كلیدهای بازی The Lord Of The Rins:The Battle For Middle-Earth

100

کاربر سایت
Jun 19, 2006
5
سلام:)
من داخل بازی The Lord Of The Rings: The Battle For Middle-Eart گیر كردم. :((
من نمی تونم سربازانم رو جا به جا كنم یا وقتی دشمن میاد ، من نمی تونم از خودم دفاع كنم و سه سوته همه ی سربازانم رو می كشن.یا اینكه اگه چند دقیقه ثابت همینطوری وایسی ، پیغام میده می گه شما شكست خوردین!!!:mad: :mad: :mad:
می خواستم همه ی كلید هایی رو كه در این بازی كاربرد دارن رو برام ذكر كنید.همراه با اینكه هر دكمه چه كاری رو انجام میدهد.
اگه این بازی رمزی یا ترینری هم داشت خواهشاً لینك دانلودشو هم بزارین.:eek:
ممنونم.:D

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من شماره ی 1 و 2 این بازی رو دارم و به جرات می تونم بگم جزو اولین نفراتی بودم که گرفتم...

کل بازی رو می تونی با موس انجام بدی...

مال من هم یک بار اینجوری شد ، ویندوزو دوباره ریختم درست شد;)

در ضمن بازی با ترینر حال نمی ده...

Trainers : LOTOR 1
Trainer : LOTOR 2

diacooo

کاربر سایت
Jun 8, 2008
8
سلام:)
من داخل بازی The Lord Of The Rings: The Battle For Middle-Eart گیر كردم. :((
من نمی تونم سربازانم رو جا به جا كنم یا وقتی دشمن میاد ، من نمی تونم از خودم دفاع كنم و سه سوته همه ی سربازانم رو می كشن.یا اینكه اگه چند دقیقه ثابت همینطوری وایسی ، پیغام میده می گه شما شكست خوردین!!!:mad: :mad: :mad:
می خواستم همه ی كلید هایی رو كه در این بازی كاربرد دارن رو برام ذكر كنید.همراه با اینكه هر دكمه چه كاری رو انجام میدهد.
اگه این بازی رمزی یا ترینری هم داشت خواهشاً لینك دانلودشو هم بزارین.:eek:
ممنونم.:D
آقا اشكال از وينوزته يا از ورژن بازيته دوباره ويندوذ يا بازيت رو نصب كن درست ميه مال من هم همين طور بود....;)

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
اقامن بعد از چند سال كه اين بازيا بدليل يه مشكل بزرگ رها كردم ميخوام با كمك شماها به بازي محبوبم برگردم.
مشكل من اينه كه هنگام رفتن تو بازي و ساختمون سازي بعد از 7 دقيقه بازي و ساختمون سازي يكدفعه ميگه شما باختيد وهمه ساختمونام خراب ميشه واز يازي مياد بيرون اقايون خانوما خواهش ميكنم حالا كه دوباره بعد از چند سال نصبش كردم كمكم كنيدتا حلش كنم.:-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر