اساتید Gears of war کمک کنند

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام
من یک مشکل اساسی در بازی Gears of war دارم اگر کسی میتونه فوری کمکم کنه که ممنونش میشم
وقتی وارد منوی اصلی بازی میشیم چند قسمت داره یکی بخش خود اصلی بازی که یک بازی رو از اول شروع میکنی به بازی و در 3 حالت سختی هم قرار داره
اما یک قسمت هم داره که به اسم Achievments هست که هر مرحله را به صورتی باید تموم کنی تا یک امتیاز مخصوصی به ما داده بشه
من میخوام بدونم که ایا اصلا میشه این قسمتها را جدا رفت و امتیاز مخصوصش را گرفت یا نه ؟
چون در قسمت مخصوص اونها رو به صورت قفل شده هست و نمیشه بازشون کرد
من در جایی در مورد این بخش به این جملات رسیدم که برام نا مفهوم هست

4. PC Achievements
-------------------------------------------------------------------------------

Gears of War Total of 50 Achievements worth 1000 Gamer Points

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
\\OFFLINE/CO-OP STORY ONLY\\
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Prison Breakout - Completed tutorial level on any skill level

ایا میشه این بخش رو هم رفت و اگر میشه از کدوم قسمت و به چه نحو
البته من در قسمت منوی بازی از طریق بخش Guide هم یه یوزر درست کردم که بازیهام سیو بشه وقتی از بازی میام بیرون چون اگر یوزر درست نکنی بازی سیو نمیشه و زحمات هدر میره

ایا اون بخشها رو باید انلاین بود یا افلاین هم میشه در بالا نوشته افلاین نظر دوستان چیه ؟
منتظر کمک دوستان هست

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
Achievements یه سیستم پاداش در بازیهای X360 هست و شما در ازای اعمالی که مشخص شده تا انجام بدید(مثلا کشتن 100 لوکاست) میتونید این Achievements هارو باز کنید و این سیستم روی PC هیچ کاربرد خاصی نداره پس عملا اگرم بشه این Achievements هارو روی PC باز کرد هیچ فایده ای نداره وکار بیهوده ایه

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
مرسی اما این رو که خودم هم میدونم
فقط میخواستم بدونم میشه یا نه این قسمت رو هم رفت
در ضمن فکر کنم اینقدر هم بیفایده نباشه وگرنه اگر بیهوده باشه رفتن خود بازی هم بیهوده هست
اینطور نیست ؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
نه اینطور نیست؟ شما داری با PC بازی میکنی نه با 360
اگه قرار بود اینا باز بشن حداقل تو این یه باری که شما بازیو بردی آخر یکیشون باز میشد (امیدوارم متوجه شده باشی چی میگم)
منم که بازی کردم اینا باز نشد
کلا بازی یه پورت محض از 360 بود که حتی به خودشون زحمت نداده بودن کنترل بازیو با توجه به PC بهینه کنن البته این یه تکیه آخری که گفتم هیچ ربطی به اچیومنت نداشت

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
مرسی از کمک شما
یک سوال دیگر
من در ویندوز ویستا بازی رو انجام دادم و خواستم سیو اون رو در ویندوز ایکس پی بریزم اما سیو بازی در ایکس پی عمل نمیکند
اگر ممکن هست جای سیو بازی در ویندوز ویستا و اینکه چه فایلهایی رو باید در کجا کپی کرد رو هم ذکر کنی
ظاهرا یکسری checkpoint هم باید در جایی کپی بشه

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
سلام Shr776

میخوام بدونم که تو هم در Option بازی مشکل داری ؟ واینکه اصلا تو Option بازی رفتی ؟

آخه من موقعی که میرم تو Option و تغیرات رو انجام میدم دیگه نمیتونم برگردم عقب :( درضمن از لحاظ سخت افزاری هم ((خدا رو شکر)) سیستم کامل و بروزی دارم :smile:

ArmenA

کاربر سایت
Sep 18, 2008
102
دوستان کمک من تو قسمتی که رو قطار هستی و باید یه غول رو بکشی که تیربار دستشه وخفاش ها همراهیش میکنن توضیح بدید این عتیقه رو چه جور باید نابود کرد . :biggrin1:

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
هاا !
آخر بازی که میگن اینجاست :d

یه خورده سخته باید با تک تیرانداز و اون زوبین بری سروقتش ! سعی کن فقط به سرش شلیک کنی !

seji

کاربر سایت
Dec 21, 2006
242
این روش رو خودم فهمیدم و تو تمامی بازیهایی که به XliveRedit نیاز دارن جواب میده پس صرفا خاص GoW نیست و واسه GoW هم تستش کردم OK بود

ورژن نرم افزار XliveRedit شماتو XP و Vista باید یکی باشه

شما اول در ویستا به آدرس زیر برو و از پوشه Xlive یه کپی بگیر
Users\name karbari\AppData\Local\Microsoft\
البته این فولدرها مخفین

در XP
پوشه Xlive ویستا رو در اینجا کپی کن البته قبلش حتما پوشه Xlive اکس پی رو پاک کن
Documents and Settings\name karbari\Local Settings\Application Data\Microsoft
البته این فولدرها مخفین

نهایتا سیو بازی رو تو My Documents اکس پی بریز

تشکر یادت نره

www.BaziMarket.com Best PC Games Internet Shop

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان کمک من تو قسمتی که رو قطار هستی و باید یه غول رو بکشی که تیربار دستشه وخفاش ها همراهیش میکنن توضیح بدید این عتیقه رو چه جور باید نابود کرد . :biggrin1:

من که تو این قسمت بازی خودمو به یه زوری رسوندم به پشت غول و رفتم پشت تیر بارو تیرو بستم به تمام وجود خود نامردش;)

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
اول این خفاش های دور ورش رو بزن وقتی که ازش جدا شدن اومدن طرفت تو نور باش همون وقت که تو نوری ببندش به تیر همین کار رو هی انجام بده فقط یادت باشه تو نور باشی وگرنه خفاشها میخورنت:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر