کمک در بازی Bionic Commando

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
سلام
من اونجای بازی موندم که یه غول از زمین میاد بیرون بعد با لیزر زمین رو آتش میزنه
من ماشین ها رو طرفش پرت میکنم از جونش میره ولی میوفته زمین دوباره جونش پر میشه
یکی کمک کنه باید چیکارش کنم !؟
ممنون میشم کمک کنید

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
سلام
من اونجای بازی موندم که یه غول از زمین میاد بیرون بعد با لیزر زمین رو آتش میزنه
من ماشین ها رو طرفش پرت میکنم از جونش میره ولی میوفته زمین دوباره جونش پر میشه
یکی کمک کنه باید چیکارش کنم !؟
ممنون میشم کمک کنید

وقتی افتاد زمین برو جلو کلش!!( منظورم سرشه!!) و با دکمه ی LT طناب رو بنداز تو سرش و نگه دار. بعد کرمه تو رو پرتاب می کنه به بالا که وقتی پرتاب کرد تند تند دکمه ی Y رو بزن تا محکم با مشت بزنه تو کلش!! هر بار که افتاد زمین این کار رو بکن تا بمیره. راستی برای صدمه زدن به کرمه بهتره از تیر استفاده کنی چون راحت تر از پرتاب ماشینه!!
در نهایت از خودم تشکر می کنم چون بعدا وقت سر زدن ندارم تا ازم تشکر کنی!!:eek::eek::cheesygri:cheesygri

• Like
Reactions: blak

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
وقتی افتاد زمین برو جلو کلش!!( منظورم سرشه!!) و با دکمه ی LT طناب رو بنداز تو سرش و نگه دار. بعد کرمه تو رو پرتاب می کنه به بالا که وقتی پرتاب کرد تند تند دکمه ی Y رو بزن تا محکم با مشت بزنه تو کلش!! هر بار که افتاد زمین این کار رو بکن تا بمیره. راستی برای صدمه زدن به کرمه بهتره از تیر استفاده کنی چون راحت تر از پرتاب ماشینه!!
در نهایت از خودم تشکر می کنم چون بعدا وقت سر زدن ندارم تا ازم تشکر کنی!!:eek::eek::cheesygri:cheesygri
سلام
عزيز فقط دكمه Y نيست 2تا دكمه Y و B با هم هستن كه بايد بزني كه با قدرت بيشتري بياد رو سرش!!

• Like

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ممنون میشم آخر های بازی اونجا که بالای هواپیما هستید رو بگید باید چیکار کنیم !؟
ببين دوست عزيز اين مرحله هيچ كاري نداره!!
شما اون بالاي هواپيما جلوي پات يه دري هستش كه بايد چنگك بندازي و با B بكني درش رو!!
بعد دوباره چنگك بزني حالا كنترل هواپيما دستته!!
حالا بايد جلو رو بگيري تا برسي به هواپيما بعدي و وقتي رسيدي بپري به هواپيماي بعدي و به همين ترتيب!!
اگه هم يه سري دشمن هست بهت شليك كردن ميتوني با عقب جلو كردن هواپيما اونا را بزني!!

• Like

DEVILXXX

کاربر سایت
Oct 10, 2007
50
نام
ارش
دوستان من اونجای بازی گیر کردم که باید یه هواپیمای بزرگو
بزنی تیر اولو میزنم خونش میره اما تیرهای بعدی رو که میزنم
دیگه خونش نمیره همون هواپیمایی
که بالای یه برج بزرگه در واقع غوله همون مرحله
تیرهای بعدی از کنارش رد میشه
دوستان کمک کنید لطف

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
دوستان من اونجای بازی گیر کردم که باید یه هواپیمای بزرگو
بزنی تیر اولو میزنم خونش میره اما تیرهای بعدی رو که میزنم
دیگه خونش نمیره همون هواپیمایی
که بالای یه برج بزرگه در واقع غوله همون مرحله
تیرهای بعدی از کنارش رد میشه
دوستان کمک کنید لطف

دوست عزیز تو باید وقتی که میخوای با راکت لانچر شلیک کنی باید دگمه ی شلیکو چند لحظه نگه داری تا روی هدف قفل کنه که در این صورت هم باید دو تا باله و هم رو خود هواپیما قفل کنی بعد شلیک کنی

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
بچه ها من اینجای بازی موندم!
من یه هفته هست که این بازی رو خریدم و تا یه جاهایی رفتم
ولی تا یه جاهایی که رسیدم
تو یه مرحله یهو میوفتیم بالای یه ساختمون که یه هواپیما هم اون بالاست که باید نابود شه.
همین طور از او نبالا برا ما زد هوایی میفرستن ولی من هرچی میزنم بهش هیچیش نمیشه.
لطفا کمک کنید

saman_bazi

کاربر سایت
Apr 4, 2010
1
سلام بچه ها
من تقریبا رسیدم آخر بازی (96%)
جایی که الان هستم روی یک سکو هست که پشت سرم آتیشه و دشمنم یه آدمیه که به ضرب هیچ نوع گلوله ای از پا درنمیاد!!! هر تیری بهش میزنم هیچ کاریش نمیشه:(
لطفا راهنماییم کنید چکار باید بکنم؟

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
سلام بچه ها
جایی که الان هستم روی یک سکو هست که پشت سرم آتیشه و دشمنم یه آدمیه که به ضرب هیچ نوع گلوله ای از پا درنمیاد!!! هر تیری بهش میزنم هیچ کاریش نمیشه:(
دوست من...
درست يادم نيست اما بايد بزنيش تا بيفته...بعد بري پشتش و با چنگك بگيري و بپري روش...اينجوري 5تا بزنيش تمومه...:love:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
سلام بچه ها
باید درست بعد از اینکه از قدرت ویژ خودش استفاده کرد چند ثانیه انرژیش خالی میشه و اون موقع باید با چنگک بپری روی سرش و بهش ضربه بزنی(البته با تفنگ هم جواب میده)

mohammad kbreya

کاربر سایت
Sep 9, 2019
6

سلام و وقت بخیر من هم تو این قسمت گیر کردم اما کرمه اصلا نمیفته روی زمین مثل این که کرمه بی هوش بشه یا سرش گیج بشه ماشین پرت کردم سمتش یا تیر زدم بهش خونشم تموم شده اما همش میره زیر زمین و سمتت و یه جورایی زمین رو میشکافه و تو این سرعت من نمیتونم کرمه رو طناب بندازم هرچی تیر زدم یاچیزی پرت کردم سمتش فایده نداره الان دارم بیشتر از یک ساعت همسن قسمت دارم بهش تیر میزنم و چیزی پرت میکنم گلوله هام هم داره تموم میشه چیزی برام نومنده

mohammad kbreya

کاربر سایت
Sep 9, 2019
6
سلام و وقت بخیر من هم تو این قسمت گیر کردم اما کرمه اصلا نمیفته روی زمین مثل این که کرمه بی هوش بشه یا سرش گیج بشه ماشین پرت کردم سمتش یا تیر زدم بهش خونشم تموم شده اما همش میره زیر زمین و سمتت و یه جورایی زمین رو میشکافه و تو این سرعت من نمیتونم کرمه رو طناب بندازم هرچی تیر زدم یاچیزی پرت کردم سمتش فایده نداره الان دارم بیشتر از یک ساعت همسن قسمت دارم بهش تیر میزنم و چیزی پرت میکنم گلوله هام هم داره تموم میشه چیزی برام نومنده
سلام مشکل حل شد بازیم هنگ کرده بود یک بار باز و بستش کردم درست شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر