Batman : Arkham Asylum | PS3

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
f06lmn1y6rlqhxmfb51.jpg

درود به همه،

خوب اين بازی ساخت شرکت بزرگ Eidos Interactive هست که ساخت اين بازی به عهده استوديو Rocksteady Studios بود.

مثل تاپيک های ديگه، تو اين تاپيک در باره بازی بحث ميکنيم.

تاريخ عرضه اين بازی : August در امسال يعنی 2009 (Delayed)

سبک بازی هم: Fantasy Action Adventure

سايت رسمی اين بازی: www.batmanarkhamasylum.com

پيروز و پاينده،
تورج

Last edited by a moderator:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ممنون از kenji :

طبق اعلامیه‌های جدید که بر روی تابلوهای تبلیغاتی PlayStation Home نمایش داده شدند، Joker در نسخه PS3 بازی Arkham Asylum قابل بازی است.

jokerarkham.jpg

تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید مربوط به همین تبلیغ است که در آن ذکر شده نسخه PS3 این بازی دارای یک challenge level اختصاصی است که کاراکتر Joker در آن قسمت قابل بازی است.

لازم به ذکر است که این challenge level قسمتی جدا از بازی اصلی است.

ویرایش: این خبر از سوی Eidos نیز تایید شد. این مضمون در روز عرضه بازی، به صورت مجانی از PSN قابل دانلود است.

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
به به چقدر طرفدار داره این بازی :)

مال من که رسیده بود رو یه گیگ که یهو برقمون رفت! lol
موقعی هم که روشنش کردم دیدم داره ادامه میده!! بعد وقتی که تموم شد زدم رو اینستال ارور داد.:laughing:
اوج بیچارگی!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اقا یکی بره DL کنه دیگه ... بنده در دان کردن هر گونه فایل اخلاقی و غیر اخلاقی ناتوانم !
من دانلود کردم نیما جان بازی حرف نداشت و در حد یه شاهکار میتونه باشه!
دیالوگای جوکر هم خیلی جالب کار شده و تو کل مرحله صداشو میشنوی!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
منم DL کردم
از نظر گیم پلی بازی اونچیزی که در دمو دیدم رو چند بخش میچرخید 1 مبارزه های تن به تن 2 مخفی کاری( کشتن دشمنان بصورت مخفی)
مبارزه های تن به تن اینجور بود که با مربع مشت و لگد میزد (خیلی هم خوشگل :D) و با مثلث ضربات رو کانتر میکرد
در بخش مخفی کاری من یه مشکل نافرم دیدم اونم این بود که هوش مصنوعی پایین بود من از بالا پریدم پایین و یه نفرو ناکار کردم بعد یکی دیگه دیدم و به سمتم شلیک کرد منم سریعا از دکمه R1 استفاده کردم و یکی از این شیرهای بالای سرمو گرفتم و رفتم اونجا باز کمین کردم
نکته ای که میخوام بگم اینه که اون طرف منو کاملا دید که کجا رفتم اما وقتی رفتم بالا اصلا به سمتم شلیک نکرد و مثل کسی که چیزی ندیده به راهش ادامه داد!
از نظر گرافیکی هم همونطور که در تریلرها هم دیدم گرافیک تقریبا بی نقصه مدل بتمن و حتی بقیه عالی کار شده اما من خودم به شخصه از مدل جوکر خوشم نیومد
در مورد صدا گذاری هم محمد جان گفت ! واقعا عالی کار شده مخصوصا صداگذاری های بتمن و جوکر
متاسفانه دمو خیلی کوتاه بود ای کاش حداقل میگذاشت با همین باسی که نشون داد مبارزه میکردیم

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خیر جوکر اصلا تو بخش داستانی نیست که بشه تو دمو باهاش بازی کرد!
اون بخشی که میشه با جوکر بازی کرد برای رکورد زدنه که فقط تو بازیه اصلیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر