مشکل در بازی BURNOUT REVENG

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من چند روز پیش بازی BURNOUT PARDISE رو 100% کردم حالا بازی BURN OUT REVENG رو بازی میکنم یه مشکل دارم تو TAKEDOWN کردن ماشینا یه راهنمایی کنید هر چی زور میزنم نمیتونم بیشتر از 2 تا ماشین DOwn نمیتونم بکنم اگه راه خاصی داره بهم بگید دارم دیونه میشم THANX :love:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
من چند روز پیش بازی BURNOUT PARDISE رو 100% کردم حالا بازی BURN OUT REVENG رو بازی میکنم یه مشکل دارم تو TAKEDOWN کردن ماشینا یه راهنمایی کنید هر چی زور میزنم نمیتونم بیشتر از 2 تا ماشین DOwn نمیتونم بکنم اگه راه خاصی داره بهم بگید دارم دیونه میشم THANX :love:
اتفاقا من هم همین الان این بازی رو کردم. راحت یه 10-20 تا رو داغون کردم و تمام هم گولد و Prefect گرفتم!! الان تو شماره ی 7 رسیدم و روی Xbox1 بازی می کنم.

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
تو BURN OUT PRADIS من 2تا هول میدادم این ماشینا میپوکیدن ولی نمیتونم تو این یکی down کنم نمیدونم چرا
down کردن تو کل سری برن اوت تو revenge از همه سخت تره! من تو Dominator تو 5 ثانیه 5-10 تا Down می کردم ولی تو این ماشین حریف رو تو دیوار له می کنی هم Down نمی شه و باید محکم بهش بکوبی. حتی از پشت هم محکم می کوبی Down نمی شن. همینه بازی لذت بخشه!! انگار داری با آدم واقعی رقابت می کنی!! راستی من الان تو وسطای Level 8 هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر