BioShock | PS3

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
931330_72480_front.jpg

Bio Shock یکی از عناوین موفق سال 2007 بود که جایزه هایی هم به خودش اختصاص داد و بعد از چند ماه بالاخره 2K GAMES ساخت بازی رو برای PS3 تایید کرد و در حال حاضر ساخت بازی به اتمام رسیده و نسخه PS3 توانسته امتیازهای بسیار عالی رو بگیره.

ضمن اینکه در نسخه PS3 این بازی کمی پیشرفت در تکستچرها و بافتها صورت گرفته و یه سری اضافات نیز شاملش میشه و به نوعی یک نسخه کامل شده است.

نکته جالبی هم که در نسخه PS3 این بازی هست اینه که با تمام کردن بازی یک تیزر از Bioshock 2 آزاد (Unlock) میشه که میتونید بببینید و همچنین این تیزر عرضه شدن عنوان دوم این بازی رو روی PS3 تایید میکنه .
از اینجا هم میتونید این تیزر رو ببینید.

Last edited by a moderator:

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
من بازی رو تازه امروز گرفتم . واقعا بازی قشنگیه به همه توصیه می کنم که این بازی شاهکار رو از دست ندن از نظر داستان و فلسفه ی کلی و صد البته گرافیک و effect های آب کامل و بدون نقصه صداگذاری بازی واقعا عالیه .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من بازی رو تازه امروز گرفتم . واقعا بازی قشنگیه به همه توصیه می کنم که این بازی شاهکار رو از دست ندن از نظر داستان و فلسفه ی کلی و صد البته گرافیک و effect های آب کامل و بدون نقصه صداگذاری بازی واقعا عالیه .
شما از کجا بازی رو خریدین ؟

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
region pal هستش pack هم دارای 2 تا جعبه هستش که جعبه ی رویی حالت کشویی داره و براق هستش خیلی جذابه چشای big dady و little sister برق می زنه در ضمن داستان رو هم تو دفترچه توضیح داده . و پشته cover هم یه عکس دیگه است در واقع دو طرفه هست چیزه دیگه ای هم نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر