بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

BOZKURT

عضو جدید
Jun 30, 2009
88
نام
ساری قلی خان
سلام یه مشکلی واسه من پیش اومد اینه که هنگامی که دستگاه درحالت استندبای هست چراغ قرمزش روشنه بعد از چند ساعت چراغ قرمز خاموش میشه ومجبورم از پشت دستگاه رو روشنش کنم به نظرتون مشکل ازکجاست؟:confused:

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
سلام .
من دستگام وسط بازی یهو هنگ میکنه ،فکر نکنم از فریمورش باشه.
راهنمایی میکنید؟
تقریبا که داغ میشه این مشکل ایجاد میشه.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام .
من دستگام وسط بازی یهو هنگ میکنه ،فکر نکنم از فریمورش باشه.
راهنمایی میکنید؟
تقریبا که داغ میشه این مشکل ایجاد میشه.
تو همه ی بازی ها این جوریه ؟؟!!
مدل دستگاه ماله کییه چند گیگه ؟!!

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
تو همه ی بازی ها این جوریه ؟؟!!
مدل دستگاه ماله کییه چند گیگه ؟!!
سلام.
اره همه بازیها اینجوری شده،یهو وسط فوتبال هنگ کرد بعدش هر بازیی گذاشتم همین جور میشه،فیریموره هم زیر 3 بود که به 3.1 اپدیتش کردم باز درست نشد.
همین که گرم میشه اینجوری میشه،تا حالا سابقه نداشته.
مدل دستگاه ازین 80 گیگ قدیمیاست که ps2 اجرا میکنه.
ممکنه از خمیر سیلیکونش باشه؟

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
سلام.
اره همه بازیها اینجوری شده،یهو وسط فوتبال هنگ کرد بعدش هر بازیی گذاشتم همین جور میشه،فیریموره هم زیر 3 بود که به 3.1 اپدیتش کردم باز درست نشد.
همین که گرم میشه اینجوری میشه،تا حالا سابقه نداشته.
مدل دستگاه ازین 80 گیگ قدیمیاست که ps2 اجرا میکنه.
ممکنه از خمیر سیلیکونش باشه؟
احتمالا مشکل از لنزت ـه ولی لنزت هنوز نسوخته و ضعیف شده پس اگه گارانتی داره... اگه نداره بده تعمیر (اگه خواستی بدی من یه جای خوب سراغ دارم.) و اینکه دیگه باهاش بازی نکن چون لنزت میسوزه اگه نسوخته باشه تا الان!

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
احتمالا مشکل از لنزت ـه ولی لنزت هنوز نسوخته و ضعیف شده پس اگه گارانتی داره... اگه نداره بده تعمیر (اگه خواستی بدی من یه جای خوب سراغ دارم.) و اینکه دیگه باهاش بازی نکن چون لنزت میسوزه اگه نسوخته باشه تا الان!
چقدره هزینه لنز؟
هنوز نسوخته

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
چقدره هزینه لنز؟
هنوز نسوخته

البته قیمت لنز داخل بازار 65 70 تومان هست اگر بتونی چایی پیدا کنی هزینه تعویض کمتری بگیرن با صرف هزینه کمتری میتونی لنز و تعویض کنی .

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
برا من خیلی به ندرت پیش میاد که هنگ میکنه ولی خیلی کمه اول اینکه مشکلش جدیه و دوم اشکال از کجاس؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چرا اینقدر کند PS3 دانلود میکنه؟ 2روزه کنسول رو روشن میذارم میرم پی زندگیم، برمیگردم خونه میبینم خاموش شده (فک کنم 1ساعت دانلود نکرده چون تنظیم کردم 1ساعت بیکار بود خاموش بشه) و کلا تاحالا 70مگ گرفته.

چرا؟

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
من میخوام ps3 بگیرم الان اومدم ببینم مشکلاتش چیه ! دیدیم کمم نیست عجیب بود واسم ! آخه شنیده بودم ps3 مشکله چندانی نداره !
ممنون میشم یکی از اساتید بگه چه مدلی بگیرم که به مشکل بر نخورم !

لطف کنید توضیح بدین ممنون میشم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من میخوام ps3 بگیرم الان اومدم ببینم مشکلاتش چیه ! دیدیم کمم نیست عجیب بود واسم ! آخه شنیده بودم ps3 مشکله چندانی نداره !
ممنون میشم یکی از اساتید بگه چه مدلی بگیرم که به مشکل بر نخورم !

لطف کنید توضیح بدین ممنون میشم
چه مشکلی؟ منظورت مشکل سخت افزاریه؟ Slim که هنوز چیزی ازش معلوم نشده، FAT هم نزدیک یک درصد یا کمترش یه ایرادی به اسمه YLOD داره که بازم میگم، نادر هستش.

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
چه مشکلی؟ منظورت مشکل سخت افزاریه؟ Slim که هنوز چیزی ازش معلوم نشده، FAT هم نزدیک یک درصد یا کمترش یه ایرادی به اسمه YLOD داره که بازم میگم، نادر هستش.

آخه من الان تو این تاپیک کلی مشکل دیدیم . یکی هنگ داشت یکی بازی رو اجر نیمیکرد یکی لنزش سوخته یکی هارد سوخته و ...
من میخواستم بدونم که کدوم یکی مشکل کمتر بر نمیخوره
PS3 80 fat یا ps3 160 fat
یا
ps3 Salim 120

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آخه من الان تو این تاپیک کلی مشکل دیدیم . یکی هنگ داشت یکی بازی رو اجر نیمیکرد یکی لنزش سوخته یکی هارد سوخته و ...
من میخواستم بدونم که کدوم یکی مشکل کمتر بر نمیخوره
PS3 80 fat یا ps3 160 fat
یا
ps3 Salim 120
شما عضو جدیدی؛ اولا خوش آمد میگم بهت.
دوما تو همچین تاپیک هایی هرکی که مشکل داره پست میزنه، کلی آدم دیگه که مشکلی ندارن چیزی نمیگن و شما اونا رو نمیبینی.
PS3 کلا دستگاه کم خطریه، شما که اینقدر نگرانی اصلا سمت 360 نری یه وقت.

بین Fat و Slim هم بین علما اختلافه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر