Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
بازی از نظر من فوق العاده بود خیلی کیف کردم این بازی برای کسایی مثل من خیلی مناسبه که میخوان در عرض یه ساعت بازی از زندگی عادی بیان بیرون وکارای محیرالعقوووول انجام بدن!:boxing:
یکنه ولی هر کاری میکنم نمیتونم اون شیئ بزنم ولی مربع قرمز چند جاش به وجود میاد. میشه در مورد اینجا یکم راهنمایی کنید. مرسی
بابا بزن نصفشون کن 5 تا ریکاوری بهت میده باقلوا

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
آقا غول آخر بازی این سناتور دهن ما رو مورد عنایت قرار داده بس که سخته. رو درجه سختی نرمال هم بازی می کنم و سگ جونیش کاملا بی منطقه. چطوری می شه کشتش؟ تو میدون نبرد هم از این ریپرهایی که جون رو زیاد می کنه نیست. 5 تا جون هم داشته باشیم نمی شه کشتش.
ضمنا من رو PS3 بازی می کنم با آنالوگ دسته PS3 عمرا نمی شه اون ماشین هایی که پرت می کنه رو نصف کرد. یعنی اولی رو می تونم ولی دومی نمی شه.

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
تمومش کردم:D دقایق آخر باس فایت کاملا بیچ پلیز شده بودم:D یعنی کسی می تونه رو very hard تمومش کنه؟:D
یه تروفی های فضایی داشت که فکر کنم عمرا کسی بتونه بگیره:D

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
تمومش کردم:D دقایق آخر باس فایت کاملا بیچ پلیز شده بودم:D یعنی کسی می تونه رو very hard تمومش کنه؟:D
یه تروفی های فضایی داشت که فکر کنم عمرا کسی بتونه بگیره:D
سهیل جان دلبندم عنوان تایپکو یه نیگا بنداز ب دنیستا
Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
به چند دلیل اصلا از این بازی خوشم نیومد
1-نبودن شخصیت اسنیک دربازی
2-فقط چندتا کار رو انجام میده یعنی یکی مشت و یکی هم شمشیر زدن اما مثلا دویل می کرای چند تا کار رو انجام میده

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
به چند دلیل اصلا از این بازی خوشم نیومد
1-نبودن شخصیت اسنیک دربازی
2-فقط چندتا کار رو انجام میده یعنی یکی مشت و یکی هم شمشیر زدن اما مثلا دویل می کرای چند تا کار رو انجام میده
نظرات شخصی:
دلیل برای حضور Snak در بازی وجود نداشته بخاطر این که اسم بازی هم نشان می ده که چندان ربطی به Metal Gear Solid نداره.درضمن این داستان اگر اشتباه نکنم 10 سال بعد از MGS4 است.
دلیل دومت را هم متوجه نشدم.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
واااای دهنم سرویس شد این Blade wolf رو چطوری بکشم ؟؟؟ دو روزه گیرشم خداااا کمک برسان !!!
شما مشکلت اینه که نمی توانی parry یا دفاع کنی این فیلم کوتاه را ببین کمکن می کنه.

طریقه دفاع و Parry را توی این ویدئو نشان دادم برای دوستانی که مشکل دارند.
برای دفاع کردن-درجهتی که دشمن داره حمله می کنه LS را حرکت می دیم و دکمه X را می زنیم
برای Parry کردن-دکمه X+A را همزمان می زنیم.نکته:باید در Move List این حرکت را خریداری کنید
[video=aparat;rgGvc]http://www.aparat.com/v/rgGvc[/video]

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اینو یکی از اعضای PG توییت کرده چند لحظه پیش، دلم نیومد اینجا نذارمش :D سایتو-سان، کارگردان بازی، در حال هندوانه قاچ کردن با کاتانا :D:

62750046129766082547.jpg

:D
امیدوارم یه خبرایی از ساخت شماره دوم بشه :D

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
بازی رو امروز رو Normal تموم کردم.

واقعا باس فایت های سخت و اعصاب بهم زنی داشت.

بازی خوبی بود و ارزش تموم کردن داشت ولی اگر یکم آسون تر درستش میکردند بهتر بود.

آخرین ویرایش:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
بازی رو امروز رو Normal تموم کردم.

واقعا باس فایت های سخت و اعصاب بهم زنی داره.

بازی خوبی بود و ارزش تموم کردن داشت ولی اگر یکم آسون تر درست میکردند بهتر بود.

بابا این ایرادا چیه تورو خدا!؟؟ خوب اسونی رو میشد رو easy بری!
بزرگترین ایراد بازی دوربین بود!
سختی رو نرمال کاملآ بالانس بود! من رو درجه بعدیش رفتم! ولی درجه اخر هیجوری نمیشد رفت!!
یه مرحله هم که باید از هلیکوپتر فرار میکردی برا من باگ داشت نمیدونم یا ایراد بازی بود! پدرم دراوومد!
ولی بازی کلاسیک و عالی بود! باس فایت ها هم محشر بودن!!

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
بابا این ایرادا چیه تورو خدا!؟؟ خوب اسونی رو میشد رو easy بری!
بزرگترین ایراد بازی دوربین بود!
سختی رو نرمال کاملآ بالانس بود! من رو درجه بعدیش رفتم! ولی درجه اخر هیجوری نمیشد رفت!!
یه مرحله هم که باید از هلیکوپتر فرار میکردی برا من باگ داشت نمیدونم یا ایراد بازی بود! پدرم دراوومد!
ولی بازی کلاسیک و عالی بود! باس فایت ها هم محشر بودن!!

مشکل اینه که normalـه این بازی در حد hardـه بازی های هم سبک خودش بود.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,841
نام
نریمان
دوستان این آپدیت 64 مگی که برای بازی اومده رو حتما دانلود کنید. مشکلات دوربین تا حد زیادی برطرف میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر