هرکس هر جای هر بازی مشکل داره راهش اینجاست

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
یه راه هست که من هر وقت یه جایی از یه بازی گیر می کنم از این روش به سادگی مشکلم حل می شه راهش چیزی نیست جز http://www.youtube.com
حالا دیگه تنها زحمتی که دارین اینه که توی این سایت، درست search کنین و اون مرحله ای از اون بازی که می خواین رو پیدا کنین خیلی راحت فیلمه اون مرحله رو نگاه کنید اون وقته که دیگه همه چیز معلوم می شه
به عنوان مثال من خودم مرحله ی 20 "devil may cry 4" گیر کرده بودم و برای کشتن غول سنگی یه کاره ساده که باید می کردم رو انجام نمی دادم داخل این سایت سرچ کردم : devil may cry 4 mission 20 به همین سادگی
راستش من که هر وقت همچین مشکلی تا الان پیدا کردم از این راه جواب گرفتم امیدوارم شما هم مشکلتون حل بشه اگر درست سرچ کنید حتما پیدا می کنید به هر حال اگه پیدا نکردید(که بعید هست) از طریق گوگل هم سرچ کنید اگر بازم پیدا نکردید لطفا از دست من ناراحت نشید ولی اگه مشکلتون حل شد خواهشا یه نطر بدید تا این تاپیک نره اون پایین پایینا که بقیه هم ببینن شاید به دردشون بخوره
راستی یه توضیح هم به کسانی که با سایت youtube آشنایی ندارن بدم که اسم "فیلم" بازی رو که آوردم نترسن فکر نکنن باید 100mb بشینن دانلود کنن ، باید بگم که سایت youtube یه کلکسیون از ویدئو های مختلف با پسوند flv هست که نیاز به دانلودشون نیست همون روی وب load میشه و اونقدرا هم طول نمی کشه در ضمن می تونید فیلم رو قبل از load شدن جلو عقب کنید و فقط اون قسمتی رو که می خواین رو بزارین load بشه ،اگر هم مایل باشید فیلم رو دانلود کنید می تونید internet download manager 5.12 رو نصب کنید بعد روی صفحه راست کلیک کنید و گزینه ی download flv file رو انتخاب کنید .
موفق باشید
نظر یادتون نره

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
اينجا وبلاگ نيست برادر من كه ميگي نظر يادتون نره! در ضمن يوتيوب براي دايال آپ اصلا خوب نيست .
ثانيا : چند تا تاپيك براي حل مشكلات بچه ها تو همين سايت هست . تو هر زمينه و بازي و كنسولي ...

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
اينجا وبلاگ نيست برادر من كه ميگي نظر يادتون نره! در ضمن يوتيوب براي دايال آپ اصلا خوب نيست .
ثانيا : چند تا تاپيك براي حل مشكلات بچه ها تو همين سايت هست . تو هر زمينه و بازي و كنسولي ...
اگه یکم به مخت فشار بیاری می فهمی منظورم از نظر اینه که این تاپیک بالا بمونه در ضمن با dial up هم خیلی راحت می شه فقط اون قسمتی رو که می خوای بزاری Load بشه من خودم قبلنا که با dial up که می رفتم برای اینکار کلا با سرچ کردن و load شدن فوقش 20 min وقتم رو می گرفت ، با adsl که دیگه ....
حالا به هر حال من مجبورت که نکردم شما با dial up بری اینکارو بکنی پس اگه خودت نمی خوای نیاز به اظهار نظرتونم نیست

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
اولا من دايال آپ ندارم .
دوما براي چي تاپيك بالا بمونه؟ حالا بره ته چي ميشه؟ تاپيك اگه واقعا پر محتوا باشه بالا ميمونه .
سوما خودت گفتي نظر بدين . مگه خودت نگفتي؟ حالا ميگي احتياج به اظهار نظر ما نيست؟ آخر نظر بديم يا نه؟ نظر يه چيز شخصيه . شما نميتوني بگي نظرت رو عوض كن .
چهارما : تو يوتيوب نميتوني هر مرحله از هر بازي رو پيدا كني فيلمش رو ...

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
ببین دوست عزیز اگر شما پست اول منو دقیق تر می خوندی هیچ کدوم از این سو تفاهما برات پیش نمی یومد ، من گفتم که این روش از نظر من عالیه همیشه هم خیلی راحت به من جواب داده بعد پیشاپیش گفتم اگه کسی به نتیجه نرسید یا مثه شما هنوز امتحان نکرده! خوشش نمییاد دیگه نیازی به پست دادن نیست پیشاپیش گفتم که منو ببخشه!!!! بعد از اون گفتم اگه راضی بودید و مثه من حال کردید(یا به قول شما اگه پر محتوا بود) این تاپیک رو بالا نگه دارید تا بقیه هم ببینن و اونا هم بهره ببرن .در ضمن اگه این تاپیک بالا باشه یا پایین هیچ سود و ضرری برای من نداره فقط می خواستم اگه واقعا از نظر ساییرین هم روش خوبیه بالا بمونه تا همه استفاده کنن ، همین:cool:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
يه پيشنهاد . اسم تاپيك رو تغيير بده به روشهاي پيدا كردن راهنماي بازيها . اين طوري خيلي بهتره . علت سوء تفاهم من هم همين بود . فكر كردم ميخواي اينجا برا بچه ها راهنما بزاري . اسم رو كه تغيير بدي من هم چند روش بلدم ميزارم ....
ببخشيد اگه بحث بيخودي كردم . بعضي وقتها آدم خر ميشه ديگه!

آخرین ویرایش:

SAM SH

کاربر سایت
Aug 11, 2008
11
نام
سام
Hell boy

من تو بازیه Hell Boy:Science of evil تو XB360 گیر کردم
یه جاش هست که یه روحه میاد میره ته چوب های بامبو بعد با یه بامبو باهامون می جنگه
تو Objective بازی میگه باید صلاح دشمنو بر داری ولی چطوری؟
:(

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
یه جاش هست که یه روحه میاد میره ته چوب های بامبو بعد با یه بامبو باهامون می جنگه
شما اولین پست این تاپیک رو بخون متوجه می شی باید چه کار کنی:biggrin1:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا

جاي اين پست شما اينجاست

ديدي برادر MOHSENKHORE؟ بر و بچز سوء تفاهم ميگيردشون! فوري پست اول رو ويرايش كن و موضوع تاپيك رو به اون كه گفتم تغيير بده . البته لطفا ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر