Virtua Tennis 2009 | PS3

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
i67i7fcfut36zoqcit.jpg

درود به همه،

خوب ناشر اين بازی شرکت بزرگی مثل Sega هست که ساخت اين بازی به عهده استوديو Sega بود.

مثل تاپيک های ديگه، تو اين تاپيک در باره بازی بحث ميکنيم.

تاريخ عرضه اين بازی : 2 June در امسال يعنی 2009

سبک بازی هم: Tennis

سايت رسمی اين بازی: www.virtuatennis2009.com

پيروز و پاينده،
تورج

Last edited by a moderator:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
همينطور امروز حسام جان ( MGS ) مقاله اي رو در رابطه با اين بازی زحمت کشيدن و نوشتن که در بخش پرميوم قرار داده شده که پيشنهاد ميکنم بخونيد.

موفق باشيد

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
به نظر من که شما همین سری رو بگیری از Top spin قشنگ تر هست. مخصوصا که پول زیادی هم برای بازی باید بدی
اتفاقا اگه بطور حرفه ای ورزش تنیس رو دنبال کنید میفهمید که top spin تقریبا یه سیمولیشن هست و vitua tennis بیشتر یه بازی ساده و سر گرم کنندس!
من top spin رو پیشنهاد میدم چون یه سیمولیشن ــه! کلا از نظر من از vt بهتره!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اتفاقا اگه بطور حرفه ای ورزش تنیس رو دنبال کنید میفهمید که top spin تقریبا یه سیمولیشن هست و vitua tennis بیشتر یه بازی ساده و سر گرم کنندس!
من top spin رو پیشنهاد میدم چون یه سیمولیشن ــه! کلا از نظر من از vt بهتره!
دقیقا. با نظرت موافقم. به نظر منم VT کلا یه بازی Fun ـه و در حد یه شبیه ساز واقعی تنیس مثل سری Top Spin نیست.

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
سلام
آقا من گیج شدم یکی میگه این خوبه یکی میگه اون یکی خوبه لینجوری نمیشه انتخاب کرد
لطفا یه مقایسه ای بکنین و فرق ها رو بگید که بشه انتخاب کرد
ممنون

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
ممنون
شما مثل اینکه کلا دوست داری سوالتو هی تکرار کنی .
بالا پرسیدی میثم و امید گفتن اگر میخوای شبیه ساز تنیس باشه Top Spin 3 اگر یه بازی Fun میخوای Virtua Tennis 3 .
جوابتو گرفتی دیگه واسه چی سوال می کنی نمیدونم .

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
شما مثل اینکه کلا دوست داری سوالتو هی تکرار کنی .
بالا پرسیدی میثم و امید گفتن اگر میخوای شبیه ساز تنیس باشه Top Spin 3 اگر یه بازی Fun میخوای Virtua Tennis 3 .
جوابتو گرفتی دیگه واسه چی سوال می کنی نمیدونم .

شما هم میتونی مودب تر باشی
سوال من این بود که اگه کسی میتونه یه مقایسه ای از این دو سری داشته باشه و امکاناتشون رو باهم مقایسه کنه تا آدم بدونه چی میخواد بخره

ولی فقط ذکر شد که این بازی واقعیه و اون یکی fun و چیزی از امکاناتشون گفته نشد

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سوال من این بود که اگه کسی میتونه یه مقایسه ای از این دو سری داشته باشه و امکاناتشون رو باهم مقایسه کنه تا آدم بدونه چی میخواد بخره

مودب تر از این ؟ ! شما دفعه اولت نیست که یه سوالو جوابشو میگیری بعد هی کش میدی .
اولا که این بازی هنوز عرضه نشده که یکی برای جناب شما اینا رو با هم مقایسه کنه .
دوما بازی FPS نیست که مقایسه بشه . تنیس این Fun و اون شبیه ساز . تموم شد و رفت .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955

ببین گرافیک این دوتا تقریبا در یه حده ! چون بازی تنیس از نظر گرافیکی پیچیدگی خاصی نداره! ولی top spin بنظر کمی با جزئیات تر بنظر میرسه! ضمن اینکه تو vt قیافه ها خیلی زشت طراحی شدن! نمونه ی بارزش! رو این لینک کلیک کن ! این عکس بنظرت چه شباهتی با راجر فدرر داره؟؟؟؟
از نظر گیم پلی باید بگم top spin چون یه سیمولیشن هست ریزه کاری های زیادی نسبت به vt داره!
تا اونجایی که من vt بازی کردم نوع ضربه زدن به توپ تو چند حالت خلاصه میشه و زیاد نمیشه اونطوری که میخوای عمل کنی! اما top spin دستتو بازتر میکنه تا حرفه ای تر بازی کنی!
اگه فقط میخوای سرگرمت کنه همین vt خوبه اما اگه علاقه خاصی به تنیس داری و میخوای حرفه ای بازیش کنی من top spin رو بهت پیشنهاد میکنم!
ضمنا بهتره دیگه در این مورد اینجا بحث نکنیم! چون اینجا تاپیک vt هست!

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام
ممنون
دوست عزیز مقایسه این دو عنوان مثل اینه که GT رو با NFS مقایسه کنی !!!
بازی Top spin مثل بازی GT یه بازی شبیه سازی شدس یعنی مثل دنیای واقعیه و باید برا حرکاتت برنامه ریزی داشته باشی بازی کردنش هم نسبت به VT سخت تره
اما VT مثل NFS یه بازی ارکید فانتزی هست که افراد اماتور هم میتونن به راحتی بازی کنن و بازی کردنش ساده تر از TS هست !
از نظر گرافیک هم هر 2 تا از بهترین ها هستن !
از نظر گیم پلی بازی TS نیاز به دقت بیشتر و صبر و حوصله ی بیشتری داره تا روند کار دستت بیاد ولی VT داری گیمپلی روون تر و ساده تری هست !
موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر