیشه F رو زد.یعنی اگه بزنیم انتخابش نمیکنه چه جوری بگم وقتی F ر و میزنی روی ادمهای معمولی صفحه تار میشه و اون یارو دورش یه نوار ابی رنگ میاد اون جوری نمیشه که بهش چاقو پرت کنم

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
اون خیلی بالاست اصلا نمیشه F رو زد.یعنی اگه بزنیم انتخابش نمیکنه چه جوری بگم وقتی F ر و میزنی روی ادمهای معمولی صفحه تار میشه و اون یارو دورش یه نوار ابی رنگ میاد اون جوری نمیشه که بهش چاقو پرت کنم
خیلی عجیبه آخه یا میره طبقه پایین باغ یا بالا و در هر دو صورتم میشه بهش زد.من متوجه نمی شم شما میگی رفته کدوم بالا.
اگه میشه ی عکس بگیر ببینم کدوم بالا.
منظورت طبقه بالا باغه یا بالای خونه ای چیزیه؟
ی عکس مشکل رو حل می کنه.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
یه همچین چیزی برای منم اتفاق نیفتاد ولی با چاقو هایی که پرت می کنه نمیشه زدش؟؟؟ یا از دیوار نمی ره بالا؟؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام
لطفا کمک کنید
شما قطعا از ترينر استفاده ميكنيد
اگر از ترينر استفاده ميكنيد Ultimate Health رو غير فعال كن حل ميشه بقيش خودت ميفهمي
اصلا نبايد از ديوار بري بالا
براي من هم اين اتفاق افتاده بود

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
بینگ بنگ شده که تو اومدی هیمن میشه تو میری

سلام
اقا من در مموری بلاک 4 در اورشلیم گیر کردم هیچی روی نقشه نیست فقط یه ویو پوینته که روی مسجد قدسه و هیچ راه بالا رفتنی نداره
اینم عکس:

در ضمن فروم رو هم تا سومین صفحه رو دیدم و برای AssassinsCreed هیچ راهنمایی نبود.
مرسی
دوست عزیز اگه از ترینر استفاده می کنی غیر فعالش کن اگه نه برو یکی از اون کسایی رو که سرباز دران اذیتش می کنن ازاد فکر کنم یه روحانی ام باید باشه ازاد کن فکرکنم یکی یه ایکون جیب بری فعال بشه همین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر