Prototype | PS3

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
efbnb70vixepklv917ln.jpg

درود به همه،

خوب اين بازی ساخت شرکت بزرگ Activision هست که ساخت اين بازی به عهده استوديو Radical Ent ميباشد.

مثل تاپيک های ديگه، تو اين تاپيک در باره بازی بحث ميکنيم.

تاريخ عرضه اين بازی : 9 June در امسال يعنی 2009

سبک بازی هم: Sci-Fi Action Adventure

سايت رسمی اين بازی: www.prototypegame.com

پيروز و پاينده،
تورج

Last edited by a moderator:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
عالیه !!! همین دیروز یه ترایلر ازش گرفتم وافعا فوق العاده بود !

تو ترایلر خوده شخصیت بازی بعد معرفی خودش میگه که من به خاطر اینکه به عنوان یه تروریست شناخته میشم و قاتل و .... میخوام انتقام بگیرم !!!!

اگه بازی به همین نرمی باشه که تو ترایلرا دیدیم باید منتظر یه اثر بزرگ باشیم.

داستان بازیم فکر کنم در رابطه با تاثیرات انرژی هسته ای رو بدن و نوزاد و تبدیل کردنش به موجودات دیگه باشه و این چیزا که البته زیاد مطمئن نیستم

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
عالیه !!! همین دیروز یه ترایلر ازش گرفتم وافعا فوق العاده بود !

تو ترایلر خوده شخصیت بازی بعد معرفی خودش میگه که من به خاطر اینکه به عنوان یه تروریست شناخته میشم و قاتل و .... میخوام انتقام بگیرم !!!!

اگه بازی به همین نرمی باشه که تو ترایلرا دیدیم باید منتظر یه اثر بزرگ باشیم.

داستان بازیم فکر کنم در رابطه با تاثیرات انرژی هسته ای رو بدن و نوزاد و تبدیل کردنش به موجودات دیگه باشه و این چیزا که البته زیاد مطمئن نیستم

دموی بازی توی PSN هست ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام تورج جان. بالاخره پای من هم به انجمن های Ps3 باز شد:biggrin1: آقا برای ما کسی این تاپیک رو نزده و من هم فوق العاده از این بازی خوشم اومده پس گفتم بیام این جا هم یک عرض ادبی بکنم و هم نظرم رو در مورد بازی بگم و فکر کنم که با یک اثر متفاوت روبه رو هستیم و امیدوارم که 3 هفته دیگه عرضه بشه و تاخیر نخوره. موفق باشید

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من هر کاری میکنم از این بازی خوشم بیاد، نمیاد !:biggrin1: با توجه به تریلرهایی که ازش دیدم به نظر من فقط یه بازی معمولیه openworld ـه که بعد از مدتی تکراری و Boring میشه میره پی کارش:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من هر کاری میکنم از این بازی خوشم بیاد، نمیاد !:biggrin1: با توجه به تریلرهایی که ازش دیدم به نظر من فقط یه بازی معمولیه openworld ـه که بعد از مدتی تکراری و Boring میشه میره پی کارش:biggrin1:
خوب واسه اینکه inFAMOUS هست :D یکم هم شبیه اینه واسه همین . :smile:
ولی امید به نظر من بازی باحالیه فکر نکنم یه بازی درجه یک بشه ولی حتما یه بازی متوسط رو به خوبه . :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
خوب واسه اینکه inFAMOUS هست :biggrin1: یکم هم شبیه اینه واسه همین . :smile:
ولی امید به نظر من بازی باحالیه فکر نکنم یه بازی درجه یک بشه ولی حتما یه بازی متوسط رو به خوبه . :biggrin1:
ساخت Infamous قبل از این بازی شروع شده . اگر شباهتی باشه از جانب Prototype ـه. خودم نظرم اینه که به هم ربطی ندارن. :biggrin1: البته چون من بازیهای Openworld و Sandbox رو بسیار دوست میدارم :biggrin1: اگر بازی خوبی بشه 100 درصد تجربه کردنش برام لازم میشه :biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ساخت Infamous قبل از این بازی شروع شده . اگر شباهتی باشه از جانب Prototype ـه. خودم نظرم اینه که به هم ربطی ندارن. :biggrin1: البته چون من بازیهای Openworld و Sandbox رو بسیار دوست میدارم :biggrin1: اگر بازی خوبی بشه 100 درصد تجربه کردنش برام لازم میشه :biggrin1:
آره امید ولی مهم تاریخیه که عرضه میشن . الان inFAMOUS چند روز دیگه میاد و این هم تو June مید خو یکم نزدیک همه تاریخ انتشار شبیه هم هستن دیگه جفتشون به قول تو Open world و Sandbox . واسه همین معمولا تو اینجور مواقع یه بازی خیلی عزیز میشه :D
حالا باید امتیازاش بیاد شاید اصلا هم سطح inFAMOUS باشه که اینجوری خیلی عالی میشه . :smile:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
دوستان عالیه ! تا اینجا کار که من سر از داستانش در آوردم از نظر محتوای داستانم غنیه !

تو بازی معلومه که میشه به خوبی از کشتن و تیکه تیکه کردن لذت برد :evil:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
جفت بازي ها توي E3 2007 معرفي شدند و Prototype از همون اول سبك و گيم پليش معلوم بود در حالي كه همه فكر مي كردند inFamous شبيه Carckdown هست تا E3 2008 كه دقيقا معلوم شد بازي چه سبكي هست. پس خواهشا ديگه از اين نقل قول ها نفرماييد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر