سوال در مورد فاینال فانتزی 12 ( help me )

titanium833

کاربر سایت
Feb 22, 2007
50
فاینال فانتزی xii
از یه چیزایی سر در نمیارم
خوب تقریبا این اولین باریه که دارم فاینال بازی میکنم . تا حالا حدود4 ساعت بازی کردم و در بخش Barheim Passage هستم .
خوب سوال اولم اینه . در منوی پارتی که با زدن مثلث میاد دقیقا چه کاری میشه انجام داد .البته راجع به gambit همه چیزو میدونم . یه شمشیر خریدم ولی نمیتونم افرادم رو به اون مجهز کنم . در ظمن من همه ی چیزهایی که بدست میارم رو میفروشم ( (stone and … . و با پولش تقریبا هیچ چیز بدرد بخوری نیست که بخرم ( به جز ایتم ها ) .. لطفا راجع به خرید و فروش ها راهنماییم کنید. در موردLicensing system هم چیزی نمیدونم ( همون صفحه چهار خونه مثل شطرنج )
تا اینجا تنها کاری که میتونم بکنم اینه که برم جلو و به هر دشمنی که میرسم attack رو بزنم و فقط 2 جارو دارم(cure and fire ( . تو بازی های قبلی شخصیت ها انتخاب های بیشتری داشتن و میتونستن الاهه های مختلف رو زنده کنن ( هر کدومشون قدرت خاصی داشتن اب و اتش و ... )
در ضمن هر وقت steal رو میزنم miss میشه . این قابلیت کاربردی داره .
میدونم که زیاد شد ببخشید . ممنون از کمکتون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فاینال فانتزی xii
از یه چیزایی سر در نمیارم
خوب تقریبا این اولین باریه که دارم فاینال بازی میکنم . تا حالا حدود4 ساعت بازی کردم و در بخش Barheim Passage هستم .
خوب سوال اولم اینه . در منوی پارتی که با زدن مثلث میاد دقیقا چه کاری میشه انجام داد .البته راجع به gambit همه چیزو میدونم . یه شمشیر خریدم ولی نمیتونم افرادم رو به اون مجهز کنم . در ظمن من همه ی چیزهایی که بدست میارم رو میفروشم ( (stone and … . و با پولش تقریبا هیچ چیز بدرد بخوری نیست که بخرم ( به جز ایتم ها ) .. لطفا راجع به خرید و فروش ها راهنماییم کنید. در موردLicensing system هم چیزی نمیدونم ( همون صفحه چهار خونه مثل شطرنج )
تا اینجا تنها کاری که میتونم بکنم اینه که برم جلو و به هر دشمنی که میرسم attack رو بزنم و فقط 2 جارو دارم(cure and fire ( . تو بازی های قبلی شخصیت ها انتخاب های بیشتری داشتن و میتونستن الاهه های مختلف رو زنده کنن ( هر کدومشون قدرت خاصی داشتن اب و اتش و ... )
در ضمن هر وقت steal رو میزنم miss میشه . این قابلیت کاربردی داره .
میدونم که زیاد شد ببخشید . ممنون از کمکتون

خوب از اول شروغ میکنم یکی یکی
اون را بهت بگم هیچ وقت هیچی نفروش فقط اینه که بهت میگم بفروش
وقتی دشمنان را میکشی یک ایتمی گیرت میاد اون ایتمها را فقط بفروش با فرختنه این ایتمها ایتمه جدید گیرت میاد :biggrin1:
برای Licensing هم باید بگم که این اسکینته که تو بعد از جنگ 50یا20تایی گیرت میاد خیلی کم کم بهت میده
اگر من جای تو بود بعداز که همه شخصیتها گیرم امد فقط میرم لولنم را میبرم بالا
باید همشه را کامل کنی
بعد راستی اگر غول گیرت امد که بعدم گیرت میاد برای همه یکی 3تا بذار تا همشان داشته باشن :biggrin1::love:
این دزیدن ایتم بعضی اوقات مس میزنه که اشکالی نداره دوباره امتحان کن میشه
راستی راجبه داستانش هم اگر میخواهی بدونی بور اینجا
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16071:biggrin1::love:
بعد اگر مشکلی بود من در خدمتتم:smile:

titanium833

کاربر سایت
Feb 22, 2007
50
خوب از اول شروغ میکنم یکی یکی
اون را بهت بگم هیچ وقت هیچی نفروش فقط اینه که بهت میگم بفروش
وقتی دشمنان را میکشی یک ایتمی گیرت میاد اون ایتمها را فقط بفروش با فرختنه این ایتمها ایتمه جدید گیرت میاد :biggrin1:
برای Licensing هم باید بگم که این اسکینته که تو بعد از جنگ 50یا20تایی گیرت میاد خیلی کم کم بهت میده
اگر من جای تو بود بعداز که همه شخصیتها گیرم امد فقط میرم لولنم را میبرم بالا
باید همشه را کامل کنی
بعد راستی اگر غول گیرت امد که بعدم گیرت میاد برای همه یکی 3تا بذار تا همشان داشته باشن :biggrin1::love:
این دزیدن ایتم بعضی اوقات مس میزنه که اشکالی نداره دوباره امتحان کن میشه
راستی راجبه داستانش هم اگر میخواهی بدونی بور اینجا
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16071:biggrin1::love:
بعد اگر مشکلی بود من در خدمتتم:smile:

ممنون از کمکتون . میدونید رد کردن بازی فقط با استفاده از قدرت attak خیلی سخته
میخوام بدونم ایا میتونم در بخش خرید و فروش سلاح جدید و یا لباس بخرو و یا قدرت هام رو اپگرید کنم یا نه . اگه میشه لطف کنید و بگید چطوری
و در ظمن اون پسره فکر کنم بالتیمر بود اسمش یه جادو داشت به اسم first aid که حالا دیگه کار نمیکنه و من فقط باید برای مداوا از potison استفاده کنم . من اون بخشی هستم که عنکبوت ها دارن برق رو میخورن ! و باید انرزی رو به 100% برسونیم
بازم ممنون

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
باید برای خریدن سلاح مورد نظرت LPکافی داشته باشی چون اگر سلاح رو بخری ولی Licence اونو نگیری نمیتونی ازش استفاده کنی این عمل برای همه ی کاراکتر ات هست در ضمن سعی کن که زیاد بجنگی تا ادمات زود اپگرید بشن
برای اینکه تو بازی یک ساعت رو گزینه ی حمله کلیک نکنی برو به بخش گمبیت و حملتو اونجا فعال کن

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
ببین دوست عزیزم توی این بازی Real-Time شده و از بازی FF X به بعد ما با قسمت جدیدی با نام Licence آشنا شدیم که توش بعضی قدرتها رو افزایش میدادیم. این قسمت توی FF XII این قدرت رو میده که یارانت قدرت استفاده از سلاح های خاص رو داشته باشن مثلا همون طور که خودت گفتی الان یه سلاح خریدی که هیچکدوم از افرادت نمیتونن استفاده کنن و این بخاطر این هست که قدرت استفاده از اون سلاح رو ندارن از طرف دیگه بهت پیشنهاد میکنم که به سلاح مورد استفاده ی هر کاراکتر که به صورت پیشفرض انتخاب شده احترام بذاری و تغییر ندیش چون به نظر من این بهترین قدرت هستش و سعی کن مثلا اگه کسی با شمشیر قوی هستش سلاح اون رو تفنگ نذاری. در مورد LP هم باید بگم که ما توی سبک RPG دو نوشته و گزینه ی تقریبا ثابت داریم که یکی HP یا جان هستش و دوم MP یا قدرت جادویی هستش و توی این بازی یه گزینه ی دیگه با نام LP اضافی شده که قدرت افزایش توانایی کارکتر ها در منوی Licence هست.
در مورد اینکه توی شماره های قبلی کارکترها میتونستن هیولا ها رو احظار کنن باید بگم که این شماره هم ازین قابلیت استفاده شده ولی فقط زمانی که هیولا رو کشتی میتونی ازش استفاده کنی و در ضمن باید توی Licence قدرت استفاده ازون هیولا رو انتخاب و کامل کرده باشی. دقت داشته باش که توی این بازی شما نه تنها باید با Level Up کردن کراکترهات بلکه با افزایش تواناییشون در Licence قدرت مانور و توانایی حمله و دفاعی رو بالا ببری. اگه باز هم سوالی داشتید من در خدمتتون هستم هرچند که دوستان عزیزم پیش از من به سوالات شما جواب دادند ولی منم یه سری اطلاعات ناقص داشتم که گفتم شاید به درد شما بخوره.
با حق...

USER2009

کاربر سایت
Jan 15, 2009
15
سلام
می خواستم بدونم چطوری غول vayne cardas solidor رو از بین ببرم ؟ آخرش که تغییر شکل میده نمی دونم چطوری بکشمش مرتب game over می شم لطفا یه راهنمایی بکنید.:cheesygri

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
[B]اینارو گزاشتم برات شاید به دردت بخوره ;) البته من به شخصه زیاد با FFXII حال نکردم FFX زیباتر بود و داستان و جزعیات کامل در همین سایت دیگر دوستان گزاشتن [/B]

هنگام جنگ با دشمنان Health انها نمایان میشود و اگ قدرت Libra داشته باشید میتوانید Level و سلامتی انها را بصورت عدد به جای یک درجه ببینید.و نقظه ضعف انها نیز مشخص میشود.
سبک مبارزه بازی در قسمت تنظیمات به حالت Wait Mode -Active Mode قابل تغییر است:
Wait mode:حالتی است که شما هنگام انتخاب دستوراتی مانند حمله یا استفاده از جادو و ایتم و... بازی متوقف میشود و منتظر دستور شما میماند.این حالت مبارزه خیلی مرسوم است.
Active Mode :حالتی است که در هنگام دستورات بازی در جریان است و زمانی در بین دستورات و انتخاب و دادن انها میگذرد.این سبک زیاد طرفدار ندارد.

مطمعنا کنترل پارتی لیدر و دادن دستورات به هر کاراکتر زمان زیادی میبرد برای این کار سازندگان سیستم قوی هوش مصنوعی با نام Gambit System طراحی کرده اند.این سیستم شامل دستورات از قبل تعیین شده است که میتوانید برای هر کاراکتر طراحی کنید که باید دستوران آن را از مغازه بخرید و بسیار گسترده است و حرفه ای طراحی شده است اما سیستم هوش مصنوعی سیستم قابل تحسین است و در موقعیت کوناگون با دستورات مختلف دستورات را انجام میدهد.به طور مثال برای دادن Hp به کاراکتر میتوانید بگویید که هر کاراکتری که HP اش از 30 درصد کم تر شد Hi-Potion به او بدهد.ایا در مورد دشمنانی که با عنصر اب هستند از جادو اتش استفاده کن .هر کاراکتر دارای Gambit Slot است که با ازدیاد ان میتوانید دستورات بیشتری برای او بگذارید .که دستورات به دو گونه ی Foe ,Ally تقسیم میشود که یکی از انها برای دشمنان است و دیگری برای یاران خودی . در کل این سیستم بصورت دلخواه میباشد و برای اسانتر کردن کار گیمر ها و شما میتوانید این حالت را درخود گیم پلی باز یدر قسمت دستورات به راحتی ON/OFF کنید.

پس از بین بردن دشمنان دو چیز دریافت میکنید:[/B]LP-EXP
Eeperince :که تجربه است که با میتوانید Level کاراکتر خود را افزایش دهید و به 5 قابلیت او یعنی قدرت و سرعت و جادو و... 1 واحد اضافه میشود.
Licenece Point:این حالت برای Licence Board است که با آن میتوانید در روی صفحه لیسانس ها قابلیت های جدیدی را برای هر کاراکتر باز کنید.
صفحه لیسانس ها صفحه ای است که از LP استفاده میکند و با خونه های خالی را میتوانید روشن کنید و با روشن کردن هر خانه , خانه های اطراف ان نمایان میشوند اماخاموش هستند تا شمابا خرج کردن Lp انها را قابل استفاده کنید.صفحه لیسانس به دو قسمت تقسیم میشود که یک صفحه مربوط به اسلحه ها و زره ها است .و صفحه دیگری مربوط به جادو ها و تکنیک ها و قابلیتهای فردی و ایتم های مورد استفاده .که این دو صفحه برای هر کاراکتر به یک گونه است و این باعث شده است شما با هر کاراکتر قسمتی که از این صفحه را باز کنید.به طور مثال با یک کاراکتر یه باز کردن جادو ها میپردازید و یا با کاراکتر بعدی به باز کردن تکنینک ها میپردازید بنابراین یکی از آنها حادو را فرا گرفته است و میتواند از آن استفاده کند و دیگری تکنیک را یاد گرفته است و میتوناد ضربات خاصی را وارد کند.

میتوانید در صفحه اسلحه ها هر نوع اسلحه ها را برای کاراکتر خاصی باز کنید به طور مثال برای یکی از انها شمشیر بگیرید و برای دیگری تیر وکمان.البته قدرتی به نام Evade وجود دارد که باعث شده است که با هر کاراکتر یکی ازآنها را برگزینید به طور مثال فران در تیر وکمان قدرت Evade بالایی دارد گرچه میتوانید او را به استفاده از شمشیر مجهز کنید اما استافده از تیر وکمان کارایی بیشتری دارد برای کاراکترهای دیگر هم به این گونه میباشد.
جادو های این بازی به چند نوع تقسیم میشوند:
Balck Magic:که جادو های سیاه است یعنی جادوهایی که عنصر های اتش و باد و خاک و یخ و اب و... استفاده میکنند.
Green Magic:جادو هایی هستند که جنبه قابلیت های شیمیایی دارند و باعث میشوند تا افراد در مورد ضربات بسته به نوع جادو ازخود عکس العمل نشان دهند.به گونه ای جنبه ی حمایت در جنگها را دارند.
White Magic:به جادویی گفته میشود که مربوط به Health دادن یا تامیم وضعیت انها مربوط میشود.یکی از ضربه های قوی و محبوب وسری فاینال فانتزی Holy است که در این کلاس میگنجد اما برای رسیدن به این جادو راه سختی در پیش دارید
Arcane Magic:جادو هایی هستند که از عنصر تاریکی استفاده میکنند که اکثر دشمنان از این نوع جادوها استفاده میکنند.
Time Magic:جادوهای زمانی هستند که باعث میشوند در زمان خاصی اثر کنند یا اثر داشته باشند.

این نوع جادو ها در صفحه لیسانس ها در دسترس هستند و با همان پیشوند های معروف فاینال فانتزی یعنی Ra -Ga -Ja ارتقا میابند.برای بدست اوردن این جادو ها را باید ابتدا برای صفحه لیسانس برای هر کاراکتر باز کنید.برای استفاده از انها باید انها را از مغازه های جادوفروشی خریداری کنید و بعد از آن استفاده نمایید.
Technics :
تکنیک گونه های دیگری هستند که مربوط به قابلیت فردی است که با باز کردن انها میتوانید در Action Time کوتاهی به انها دست پیدا کنید و قابلیت تکنیکی را فرا بگیرید و در جنگ ها استفاده کنید.تکنیکها را نیز باید از مغازه های تکنیک فروشی بخرید.
اسلحه ها بسیار متنوع هستند و هرکدام تیپ خاصی دارند:
اسلحه ها دارای چندین خصوصیت هستند یکی از انها Attack power است که قدرت آن است دیگری اشغال دستان کاراکتر است.یعنی اسلحه ها با یک دست استفاده میشوند یا با 2 دست.قابلیت دیگر On hit است که اسلحه های کمی دارای این قابلیت هستند که با ضربه زدن شانس الوده کردن دشمنان به بعضی از جادو ها و مریضی ها است به طور مثال یک اسلحه هنگام اسلحه ها اگر شانس زیاد داشته باشد میتواند حریف را Poison کند که در مرور زمان از سلامتیش کم شود یا اسلحه ای دیگر Silence میکند که نمیگذارد دشمنان از جادو استفاده کنند.قابلیت بعدی عنصر هر اسلحه است که هر اسلحه از چه نوع عنصری استفاده میکنند عنصر باد و خاک و اب ویخ و اتش و تاریکی ونور و.. که این عنصر ها به دشمنانی که بر ضد عنصر اسلحه باشند تاثیر بیشتری دارند.اسلحه ها بازی به گونه های مختلفی تقسیم میشوند:شمشیرهای کوچک و بزرگ و نینجایی و... - تفنگ ها - تیر وکمان- تبر-گرز-عصا های دستی-چوب های جادویی-پتک ها -نیزه ها - بمب های دستی-خنجرها و... که هر کدام سبک مبارزه خاصی دارند که واقعآ تنوع بالایی در اختیار شما قرار داده اند.

زره های بازی به سه گروه تقسیم میشوند:
Heavy Armor:این گونه زره ها زره های سنگین و اهنی هستند که کمی سرعت کاراکترها را میگیرند اما در عوض قدرت بالایی دارند.
Light Armor:این گونه زره سبک هستند و اما کمتر ضربه ها را دفع میکنند اما سرعت بیشتری به کاراکتر ها میدهند
Mystic Armor:زره های جادویی هستند که قابلیت بالایی در برابر حملات جادویی دارند و سرعت متوسطی دارند اما در برابر حملات فیزیک ضعیف عمل میکنند.
زره ها را پس از گرفتن امتیاز لیسانس انها میتوانید از مغازه ها خرید کنید و به چهار قسمت سر و بالا تنه و پایین تنه تقسیم میشوند.البته قسمت دیگر مربوط به دست دوم کاراکترها است که اگر از اسلحه ها دو دستی استفاده کنند هر دوی آنها پر میشودو اگر از اسلحه ها دوربرد استفاده کنند در دست دیگر باید تیر آنها را نگه دارند.و اگر از اسلحه ها یک دستی استفاده کنند میتوانند سپر را به عنوان محافظ برای خود بگیرند و در بعضی مواقع مناسب که بستگی به شانس کاراکتر شما دارد میتوانند حملات را بلوک کنند. قسمت دیگری مربوط ایتمهای فرعی است که قابلیت فرعی در اختیار شما قرار میدهد و به گردن بند ها و انگشتر ها تقسیم میشوند.که با گرفتن آنها میتوانید قابلیت فرعی مانند دفع کردن حملاتی که باعث ایجاد بیماری در کاراکترها میشود.یا میتوانند قابلیت ها فرعی واقعا جالبی را در اختیار شما قرار دهند.به طور مثال عده ای از انها سرعت شما را افزایش میدهند یا بعضی از انها مقدار تجربه یا LP را افزایش میدهد و... .

ایتمهای بازی به چند دسته تقسیم میشوند:که یکی از آنها ایتم های کلیدی هستند که در پیشبرد داستان و بازی نقش دارند.بعدی Loot است که با کشتن دشمنان بدست می اورید که درباره ی آن توضیح خواهیم داد.دیگری آیتمهای قابل استفاده در مبارزات است که انها را میتوانند سلامتی را افزایش دهند یا کاراکترها را زنده کنند یا بیماری ها از بین ببرند.یا حملات ویژه ای انجام دهند و... .
سیستم فرار این بازی کمی دردسر ساز و بد است.بگذارید ابتدا مقدمه ای بگوییم:کاراکتر ها هنگامی که دشمنی را در کنار خود نداشته باشند اسلحه ها خود را غلاف میکنند و به طور عادی و دست خالی راه میروند اما اگر دشمنی راببینند اسلحه ها خود را در دست میگرند و منتظر دستور شما برای هستند.اگر به انها دستور حمله دهید با انها ضربه میزنند اگر بخواهید فرار کنید نمیتوانید به طور معمول به عقب برگردید زیرا دستورات این سیستم مبارزه به گونه ای است که دستور حمله را اگر یکبار بدهید به صورت اتوماتیک برای راحتی کار انجام میدهند واگر از Gambit استفاده میکنید انها بسته به دستورات عمل میکنند و اگر به عقب بروید انها هدف خود را گرفته اند و نمیتوانند به عقب بروند.اما برای فرار کردن باید کلید R2 را نگه دارید تا کاراکترها حمله را متوقف کنند و به دنبال سرگروه فرار کنند و در این صورت کلمه ی Fleeing به معنای فرار بر روی صفحه نقش میبندد.البته دشمنان به دنبال شما می ایند تا جایی که شما را گم کنند یا خسته شوند البته ممکن است آنها به شما برسند و در حین فرار به شما صدمه بزنند.اما نکته بعدی این است که این عمل فرار کمی با تاخیر انجام میشود و کاراکتر ها مدتی لازم دارند تا به دستور فرار عمل کنند که این هم موجب جذابیت شده است زیرا دیگر فرار سخت میشود و بازی خراب نمیشود و مجبور میشوید بجنگید و هم این تاخیر کمی اعصاب خرد کن میشود.

بعضی از دشمنانی که میمیرن آیتمهای با ارزشی را از خود می اندازند که با برداشتن آنها و فروختن آنها میتوانید پول خوبی بدست بیاورید.این ایتمها خصوصیاتی نیز دارند بعضی از انها نیز میتوانند استفاده شوند به طور مثال Teleport Stone میتواند شما را از از جایی به جای دیگر انتقال دهد.البته کشتن پی در پی دشمنان از یک گونه یک chain Level به شما میدهد که با افزایش آن شانس انکه دشمنان ایتم های با ارزش تری را از خود باقی بگذارند افزایش میدهند.البته با زیاد کردن CL ممکن است 2 یا 3 ایتم نیز از خود باقی بگذارند.CL تا وقتی پایدار است که شما فقط دشمنان را از یک گونه از بین ببرید و اگر دشمن دیگری از بین ببرید این CL شکسته میشود و دوباره از اول شروع میشود.
راه دیگر برای درآمد کشتن هیولاهایی است که برایشان جایزه تعیین شده است.برای اینکار ابتدا باید بروید و بردهای شکار را بخوانید و گزینه ی خود را انتخاب کنید .و بعد از صحبت با Pettioner آن شکار مکان ان را بیابید و برای کشتنش باید راهی شوید و بعد از موفیت دوباره پهلوی Pettioner بازگردید و جایزه خود را دریافت کنید.شما همچنین میتوانید تجارت نیز بکنید و آیتم هایی که در جایی زیاد هستند و به مکانهای نایاب ببرید و بفروشید.
البته این بازی کمی سخت است و برای افراد کم تجربه ممکن است کمی ازاردهنده باشند ولی برای RPG بازیهای حرفه ای بهترنی گزینه است زیرا به خوبی میتوانند خود را محک بزنند.
در صفحه لیسانس خانه های ویژه ای وجود دارند که نام انها Mist Quekering است که با گرفتن انها برای هر کاراکتر میتوانید ضربات ویژه ای انجام دهید روش استفاده از ان بدین گونه است که هر وقت MP کامل بود رنگ ان نارنجی میشود در اینجا شما قابلیت استفاده MQ را دارید.و بعد از ان در یک فضای خاص کاراکتر شما نمایان میشود و در وقت معینی که 4 ثانیه میباشد باید کلید R2 را پی در پی تا جایی که میتوانید بزنید که هر چقدربیشتر کلید مربوطه زده شود قدرت آن بیشتر میشود.هر کاراکتر میتواند 3 نوع از این ضربات را داشته باشد که ضرباتی که دوم و سوم گرفته میشود به مراتب قوی تر خواهند بود و MP بیشتری مصرف میکنند البته با گرفتن هر کدام از انها بسته به Level انها MP هم دوبرابر میشود.اگر چند کاراکتری که در مبارزه هستند دارای MQ باشند و نزدیک به هم باشند میتوانید در صحنه ای که کلید R2 میزنید بین انها با کلیدها مورد نظر عوض کنید و یک چند ضرب زیبا را اجرا کنید که در اخر ممکن است قدرت ویژه ی چند نفره را استفاده کنید مثلا اگر 3 بار بین کاراکتر ها عوض کنید یک انفجار به نام Inferno روی میدهد که قدرت بالایی دارد
.

همیشه هیولاها در فاینال فانتزی توسط اضهار کننده ها ظاهر میشوند.در این شماره باید ابتدا با آنها بجنگید و سنگ Zodiac آنها بگیرید تا در صفحه لیسانس بیایند و بعد از آن میتوانید با هر کاراکتر امتیاز استفاده از انها بگیرید.در مورد هیولاها که در این شماره بانام Esper شناخته میشوند باید عرض کنیم که تعداد آنها 13 عدد میباشد که در سیر داستانی بازی باید با 5 عدد از آنها بجنگید و آنها را ازاد کنید و بقیه آنها بصورت مخفی میباشند و شما باید آنها را پیدا کنید و با بجنگید تا آنها ازاد شوند.کاراکترها میتوانندحداکثر 3 عدد از این هیولاها را برای خود داشته باشند که باید برای راحتی کارتان آنها به عدالت بین آنها تقسیم کنید.هر هیولایی که در بار دوم گرفته میشود و از اول قوی تر میباشد و سومی از دومی هم همینطور.برای اضهار کردن انها باید MP شما پر باشد.بعد از اینکه دستور Summon را دادید.کاراکتر مربوطه انها را اظهار میکند و در صفحه فقط اسپر و اظهار کننده اش میماند یعنی دو کاراکتر دیگر تا وقتی که اسپر در مبارزه است حذف میشوند.اسپر ها توسط Gambit کنترل میشوند و شما کنترل خاصی بر روی انها ندارید آنها ضربات خود را میزنند و تصمیم میگیرند و دارای زمان خاصی هستند.اظهار کننده هم میتواند دستوراتش را انجام دهد .هر اسپر در اخرین ذره های HP خود و یا در اخر زمان ضربه ویژه ی و مهلک خود را میزند و میرود.و بعد از بازی به روال قبل دنبال میشود.شما میتوانید به اسپر Health بدهید یا انها در قبال جادو ها بیمه کنید.آنها را میتوانید در بین مبارزه با دستور Dismiss از میدان مبارزه بیرون بکشید البته با کشته شدن انها اسپر ها خود به خود Dismiss میشوند.برای ازاد سازی اسپر های دیگر باید بسیار ایوالیس را جستجو کنید و به جمع کردن اطلاعات بپردازید البته اسپر های پایانی که جز قسمت های مخفی حساب میشوند بسیار قوی هستند و برای جنگیدن با انها باید وقت زیادی صرف کنید اما بدانید ارزش دارد.سنگ Zodiac منظور سنگی است که با شکستن آن سنگ توسط هر فرد به عنوان ارباب آن اسپر شناخته میشود البته این سنگ تاریخچه ی بلندی دارد که در همین جا فقط نام آنها را بدانیم بس است:

آخرین ویرایش:

USER2009

کاربر سایت
Jan 15, 2009
15
از راهنماییتون ممنونم اما اکثر این مطالب رو می دونستم فقط می خواستم ببینم راه آسونتری برای از بین بردن این غول هست یا نه مثلا آیتم خاصی یا یه چیزی تو این مایه ها در ضمن با نظر شما هم موافقم ولی چون تا اینجای بازی اومدم می خوام ادامه بدمش:yes:.

k1_khfan

کاربر سایت
Aug 8, 2009
3
ببخشید من تو جنوب نقشه fey wood کردم دو منطقه هست که در منطقه ی اول از چهار جایگاه سه تا روشنه و در منطقه ی دوم از پنج جایگاه سه تا روشن شده تو پایین منطقه ی دوم هم یه در هست و به هیچ وجه باز هم نمیشه وسطش هم یه چیز نورانی هست .خیلی وقته اونجا موندم خواهشن کمک کنید:confused::confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر