راهنمایی در still life 2

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام اقایون
من اول بازی تو اون اتاق که تلوزیون و تخت و... یه حصار لیزریم هست گیر کردم چجوریاست.
عجیب فکریه

شما اول اون دشک که رو تخت هست رو بردار بذار تو کمد.بعد آنتن تلویزیون رو بردار و از توی کشوی اون میز هم فک کنم باید پیچ گشتی برداری.بعد برو با پیچ گشتی در اون قسمتی که لیزر میده رو باز کن و بعد ... .الان دقیق یادم نیست این کار هارو کن بعد فک کن نتونست بیا بگو ببینیم چی‌ می‌شه.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
دوست من .من گفتم 20+ ولت رو دو تا بر جلو نه سه تا یکی کم کن و درجه هم روی 1- باشه
رفیق خودت گفتی تا آخر ببرم.منم تا آخر بردم.
خوب ببین درجه ای که +20 ولت هست رو تا اخر ببر بعد در جه +50 ولت رو دوتا ببر جلو و بالایی که 5+ ولت باشه هم دو تا ببر

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
پسورد اون گاو صندوق که تو پزیرایی خونه ی قاتلست چیه؟
بعد کبریت که برای روشن کردن اون چراغ تفتی لازم هست رو از کجا بیارم خونه رو زیر رو رو کردم.؟

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
پسورد اون گاو صندوق که تو پزیرایی خونه ی قاتلست چیه؟
بعد کبریت که برای روشن کردن اون چراغ تفتی لازم هست رو از کجا بیارم خونه رو زیر رو رو کردم.؟

رفیق میگم چرا این بازی رو بازی میکنی ؟ :confused:
19a46 رمز صندوق

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
رفیق میگم چرا این بازی رو بازی میکنی ؟

چون باش کیف میکنم ولی اگه منظورت از پرسیدن سوال هست.
خوب یه چیز تو الان از کجا فهمیدی رمز این هست؟
یه توضیح بده شاید ما هم یاد گرفتیم.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
چون باش کیف میکنم ولی اگه منظورت از پرسیدن سوال هست.
خوب یه چیز تو الان از کجا فهمیدی رمز این هست؟
یه توضیح بده شاید ما هم یاد گرفتیم.

اگه منظورت اینه که منم با رمز و پرسیدن میرم نه جوونم :love: خودم میرم هر جا سوال داشتی بگو تا با منطق جوابت رو بدم این رمزم شانسی بدست اومد یعنی چیزه خواصی نداشت

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
اگه منظورت اینه که منم با رمز و پرسیدن میرم نه جوونم خودم میرم هر جا سوال داشتی بگو تا با منطق جوابت رو بدم این رمزم شانسی بدست اومد یعنی چیزه خواصی نداشت

نه رفیق منظورم این نبود.منظورم این بود که تو این رمز(گاوصندق) رو از کجا پیدا کردی میخوام بدونم چرا من نفهمیدم؟:(
یه سوال دیگه بپرسم؟؟:blushing:
خیلی خنگم نه؟:-"
عزیز اون چراغ اون انباری رو روشن کردم اون دری که قبلا گفتی توش کامپیوتر هست چیجوری باز میشه حتی به اون سیاه پوست هم گفتم اومد یه دید زد ولی بعدش رفت و در رو هم باز نکرد.چیجوریه؟:love:

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
نه رفیق منظورم این نبود.منظورم این بود که تو این رمز(گاوصندق) رو از کجا پیدا کردی میخوام بدونم چرا من نفهمیدم؟:(
یه سوال دیگه بپرسم؟؟:blushing:
خیلی خنگم نه؟:-"
عزیز اون چراغ اون انباری رو روشن کردم اون دری که قبلا گفتی توش کامپیوتر هست چیجوری باز میشه حتی به اون سیاه پوست هم گفتم اومد یه دید زد ولی بعدش رفت و در رو هم باز نکرد.چیجوریه؟:love:

در رو باید کارت داشته باشی که گمونم باید از زن کارگاهه بگیری

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
در رو باید کارت داشته باشی که گمونم باید از زن کارگاهه بگیری

دستت در نکنه ولی از اون نمیگیره راستی یه جای رمز هست تو زیرزمین که بغلش 6 تا صندوق هست که درشون قفله اونا باز نمیشه و اصلا رمز اون قفل چیه؟

killermc

کاربر سایت
Feb 25, 2008
4
Morgue room میگی که حالت سرد خونه داره ؟
گوشی موبایل رو تو بازی باز کن Documents/Sounds به تاریخ interview ها نگاه کن , این 3 تا تازیخ 3 رمز این قفله :

1022 - 0229 - 0113

M0stafa

کاربر سایت
Sep 17, 2008
25
نام
مصطفی
خیلی از افراد تو این بازی زیاد گیر میکنند ، بهترین راه استفاده از راهنمای مراحل هست.
در هر صورت خوشبختانه راهنمای فارسی و گام به گام این بازی نوشته شده. و راه حل ها کاملا توضیح داده شده تا کاربر بفهمه برای چی داره این کار ها رو انجام میده.
راهنمای کامل Still Life 2 .

قبل از اون باید در VIP دارینوس عضویت ویژه داشته باشید.(که با خرید بازیهای دارینوس این کار ممکن میشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر