کمک در بازی darkness---ضروری---

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان عزیز من در این بازی گیر کردم

فکر کنم دیگه اخواخر بازی باشه که شما از دنیای گذشته وارد دنیای جدید می شوم و راننده مترو من رو حل می ده بیرون دیگه نمی دونم کجا بروم

سابجکت هم در مورد یک نامه است که گفته در راستای :mad:جهان باید استفاده بشه کسی کمک نمی کنه:mad::((

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من درست یادم نمیاد
اون نامه رو کاری نداشته باش
شما اول برو در ایستگاه های مترو چند تا Primary Objective از مردم بگیر Complete کن یه کم سر حال بیای :biggrin1:
بعد باید بری نقاط مختلف شهر
Objective رو حتما نگاه بکن نوشته باید چی کار بکنی

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
شما الان تازه اواسط بازی هستی (فکر کنم اولین باری باشه که از اونجا میای به زمان حال) یه بار دیگه هم اونجا باید بری
آخه شما اول Objective رو نگاه بکن ببین خودش گفته باید چی کار بکنی
حتما آبجکتیوهای فرعی رو برو
فکر کنم الان باید بری طرف یک مردی هست که کنار یک در حصار مانندی در همون ایستگاه مترو وایساده و دنبال برادرش میگرده میبینی که در قفله بعدش توی همون ایستگاه یک دری هست اون طرف ریل مترو (هر دو طرف رو ببین در رو پیدا میکنی باید بری اونجا که میره به یکی دیگه از مناطق نیویورک و ....

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
باز هم نتونستن آب جکت اصلی رو پیدا کنم.خیلی آب جکت در بازی ها هست که فرعیه حالا اصلیش چیه؟ببین بعد از باز گشت به زمان جدید باید چی کار کرد دو تا آبجکت اصلی دارم یکیش مربوط به یک کیف است که نمی تونم پیداش کنم و یکیش هم در مورد همون نامه است .آخرین آبجکتی که انجام این بود که پیش یک شکارچی رفتم که اسمشABE hunter بود و یک هلیکوپتر افتاد دنبالم.بعد اون کیف میاد که به قصابه تلفن می زنه....
یکی کمک کنه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
ای بابا شما هم که ثانیه به ثانیه کمک میخوای :biggrin1: اون نامه رو بی خیال چیزی نیست
بعدش باید به قصابه تلفن بزنی بعد اون بهت کلید اون در رو میده که تو ایستگاه مترو بستس و یه مرده هم کنارش وایساده همون در حصار مانند رو میگم (مثل در زندان) درو باز میکنی با کلید و میری اونجا و بعد از کلی بکش بکش کیف رو بدست بیاری

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خوب ببین من به قصابه زنگ زدم ولی وقتی می روم پیش همون در باز نمیشه حتی روی در هم وقتی بری می نویسهOpen gate حالا نمی دونم چرا هر چی A می زنم در باز نمیشه گقتی کلیدشو باید از کجا بگیرم؟باید بروم پیشش؟اگر که آره آدرسشش کجاست کدوم شهره؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
حالا یک جای دیگه گیر کردم.همون جایی که تموم قدرت هاتو از دست می دی با و با یک نفر که شبیه خودت می جنگی وقتی تیر بهش می زنی عکس دختره رو نشون می ده باید چی کار کنم؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
حالا یک جای دیگه گیر کردم.همون جایی که تموم قدرت هاتو از دست می دی با و با یک نفر که شبیه خودت می جنگی وقتی تیر بهش می زنی عکس دختره رو نشون می ده باید چی کار کنم؟
شما اصلا به اون یارو که شبیه خودت هست شلیک نکن:biggrin1:
فقط اون سگها که به سمتت میان رو با تیر بزن و بعد یه دمو کوچولو نشون میده که باید بری پیش همون یارو و دکمه A رو بزنی همین...;):biggrin1:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دمت گرم ولی هی کهمیمیرم یک قدرت داره که یک دایره سیاه درست میکنه و نمیشه هیچ کاریش کرد سخت میشه

راستی چقدر دیگه ادامه داره منظورم اینه که اخرای بازی هستم؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دمت گرم ولی هی کهمیمیرم یک قدرت داره که یک دایره سیاه درست میکنه و نمیشه هیچ کاریش کرد سخت میشه

راستی چقدر دیگه ادامه داره منظورم اینه که اخرای بازی هستم؟
شما فقط سگ ها که میان طرفت را بکش
بعد یه مدت که سگ ها را کشتی به همون که شکل خودته نزدیک شو و A را بزن
نکته: وقتی دایره سیاه درست میکنه شما سعی کن باهاش فاصله بگیری چون اگه نزدیکش باشی کشته میشی
تا آخر بازی هنوز راه مونده و باید بری :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر