کمک در بازی mirors EDGE

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان

Mirror's Edge

من chapter 8 Mirror's Edge این بازی هستم.اونجایی که یک تفنگ دوربین دار بهت میده و بعدش میگه به یکی شکلیک کن . نمی دونم باید به که شکلیک کنم.3 تا ماشین پلیس هم رد میشه و بعدش هیچیی نمیشه ماموریت از اول....

لطفا بهم جواب بدید:love:

آخرین ویرایش:

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
کمک

سلام
من تو اون مرحله که یه خانمی
هست که یه نفر رو کشته بعد باهاش حرف میزنم
و بعد که مامورا میان و باید فرار کنم
کجا باید برم
نمیدونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آسانسور هم هست ولی نمیشه بازش کرد
با چه کلید آسانسور باز میشه؟؟؟؟؟؟

ArmenA

کاربر سایت
Sep 18, 2008
102
دوستان سلام من اونجایی هستم که یه خانم پیش یه آدم مرده هستش بعد من باید فرار کنم آخرش به یه آسانسور میرسم دکمه رو میزنم بعد از چند ثانیه لودینگ میاد و یک دفعه از بازی بیرون میره وصفحه اول بازی میاد که باید حالت داستانی رو انتخاب کنی لطفا بگید مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
من chapter 8 Mirror's Edge این بازی هستم.اونجایی که یک تفنگ دوربین دار بهت میده و بعدش میگه به یکی شکلیک کن . نمی دونم باید به که شکلیک کنم.3 تا ماشین پلیس هم رد میشه و بعدش هیچیی نمیشه ماموریت از اول....

شما بايد به اون ماشين بزرگه يا ون چند تا تير بزني تا خراب بشه و ماشين از حركت بايسته اون وقت فكر كنم خواهرش آره همون زنه نجات پيدا ميكنه و فرار ميكنه.

سلام
من تو اون مرحله که یه خانمی
هست که یه نفر رو کشته بعد باهاش حرف میزنم
و بعد که مامورا میان و باید فرار کنم
کجا باید برم
نمیدونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آسانسور هم هست ولی نمیشه بازش کرد
با چه کلید آسانسور باز میشه؟؟؟؟؟؟
دوستان سلام من اونجایی هستم که یه خانم پیش یه آدم مرده هستش بعد من باید فرار کنم آخرش به یه آسانسور میرسم دکمه رو میزنم بعد از چند ثانیه لودینگ میاد و یک دفعه از بازی بیرون میره وصفحه اول بازی میاد که باید حالت داستانی رو انتخاب کنی لطفا بگید مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما دو دوست عزيز وقتي از دره اتاق مياد بيرو از راه پله پايين نريد مستقيم از نرده بپريد پايين مستقيم ميريد دست راست از دو تا مانع مي پريد. ميرسيد به يك لابي كه داخلش دوباره راه پله ميريد بالا و ميپيچيد از كنار ديوار حركت ميكنيد بعد به بن بست ميرسيد ميريد جلو يك ديوار براق ميبينيد كه از عقب معلوم نيست بايد بريد جلو به راست بچرخيد تا اون ديوار رو ببينيد. از اون ديوار بالا ميريد. وقتي بالا رفتيد 180 درجه ميچرخيد و از روي ديوار مثل پرنس حركت ميكنيد و به اون ور نرده ميرسيد حركت ميكنيد بعد يك پله كه به سمت پايين ميره ميرسد و از اونجا پليس ها ميان بالا در سمت چپش يك در شيشه اي وحود داره اون رو ميشكونيد و به پايين ميپريد. مستقيم ميريد بعد ميرسيد به يك آسانسور دكمه رو ميزنيد و سوار ميشيد.
اميدوارم متوجه شده باشيد. :blushing:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من اونجا گير كردم كه ميپره رو قطار.يه ذره كه ميره قطار ترمز ميكنه بعد ميره از اول.بى زحمت كمكم كنيد.
شما اگه توجه کرده باشی یه قطار دیگه میاد کنار این قطاری که شما روش هستی که باید بپری رو اون بعد هم قطار متوقف میشه وشما سریع باید راهو پیدا کنی و وارد در بشی تا قطار بعد نیاد لهت کنه!:smile:

ali Yakuza Nzero

کاربر سایت
Apr 10, 2008
20
ممنونم Meysam.حالا يه جا تو chapter 7 گير كردم.ميدونم مبهمه ولى كمكم كنيد plz.از توى يكى از دريچه هاى كولر ميام بيرون سر ميخوره ميفته پايين بعد يك ذره ديوار نوردى كه ميكنه به يه در ميرسه كه ميله اى هست و پشتش معلومه.پشتش يه شبكه ى كولر هست كه بايد از روش راه برم و برسم به يه دريچه ى كولر ولى در بسته نميذاره.از راه ديگه هم نميشه.هيچ دكمه اى هم وجود نداره كه بزنم.در ضمن توى يه فضاى بسته ست ومحيط باز نيست.ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر