Pro Evolution Soccer ( PES ) 2009 | PS3

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
سلام

PES 2009 زیر فشار هست و کونامی هم این را می داند.کونامی میداند که تلاش پارساله ی آن ها یک نا امیدی بیش نبود.اولین چیزی که نماینده کونامی گفت این بود که پیامد های فریم ریتی که در PES 2008 بود به طور کامل رفته است.خب خدا رو شکر .طرفداران مسلما به یاد دارند که چطور در نسخه ی PS3 بازی وقتی به محیط پنالتی نزدیک می شدید چطور بازی کند و آهسته می شد.نسخه ی X360 بازی نیز بدون اشکال نبود اگر چه یک تجربه ی روان تر و سلیس تر بر روی این کنسول نسبت به PS3 داشت.
pes_2009_17.jpg
خب تمام اشکالات رفته است ؛ کاملا رفته است.ما نسخه X360 را با مسابقات پی در پی بازی کردیم و نشانه ای از کند و آهسته شدن بازی کشف نکردیم.همانند این بود که همه این ها در 60 فریم در ثانیه اجرا شوند که این ما را دلشاد کرد ؛ و مطمئن هستیم که هر کس سری بازی های PES را دوست دارد دلشاد خواهد شد.

Shingo 'Seabass' Takatsuka گفته که در این لحظات به طور اختصاصی بر روی ویرایش "نسل بعد" بازی تمرکز کرده اند.او خودش انتقاد هایی که از PES 2008 شده بود را پذیرفت و به آنها اقرار کرد.کونامی واقعا تصمیم گرفته است که این پیامد ها را با تمرکز کردن بر روی نسخه ی 360 و PS3 بازی خنثی کند و نسخه های دیگر از بازی را در جایگاهی عقب تر قرار دهد و یا فالواقع آنها را به دست سازندگان بیرونی بسپارد.بهترین چیز؟ نماینده ی کونامی به ما اطمینان داد که پیامد های فریم ریت به طور کامل از هر دو نسخه از بیخ کنده شده اند . بنابراین دارندگان PS3 دقیقا همان بازی خوبی را که دارندگان X360 دارند ، خواهند داشت.

ما کاملا گیم پلی PES 2008 را دوست داشتیم ، که خیلی بهتر از گیم پلی Pro Evo 6 بود. اما احساس می شود که PES 2009 حتی بهتر نیز هست.در واقع احساس می شود که خیلی وابسته به گیم پلی Pro Evo 5 است. از سرعت گیم پلی بازی کاسته شده است و بازی کنان دیگر آن ماشین دریبل زنی که در سال (های) قبل بودند ، نیستند.اکنون خیلی سخت است که توپ را نگه دارید ، از این رو خیلی آسان تر است که با پرس کردن توپ را دور کنید.حالا شما نیاز دارید تا حرکات بغرنج و پیچیده انجام دهید و پاس خود را با دقت انتخاب کنید (پاس های صحیح خیلی سخت تر شده است).خلق فضا یک اهمیت حیاتی دارد ؛ بدین خاطر که شما به سرعت توسط هوش مصنوعی حریف تعقیب می شوید.هوش مصنوعی دروازه بان نیز بهبود یافته است ؛ دیگر دروازه بان ها در مقابل شوت ها اشتباه نمی کنند ( که در بازی های قبل این اتفاق می افتاد)
pes_2009_15.jpg
حال یک مد کاملا دستی برای گیمر های هاردکور وجود دارد.در این مد شما باید به صورت دستی بازیکن خود را انتخاب کرده ، موقعیت او را معلوم کرده تا به درستی پاس را دریافت کند ، بدین منظور که حرکاتی انجام دهد.

میدونم دارید به چی فکر میکنید.به بازی آنلاین خونین! در حالی که نماینده کونامی در حالت آنلاین بازی نکرد و بازی را در حال اجرا شدن در حالت آنلاین ندیدم ، اطمینان می دهیم که از بازی قبل درس هایی گرفته شده و قول یک تجربه ی بهتر داده شده است.PES 2008 تقریبا در حالت آنلاین غیر قابل بازی بود!اگر قسمت آنلاین بازی به نتیجه ی مطلوبی برسد ، شما میتوانید با سه نفر دیگر آنلاین بازی کرده و لذت ببرید ، در یک بازی دو به دو ، و یا با استفاده از مد جدیدی Legends که نسخه ی آنلاین مد Become a Legend است ، چهار نفره در یک تیم بازی کنید.در مد Become a Legend شما به عنوان یک بازیکن 17 ساله تازه وارد ، شروع به کار می کنید ، چند بازی کم انجام می دهید و اگر آن ها را به خوبی انجام دهید شانس این را خواهید داشت که با تیم های حرفه ای قرار داد امضا کنید.در وهله ی اول شما ذخیره ی تیم هستید ولی سرانجام شانسی برای بازی کردن پیدا می کنید.شما یک پست به خصوص در زمین بازی دارید و مربی از شما انتظار دارد که در پست خود بمانید و کار های مربوطه را انجام دهید.
pes_2009_23.jpg
از نظر گرافیکی ، PES 2009 خیلی به PES 2008 شبیه است، به خصوص در نمای معمولی بازی. خب این یک نا امیدی است ، مخصوصا وقتی شما گرافیک شگفت انگیز FIFA 09 را در همین نما می بینید.اما در نمای نزدیک تر ، برای مثال در مواقع خوشحالی بعد از گل یا اعتراض بعد از خطا ، گرافیک PES 2009 عالی به نظر می رسد.هر چند ما علاقه مند به این نما نیستیم ، چون که شما در واقع با این نما بازی نخواهید کرد.

تیم های تایید شده رسمی Premier League هنوز در خفا است ، اگر چه ما می دانیم که آنها چه هستند ( شرمنده ، دوستان ، شما می دانید که بازی چطور کار می کند) .ما همچنین می دانیم که یک لایسنس رسمی نواحی دیگر که به ما اجازه داده نشد تا آن را فاش کنیم حتی بهتر خواهد بود.اما میتوانیم به شما بگوییم که PES 2009 لایسنس رسمی استدیوم Wembley را دارد.کونامی هرگز توان گرفتن لایسنس Premier League نداشته و این مایه تاسف است.اما کونامی قول داده که یک انونسمنت خوش آیند در آینده نزدیک به این ناامیدی کمک می کند.

ما خیلی دلشاد شدیم که PES 2009 نسبت به سال قبل بهبود یافته است.در خیلی از راه ها احساس می شود که PES 2009 به زمینه ی سری بازگشته است ، با گیم پلی آرام تر و هوش مصنوعی سخت تر .

Last edited by a moderator:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
از نظر گرافیکی ، PES 2009 خیلی به PES 2008 شبیه است، به خصوص در نمای معمولی بازی. خب این یک نا امیدی است ،
pesهمیشه گیم پلی بینظیر داشته به خاطر همین همیشه طرفداران pes حرفی از گرافیک نمیزنن نه مثل دوست داران fifa که فقط میگن این بازی گرافیک واقعا عالی داره !! فوتبال فقط باید گیم پلی عالی داشته باشه !

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام

دوستان عزیز و محترم من.من اصلا دوست ندارم به علایق شما توهین کنم.من خودم در کنسول ps1 ,ps2 عاشق بازی wining eleven یا همون pes بودم اما وقتی ps2 pes 2008 دیدم واقعا نا امید شدم این بود که تصمیم گرفتم fifa 08 تجربه کنم که این تجربه خیلی هم برام خوشایند بود.اما باز هم از fifa 08 ps3 به اندازه fifa 08 ps2 خوشم نیومد.حالا غرض از این همه حرف این بود که بگم از اونجایی که امروزه بخش آنلاین بازی های فوتبال مورد توجه همه هست و بچه های بازی سنتر منتظرن که بازی ها بیاد تا لیگ راه بندازن.یه نظر سنجی ترتیب بدیم تا معلوم بشه کدوم بازی طرفدار بیشتری داره تا همه اون بازیرو تهیه کنن که دو دستگی نباشه که هم لیگ آنلاین pes 09 خلوت باشه هم لیگ fifa 09

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
:laughing: گیم پلی؟!

فیفا بیشتر از 30تا دریبل داره که میتونی همشونو به هم وصل کنی و دریبل جدید بسازی که تعدادش 3برابر میشه! pes یه زیدانی، یه رونالدینیو داره و هیچ!

جرف از گیم پلی نزین که خندم میگیره!!!

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
در حال حاضر نمیشه در مورد 09 ها صحبت کرد ولی با توجه به شواهد و مدارک و به احتمال زیاد فیفا برنده بشه. البته توی نسخه کنسول و نه در نسخه PC.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
فکر کنم بعضی از دوستان اسم تاپیک رو نخوندن
این تاپیکه PES هست و نه فیفا
دوستان لطف کنید در مورد فیفا برید تو تاپیک خودش اظهار نظر کنید
آقای empyreal بهتر نیست قبل از پیشنهاد دادن کمی فکر کنید؟
دوست عزیز کسی که فیفا بازه نمیتونه pes بازی کنه و برعکس
در ثانی مگه قراره فقط بچه هایه سایت با هم بازی کنن؟
خدا رو شکر شبکه جهانیه و پر از گیمر

بازم خواهش میکنم کل کله فیفا و pes راه نندازید;)

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
دوستانی که اين بازی رو تهيه ميکنن ، خواهش ميکنم تو اولين فرصت بگن بخش آنلاين چطور شده ؟ آيا پيشرفت کرده ؟
يا همچنان افتضاح ؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوستانی که اين بازی رو تهيه ميکنن ، خواهش ميکنم تو اولين فرصت بگن بخش آنلاين چطور شده ؟ آيا پيشرفت کرده ؟
يا همچنان افتضاح ؟
اینطور که گفتن بخش انلاین درست شده و حتی با سرعت و پینگ پایین هم میتونید بازی کنید !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اونطوری که من میدونم ریجن دستگاه فقط برای dvd هست!
چون اصلا از اول که بلوری رو ساختن روش قفل ریجن نذاشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر