Fallout 3 | PS3

به Fallout 3 چه نمره ای میدهید؟

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
سلام،

من تعجب میکنم ، چطور بازی ای که در 80% سایت ها بهترین بازی سال 2008 انتحاب شده هنوز یه تاچیک نداره.

برای همین این تاپیک رو زدم.

The Elder Scrolls IV : Oblivion که بدون شک اگر بهترین بازی تاریح نباشد یکی از آهنهاست، سال 2006 ریلیز شد دنیای بازی رو مبهوت خودش کرد. این بازی واقعا دنیای بزرگ و آزادی خاصی داشت، :ه من از سال 2006 تا حالا دلم نیمده بازی رو بفروشم و هنوز بازی میکنم.

بالاخره بعد از 4سال صبر بازی فوق العاده بزرگ Fallout 3 آخر 2008 اومد و باز هم مثل oblivion دنیای گیم رو مبهوت کرد.

من زیاد راجع به بازی توصیح نمیدم احتمالا همه میشناسینش.

خواهشا کسایی که این بازی رو دارن بگن و اگر سوالی یا مطلبی یا هر جیزی دارن بگن.

من خودم میخوام بدونم راحت ترین راه پول در اوردن چیه؟!

Last edited by a moderator:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چرا من بازیش کردمه ولی یک چیز که خیلی رفته روی عصابم اینه که اون وقتی سنگین میشه کند میشه اونم خیلی کند همینش خیلی بده ومن هم رای خودم را دادم :mad:
ولی از چیزی که خوشم امد بمب هاش بود دیقیقا مثله بمب اتم درستش کرده بود گرافیگه خوبی داشت ایول:biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بازی ای که در 80% سایت ها بهترین بازی سال 2008 انتحاب شده
شما همچین یکم هم غلو میکنی ها:cheesygri
میانگین نمرات این بازی حدود 90 بوده چجوری 80 درضد گفتن بهترینه؟

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
سلام دوستان. من الان تو quest:galaxy news radio هستم ولی تا الان هیچ تروفی نگرفتم. میخواستم بپرسم که علت چی میتونه باشه؟؟؟:confused:
یه مورد دیگه هم اینه که تا حالا 2 بار بازی freeze شده. برای دیگران هم این اتفاق افتاده؟؟؟:confused:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سلام دوستان. من الان تو quest:galaxy news radio هستم ولی تا الان هیچ تروفی نگرفتم. میخواستم بپرسم که علت چی میتونه باشه؟؟؟:confused:
یه مورد دیگه هم اینه که تا حالا 2 بار بازی freeze شده. برای دیگران هم این اتفاق افتاده؟؟؟:confused:
منم بدونه Patch بازيو تموم كردم و Trophy هم بيخيل!فقط اين يخچال فريزر كه ميگيد :biggrin1:واسه من پيش نيومده!!!

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
بازی خوبی بود به نظر من اما از همه نکته که بگزریم اصلا در حد game of the year نبود. حالا Elder Scrolls بعدی که بیاد انقلاب میکنه

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
دوستان نسخه ps3 و 360 هیچ فرقی باهم نداشتند .

اما کلا به نظر من اصلا در حد OBLIVION نبود.

از نظر گرافیک با هم فرق دارن میتونی بری امتیازهای ign رو به 2 نسخه ببینی
The atmosphere and style are everything you could ask for and more. The PS3 version has shown us substantially more bugs than what you get on PC and 360.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر