بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

arash.m.m

کاربر سایت
Jun 26, 2009
17
سلام ps3 من یه مشکل جدی داره.وقتی میرم تو بازی بعد این که میخوام از بازی در بیام دکمه (علامت ps3) رو میزنم .بعد مثل همیشه صفحه سیاه میشه تا لود کنه .ولی لودش طول میکشه بعد گیر میکنه.حلا نمیدونم چیکار کنم .وقتی هم میخوام دسگاه و خاموش کنم از power این کارو میکنم.کمکم کنید

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام ps3 من یه مشکل جدی داره.وقتی میرم تو بازی بعد این که میخوام از بازی در بیام دکمه (علامت ps3) رو میزنم .بعد مثل همیشه صفحه سیاه میشه تا لود کنه .ولی لودش طول میکشه بعد گیر میکنه.حلا نمیدونم چیکار کنم .وقتی هم میخوام دسگاه و خاموش کنم از power این کارو میکنم.کمکم کنید
من خوب نميدونم.
يا مشكل از بازي يا فريمور
من تويه يه بازي اين طوري مي شدم.assasins بود فكر كنم.
يه فريمور بريز كه با رجين كنسولت يكي باشه.

arash.m.m

کاربر سایت
Jun 26, 2009
17
تو همه ی باری ها این شکلی میشه.از وقتی که فریمور 2.80 رو ریختم این جوری شده.از اساتید کسی نیست که کمک کنه؟(10 تومن هم دادم تا این فریمورو واسم ریختن:(()

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
تو همه ی باری ها این شکلی میشه.از وقتی که فریمور 2.80 رو ریختم این جوری شده.از اساتید کسی نیست که کمک کنه؟(10 تومن هم دادم تا این فریمورو واسم ریختن:(()
lol ! 10 تومن!!! مگه 360ـه آخه! عجب آدمایی پیدا میشن!
شما ریجن دستگاهتو بگو تا لینک فریمور مربوطه رو برات بذاریم و با اون آپدیت کنی !

arash.m.m

کاربر سایت
Jun 26, 2009
17
من که سرعت اینترنتم پایینه(dial up )به خاطرهمون نمیتونم با pc دانلود کنم.ps3 من هم رجین ntsc j هستش. دستگاهو بردم همدان تا واسم دانلود کنن.اما از اون به بعد این مشکل واسم پیش اومد.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من که سرعت اینترنتم پایینه(dial up )به خاطرهمون نمیتونم با pc دانلود کنم.ps3 من هم رجین ntsc j هستش. دستگاهو بردم همدان تا واسم دانلود کنن.اما از اون به بعد این مشکل واسم پیش اومد.
با یه بازی جدید, هم ریجن دستگاهت آپدیت کن !

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
چجوری؟!! با بازی هم مگه میشه دستگاهو آپدیت کرد؟ اگه فرمت کنم نمیشه؟راسیتش من زیاد سر در نمیارم میشه بهتر توضیح بدی .ممنون میشم
نه.برید قسمت ستینگ اونجا (دقت کنید رجین بازی 1کی باشه با کنسولتون) بعد Update via Storage Media بعد آپدیت میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر