Final Fantasy XIV

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
FFXIV_Logo%281%29.jpg

"Only a forgotten page of eternity...there lies a land embraced by mighty gods...her name Erozea...as fates cross, swords will clash."
در کنفرانس سونی 14 دهمین شماره از بازی فوق العاده محبوب و یکه تاز سبک JRPG از سری Final Fantasy تایید شد.واقعا خبر خوبی برای طرفداران بود این خبر.
باید اشاره کنیم FFXIV مانند XI به یک بازی آنلاین تبدیل شده است و هنوز چیز خاصی از سبک و شیوه ی بازی مشخص نشده و تنها یک تریلر در کنفرانس پخش شد اما چیزی که مشخصه اینه که این بازی فعلا به صورت انحصاری برای PS3 تایید شده البته امروز خبر رسید که این عنوان برای PC نیز در راه خواهد بود.این بازی در سال 2010 پس از عرضه XIII روانه بازار خواهد شد(البته هنوز تاریخ عرضه نسخه PC در دسترس نیست البته جک ترتون در کنفرانس اشاره داشت که تنها دارندگان PS3 میتوانند این بازی در سال 2010 تجربه کنند) و باید ورود سومین Final Fantasy را به کنسول PS3 خوش آمد گفت.
سایت بازی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ممنون بابت خبر خیلی خوشحال کننده است مخصوصا برای pc هم هست ایا فقط بازی رو انلاین میشه بازی کرد؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
واقعا یکی از بهترین خبرهایی بود که میشد تو کنفرانس سونی داد. من که واقعا منتظر این عنوان جنجالی ام.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خب یه سری اطلاعات جدید در کنفرانس Square Enix از این بازی معلوم شد.
اول از همه گفته شده این بازی رو عنوان بزرگی بدونید و تمام سعی و تلاشمون برای ساخت این بازی به کار میبریم تا بر روی PC وه PS3 به بهترین نحو اجرا بشه .در این بازی نژاد های متفاوتی از XI وجود دارند چون بازی در یک دنیای دیگر یعنی Eorzea اتفاق می افتد.البته گفته میشود که ریس های این دنیا تا حد امکان شبیه به XI هستن که طرفداران راضی باشند.ساخت بازی از 4-5 سال پیش شروع شده البته در این مدت اخیر خیلی جدی و سخت تر روی آن کار میکنند.البته انها هنوز هم به فکر XI و بازیکنان آن هستند.از Tanaka کارگردان بازی پرسیده میشود چه تاثیر از دیگر بازی های MMO مانند WOW گرفته اید؟او میگوید ما سعی داریم که بازی برای همه مخصوصا Casual Gamer ها نیز جذاب باشد و البته نمیخواهیم یک کپی از WOW بسازیم.در مورد این که سبک مبارزات به صورت اکشن است یا نوبتی چیزی را فاش نساختند.مانند XI شما میتوانید بازی رو نیز به صورت یک نفره دنبال کنید البته مانند XI مبارزات با دوستان و هم تیمی ها بسیار جذابتر و اسانتر خواهد بود.این بازی در تمام نقاط دنیا عرضه خواهد شد و البته دارای سرور Cross-Platform است (یعنی PC و PS3 میتوانند با هم بازی کنند).از نظرات و پیشنهادات یوزرهای XI در این بازی کمال استفاده را برده اند.در این شماره سعی شده المان های بازی های MMO را به بهترین نحو استفاده کنند و پیشرفت دهند و این بازی چیزهای جدیدی وارد این سبک خواهد نمود.در تریلر به نمایش در آمده هم تصاویر پری رندر و هم ریل تایم وجود دارد که از کیفیت بالایی برخوردار بود.در مبارزات تعداد زیاد از بازیکنان همزمان با هم میجنگند و بازی گسترده ای را شاهد هستید.این بازی نسل جدید از FF Online است و همه چیز بهتر و گسترده تر شده است.در اخر گفته شد که شما حتی اگر در این سبک مبتدی باشید عاشق دنیای این بازی و داستان زیبا آن میشوید و FF XIV انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مرسی حسام:love:
جالبه ولی من موندام که میخوان روی بلوری بدن یا از خوده کنسول دانلود میشه این برایم تعجبه:confused:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
مرسی حسام:love:
جالبه ولی من موندام که میخوان روی بلوری بدن یا از خوده کنسول دانلود میشه این برایم تعجبه:confused:
یعنی چی خب روی دیسک عرضه میشه دیگه!
ببینید چه کسایی روی بازی کار میکنند ایمان داشته باشید این بازی موفق میشه
It is produced by Hiromichi Tanaka (Final Fantasy I, II, III, and IX) and directed by Nobuaki Komoto (Final Fantasy IX, XI), with art direction by Akihiko Yoshida (Vagrant Story, Final Fantasy XII) and a musical score from Nobuo Uematsu (Most Final Fantasies ever). Yoshitaka Amano has designed the logo and is pulling additional art duties as well.

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
فقط خداکنه تو ایران با این سرعت ها بتونیم بازی کنیم شاهکار زدیم!!! چون شماره xi رو تو ایران خیلی کم بازی کردن!!! و الا فاینال هر چی که باشه واسه خودش یه ابر بازی هست!!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
حب کمتر کسی تو ایران تونست با این اینتر نت زغالی ffxi رو بازی کنه و از شانس ما هم وقتی enix برای pc بازی میده همه از اون البته درایران نمیتونن بازی کنن بازم بمونیم تو کفففف :((از عکسهاش که معلومه خیلی باید زیبا باشه

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
من از همون اولم مطمئن بودم برای PC میاد ولی کمی دیرتر. مطمئنا خیلی بهتر از XI خواهد بود به همون دلایلی که همگی میدونیم. من که اصلا بدم نمیومد یه FF در سبک MMO بازی کنم که خدارو شکر اسکوار این روزا داره تو هر سبک و سیاقی از خودش FF در میکنه:biggrin1: با این وضعیت که داره پیش میره خدا میدونه XV به چه حال و روزی در میاد...
حسام جان ممنون بابت تایپیک و خبرها...:smile:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یعنی چی خب روی دیسک عرضه میشه دیگه!
ببینید چه کسایی روی بازی کار میکنند ایمان داشته باشید این بازی موفق میشه
It is produced by Hiromichi Tanaka (Final Fantasy I, II, III, and IX) and directed by Nobuaki Komoto (Final Fantasy IX, XI), with art direction by Akihiko Yoshida (Vagrant Story, Final Fantasy XII) and a musical score from Nobuo Uematsu (Most Final Fantasies ever). Yoshitaka Amano has designed the logo and is pulling additional art duties as well.
خوب حسام خواستم نظری داده باشم
فقط خدا میدونه که با چه سرعتی باید بازی کنیم که دقیقا جواب بده اره :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر