بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من امروز داشتم infamous بازی می کردم 3:30 ساعت تقریبا بازی کردم
دستگاه تصویرش وسط ماموریت هنگ کرد ولی صدای موزیک بازی پخش میشد :eek:
یعنی چی ؟
بازی رجین 3 هست و دستگاه من ntsc ربطی به این چیزا داره ؟
اصلا این شماره های رجین ها یعنی چی ؟

الان مشکلی برای دستگاه پیش اومده یا فقط نگرانی...
فریز کردن دستگاه پیش میاد زیاد تعجب نداره...به رجیون دستگاه و بازی هم مرتبط نیست..خیالت راحت....

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
آخه وقتی چیزی نمیدونید مجبور نیستید جواب بدید دوست من.
دوستان کسی نمیدونه؟

موقع خواندن از روی دیسک دستگاه صدا میده وقتی بلو ری کثیف باشه باز صدا میده و اخرین اپدیت سیستم دستگاه بعضی از ددرایورهای بلو ری را از کار انداخته و سونی هم قبول نداره این مشکل را و میگه 150 دلار خرجشه

خیالت راحت شد دوست عزیز

آخرین ویرایش:

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
سلام.ببخشيد من يه مشكل بزرگي داشتم من د هنگام دانلود اپديت بازي MGS 4 يعني اخرين اپديتش كه ورژن 1.31 داره مشكل دارم به اين صورت كه اويلين بار تا 51 درصد رفت بعد نوشت DOWNLOAD COMPELT بعد زد اينستال من هم زدم اينستال رفتم غذا خوردم اومدم ديدم نوشته
ERROR بعدش فرداش يه بار ديگه هم گذاشتم روي دانلود كه رفتم خوابيدم صبح بيدار شدم ديدم نوشته:
A NETWORK ERROR HAS OCCURRED
بعدش امروز هم دوباره گذاشتم روي حالت دانلود بعد از 4 ساعت اومدم ديدم نوشته دوباره:

اگر ميشه يه كمكي بكنيد خيلي نياز دارم
من ريجن بازيم 1 هست و سرعت ADSL من هم 128 هست و بازي KILLZONE2 رو به راحتي انلاين بازي كردم ممنون
user_online.gif
progress.gif

roozbeh.cold

عضو جدید
Apr 18, 2009
73
نام
روزبه
سلام.ببخشيد من يه مشكل بزرگي داشتم من د هنگام دانلود اپديت بازي MGS 4 يعني اخرين اپديتش كه ورژن 1.31 داره مشكل دارم به اين صورت كه اويلين بار تا 51 درصد رفت بعد نوشت DOWNLOAD COMPELT بعد زد اينستال من هم زدم اينستال رفتم غذا خوردم اومدم ديدم نوشته
ERROR بعدش فرداش يه بار ديگه هم گذاشتم روي دانلود كه رفتم خوابيدم صبح بيدار شدم ديدم نوشته:
بعدش امروز هم دوباره گذاشتم روي حالت دانلود بعد از 4 ساعت اومدم ديدم نوشته دوباره:

اگر ميشه يه كمكي بكنيد خيلي نياز دارم
من ريجن بازيم 1 هست و سرعت ADSL من هم 128 هست و بازي KILLZONE2 رو به راحتي انلاين بازي كردم ممنون
user_online.gif
progress.gif
معلومه دیگه آپدیت که داری دانلود میکنی وسطش ارتباط ADSL ات قطع میشه و نیمه کاره میمونه
شما با PC فایل آپدیت 3.1 رو دانلود کن بعد بریز توی فلش یه پوشه Ps3 بساز توش یه پوشه به اسم UPDATE بساز فایل رو کپی کن توش و کنسول رو از طریق فلش آپدیت کن وقتی هم داری up می کنی کابل شبکه رو از پشت کنسول بکش Offline آپدیت شه.
پیشنهاد می کنم 3.1 نصب نکنی چون باگ داره

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
من می‌خواستم ps3 بگیرم اما قابل اینکه بخرم خواستم بدونم که درصد خرابیهای ps3 اسلیم بیشتره یا 80 ps3 ?

دوست عزیز اسلیم تازه امده و درصد خرابی فعلا نداره
و از نظر ایجاد گرما از فت کمتر و 34 درصد کمتر برق مصرف میکنه نسبت به فت
فت 1 درصد مرگ چراق زرد داره

خرابی لنز هم بستگی به خود فرد داره چطوری از دیسکتها نگه داری میکنه و دستگاه را چطور با خودش حمل میکنه برای بردن به خانه دوست و اشنا
نوسان برق گرمای پیش از حد گرد و خاک آپ دیت ناقص و ..... برای دستگاه خطر داره

m.killer

کاربر سایت
Jul 28, 2009
48
نام
مهرداد
خواستم بدونم کیفیت اسلیم بهتره یا یا ps3 80gb اصلا فرقی‌ دارن ؟
شنیدم درایو ارزانتری برای اسلیم استفاده کردن آیا این حقیقت داره ؟
کسی‌ از شماها اسلیم داره می‌شه بگه که اسلیم داغ می‌کنه ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر