راهنمایی در Secret files 1 & 2

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
secre files 1
من اینجا گیر کردم کسی میدونه چه جوریه؟

secret files 2
تو این بازی من رسیدم به کشتی و الان داخل کشتی هستم.خیلی کارها هم انجام دادم والان این وسایل رو هم دارم:
کارت اتاق خودم . چراغ قوه . شیرینی . کلاه(نقاب دار) . دربازکن . پوستر . سی دی . خلال دندون . یه ست لباس کامل(کلاه-عینک-لباس صورتی) . جوراب.
من این لباس رو میپوشم و شبیه یه زنه میشم که تو کشتی داره مجله میخونه و یه پسره بقلش پینگ پونگ بازی میکنه میخوام کارت اتاق زنرو از اون مرده هم بگیرم میگه شماره اتاق رو بگو که من نمیدونم الان باید چی کنم؟

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
تو این بازی من رسیدم به کشتی و الان داخل کشتی هستم.خیلی کارها هم انجام دادم والان این وسایل رو هم دارم:
کارت اتاق خودم . چراغ قوه . شیرینی . کلاه(نقاب دار) . دربازکن . پوستر . سی دی . خلال دندون . یه ست لباس کامل(کلاه-عینک-لباس صورتی) . جوراب.
من این لباس رو میپوشم و شبیه یه زنه میشم که تو کشتی داره مجله میخونه و یه پسره بقلش پینگ پونگ بازی میکنه میخوام کارت اتاق زنرو از اون مرده هم بگیرم میگه شماره اتاق رو بگو که من نمیدونم الان باید چی کنم؟
سلام
فقط فکر کنم دیر جواب دادم آخه خودم تازه گیر اووردم بازی رو.شرمنده
برای رد کردن این قسمت باید برگردی پیش مرد خدمتکاره که ریش پرفسری داره همون که قراره کیفت رو پیدا کنه. برگرد پیش اون بعدش پستر رو بده بهش بعد وقتی که رفت cd رو بزن روی همون میز ه که زنگ روش رو شکوندی:biggrin1: اونوقت شماره اتاق رو میفهمی حالا برگرد بالا پیش پسر . لباس رو دوباره بپوش بعدش باش صحبت کن. اونوقت کلید رو بت میده حالا برو تو اتاق ................
اگه مشکلی داشتی باز من خدمتم.

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
ممنون رفیق.
فقط شماره یک چی؟

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
عالیه.
به نظر من یخورده 2 سخت تر شده بود.مخصوصا اون قسمت که باید حروف a z رو کج میکردی ...من داشتم دیوونه میشدم.. خیلی خوف فکری بود :confused:.باید میرفتی سمت قبرستونا که منم هی اشتباه میرفتم:biggrin1: ..مردم تا بالاخره شانسی یکیش جواب داد:smile:.
متاسفانه هر چی گشتم 1 رو پیدا نکردم که دوباره نصب کنم .باید برم بینم گیر میاد دوباره بخرمش.
هر چی فکر میکنم یادم نمیاد که اینجا کدوم قسمتشه. ولی گشتم تا یک راهنما واست پیدا کنم که خوشبختانه پیدا کردم. میتونی از این کمک بگیری:
http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcSs/secretfilesTunguska.htm

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
عالیه.
به نظر من یخورده 2 سخت تر شده بود.مخصوصا اون قسمت که باید حروف a z رو کج میکردی ...من داشتم دیوونه میشدم.. خیلی خوف فکری بود .باید میرفتی سمت قبرستونا که منم هی اشتباه میرفتم ..مردم تا بالاخره شانسی یکیش جواب داد.
متاسفانه هر چی گشتم 1 رو پیدا نکردم که دوباره نصب کنم .باید برم بینم گیر میاد دوباره بخرمش.
هر چی فکر میکنم یادم نمیاد که اینجا کدوم قسمتشه. ولی گشتم تا یک راهنما واست پیدا کنم که خوشبختانه پیدا کردم. میتونی از این کمک بگیری:
http://www.gameboomers.com/wtcheats/...esTunguska.htm

ممنون از شما.
فقط یه توضیح بدم که اون کدوم قسمت 1 هست شاید یادت اومد:
یه جایی تو یه کلبه تو جنگل که داخل کلبه یه دوربین هست و باید یه چراغ نفتی روشن کنی و بزاری تو شومینه تا اعدادی رو بفهمی و بقله شومینه که قطبنما وجود داره که باید رمزش رو وارد کنی.

srmsrm

کاربر سایت
Sep 2, 2009
10
bazi.jpg

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
رفیق بالایی رو بزار همون بمونه.
اون چیز دایره ای زرد(فک کنم یه تکه از کندوی اون بقل بود)که تو عکس شما اولی از بالا سمت چپ هست رو بزار پایین.
تار عنکبوت رو باید بزاری اولی از بالا سمت چپ.و ماهی رو باید بزاری دومی از بالا سمت چپ.
پر طاووس رو بزار اولی از بالا سمت راست.زیرش هم فک کنم ملخ یا یه چیز کرم یا صورتی رنگ بود دقیق یادم نیست ولی اینا رو بزار اگه نشد یه عکس دیگه بزار از گزاشته هات بعد دقیقتر کمکت کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر