The Last Guardian

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
trico.jpg

درود،

بازيه جديد Udea به اسم : Last Guardian هست...

تاريخ انتشارش هم معلوم نيست...

اين بازی ساخت همان تيمی هست که بازی " Shadow Of Colossus " رو ساخته بودن, سازنده بازی ICO هم هست یا همون TEAM ICO یا Trico.

پيروز باشيد...

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
trico.jpg

درود،

بازيه جديد Udea به اسم : Last Guardian هست...

تاريخ انتشارش هم معلوم نيست...

اين بازی ساخت همان تيمی هست که بازی " Shadow Of Colossus " رو ساخته بودن

پيروز باشيد...

تورج جان ICO هم اضافه کن سازنده بازی ICO هم هست یا همون TEAM ICO یا Trico

آخرین ویرایش:

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
چقدر منتظر معرفی این شاهکار از TEAM ICO بودم .
کلا بعد از Shadow Of the Colossus خیلی دوست داشتم بازی بعدی Udea رو ببینم .مطمئنا با اومدن این بازی کولاک به پا میشه .

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
امروز تریلر جدید بازی رو دیدم
واقعا زیبا بود
حیوانی که همراه کاراکتر اصلی طبیعی و فوق العاده هست به حدی که کوچکترین حرکات ماهیچه این حیوان هم طراحی شده
البته از گیم پلی بازی هم کمی نشون داده میشه و نحوه تعامل این 2 تا و کارهایی که با هم انجام میدن که تقریبا تکراری بود و مشخص بود. نکته جالبش این بود که بعضا بزرگی و سنگینی این حیوون درسر ساز میشه و مثلا یه پل نشون داده میشه که بعد از اینکه اون یه پرش روش می کنه پل از هم می پاشه.همون پلی که توی تریلر TGS پارسال نشون دادن همین پل بود
ولی خوب تمام تمرکز تریلر به نظر من روی ابهت این حیوون و محیط های فوق العاده دیدنی و زیبای بازی هست
اون قسمتی که حیوونه لباس کاراکتر اصلی رو می گیره و یه جورایی پسره داره خفه میشه هم یکی از نکات جالب تریلر بود
تنها مشکلی که من توی این تریلر دیدم انیمیشن لباس پسره هست که چندان جالب نیست و بیش از حد لرزش داره اینگار داره وسط یه طوفان حرکت می کنه که امیدوارم تصحیح بشه
در مورد دشمنا هم به نظر میاد دشمنا سنگی هستن.چرا که نشون داده میشه وقتی حیوونه به یکیشون چنگ میندازه خورد خاکشیر میشه و یا پسره توی تریلر سر یکی رو از تنش جدا می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر