Borderlands | PS3

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
dkq0sxdcncvlmck8cfvc.jpg

درود به همه،

ناشر اين بازی شرکت 2k Games هست که ساخت اين بازی به عهده استوديو Gearbox Software بود.

مثل تاپيک های ديگه، تو اين تاپيک در باره بازی بحث ميکنيم.

تاريخ عرضه اين بازی : 20 October در امسال يعنی 2009

سبک بازی هم: Sci-Fi First Person Shooter

سايت رسمی اين بازی: www.borderlandsthegame.com

پيروز و پاينده،
تورج

0z00jp49n0kbzfrkwm7e.jpg

Last edited by a moderator:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
به گفته ی سازندگان بازی Borderlands شما می توانید اسلحه هایی را به صورت ترکیبی و دلخواه درست کنید که تعداد آنها به بیش از 3 میلیون می رسد . . .

pyqrckiaaj3fipwk1z.jpg
در حقیقت 3،166،880. شرکت Gearbox تاکید زیادی بر روی این تعداد خیره کننده اسلحه کرده است و ادعا کرده است که تمامی آنها به درستی کار خواهند کرد. تنها راه فهمیدن این حقیقت این است که تا زمان انتشار بازی صبر کنیم. این بازی اواخر سال 2009 برای کنسول های PS3 و Xbox360 و PC منتشر خواهد شد . . .
منبع

------------------------------------------------------------------------------------------------

داستان بازی در سال های بسیار بسیار دور رخ می دهد ، یعنی زمانی که سازمان اطلس فناوری ای را در سرزمین پاندورا به کمک منابع آن سیاره می سازند و با فروش آن فناوری پولدار می شوند . جویندگان دیگری هم در جستجوی منابع به پاندورا هجوم می آورند ! اما پاندورا زیر سلطه ی آن ها دوام نمی آورد و پاندورا تبدیل به سرزمین اشرار و موجوداتی می شود که از هیچ عملی برای رسیدن به خواسته های خود فروگذار نیستند ! در چنین موقعیتی شما در این سرزمین قرار دارید ولی ...

wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 1280x720 می باشد.
bord_large_2.jpg

صحنه ها واقعا عظیم هستند ... :cool:

خب داستان بازی در آخر الزمان رخ می دهد .!!! :biggrin1:
دقیقا مانند Fallout ولی تفاوت های بسیاری با آن شاهکار دارد . اول از همه گرافیک کارتونی و جالب آن است که حس خاصی را به انسان می دهد و دیگری وجود بیش از 500000 آیتم است که واقعا رقم فوق العاده ای است ! پاندورا شهری است در انتهای سیاره و یکی از بزرگترین شهرهاست پس باید وسایل نقلیه هم در بازی وجود داشته باشد .

Borderlands-1.jpg

یکی از دشمنان ! :eek:

خودرو ها طراحی بسیار جالب و منحصر بفردی دارند و تیر اندازی از روی خودرو ها هم جذابیت های خاص خودش را دارد . همان طور که در اوایل پیش نمایش عرض کردم ، سبک این بازی نقش آفرینی است ، و سازندگان سیستم نقش آفرینی و طراز گیری کارآمدی هم برای این بازی طراحی کرده اند که جالب به نظر می رسد .
( البته انتظار سیستمی مانند Fallout را نداشته باشید ! ) هنوز در مورد صداگذاری بازی نمی توان نظر خاصی داد و حداقل در تریلر های بازی فهمیدیم که بازی موزیک بسیار جالب و هیجان انگیزی دارد و همچنین دیالوگ های طنز هم در بازی یافت می شود . در آخر باید بگویم که منتظر این بازی بمانید که حتما ارزش خریدن دارد . :biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
درود اینجا چه کسایی BL رو بازی کردن ؟؟؟
البته من نسخه ۳۶۰ رو بازی کردم دیشب ولی خوب ... بازیش خیلی قشنگه ... لذت داره بازی کردنش ... به خصوص اگه از Jack Black هم كه خوشت بیاد این بازی خیلی لذت بخشه !
شما Brutal Legend رو میگی؟:biggrin1: اینجا که تاپیک Borderlands ـه.:biggrin1:
می خوام ببینم اگه کسی گرفته و خوشش اومده، منم بگیرم... بیشتر به خاطر مولتی پلیر و co-op
اگه از هر دو سبک RPG و FPS خوشت میاد بگیر به نظر من. من آنلاینشو بازی نکردم ولی اونایی که بازی کردن میگن خیلی عالیه. جزو Top 10 لایو هم بود یادمه.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
شما Brutal Legend رو میگی؟:biggrin1: اینجا که تاپیک Borderlands ـه.:biggrin1:

اگه از هر دو سبک RPG و FPS خوشت میاد بگیر به نظر من. من آنلاینشو بازی نکردم ولی اونایی که بازی کردن میگن خیلی عالیه. جزو Top 10 لایو هم بود یادمه.

LOOOOOOOOOOOL

عجبا .... دارم میخندم ... درست میگی عزیز .. من اشتباه کردم ... مرسی كه گفتی ...

الان پست هام رو پاک میکنم ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر