مشكل دربازي هاي Crysis و Riddick

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام , دوستان درباره بازي crysis warhead و riddick راهنمايي ميخواستم .....

تو بازي crysis وقتي ميرسيم به زير دريايي و ميري تو زير دريايي و چند نفر رو ميكشي , ميري از پله ها بالا

و ميري تو يكي از اين درها كه باز هستش , و بعد از رد كردن يه راهرو , يه جايي از زمين تركيده كه آدم ميره

جلو ميفته پايين , و اونجا چند نفر رو بايد بتركوني! بعدش ؟؟؟؟؟؟؟ چنتا دره كه چراغاشون قرمزه ....

بايد چيكار كنم ؟

تو بازي riddick هم همون اولاي بازي نميدونم چه كنم , وقتي اوله اوله بازي همه ي اون يارو ها رو

سيستم اوتوماتيك در با تير ميزنه , يه در چاه باز ميشه كه از اون بايد بريم پايين , بعدش گردن يه نفر

كه يه در رو تعمير ميكنه ميشكنيم , بعد بايد ترتيب يه سرباز رو همين طوري بديم , بعد بدنشو ببريم تو

تاريكي كه كسي نبينه , بعدش ديگه نميدونم چه كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ ......

ممنون ميشم يكي راهنماييم كنه.

ببخشيد اگه جاي اشتباهي سوالم رو مطرح كردم.....

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام دوست عزيز , ممنون از توجهت , والا تو اين چند روز بعد از ديدن پست شما , كه در جواب سوال من

داديد , داشتم دنبال save هاي بازي ها تو pc ميگشتم , آخر هم پيدا نكردمشون , خيلي عجيبه ....

شما ميدونيد معمولا كجا save هاي بازي ها قرار ميگيره ؟ خودم تا اونجايي كه اطلاع داشتم , توي

my documents بايد باشن , يا تو جايي كه بازي نصب شده..... والا جاي ديگه اي به ذهنم نرسيد كه

نگاه كنم.....

شما اطلاعي داريد؟

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سلام دوست عزيز , ممنون از توجهت , والا تو اين چند روز بعد از ديدن پست شما , كه در جواب سوال من

داديد , داشتم دنبال save هاي بازي ها تو pc ميگشتم , آخر هم پيدا نكردمشون , خيلي عجيبه ....

شما ميدونيد معمولا كجا save هاي بازي ها قرار ميگيره ؟ خودم تا اونجايي كه اطلاع داشتم , توي

my documents بايد باشن , يا تو جايي كه بازي نصب شده..... والا جاي ديگه اي به ذهنم نرسيد كه

نگاه كنم.....

شما اطلاعي داريد؟
خواهش دارم:biggrin1:
درسته عزيز
براي من
My Documents=>My Games=>Crysis Or Crysis Warhaed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر