بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
دوستان من کنسول رو که روشن میکنم بعد سه چهار ثانیه یه لحظه چراغ زرد میشه و بعدش چراغ قرمز چشمک زن.یه 7-8 باری باید خاموش روشن کنم تا درست شه.
نگین که داغون شده.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من کنسول رو که روشن میکنم بعد سه چهار ثانیه یه لحظه چراغ زرد میشه و بعدش چراغ قرمز چشمک زن.یه 7-8 باری باید خاموش روشن کنم تا درست شه.
نگین که داغون شده.
بله داعون شد دیگه به فنا رفت باید ببریش تعمیرکار

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ک چیکارش کنه؟این همون چراغ زرد معروفه؟
چقدر خرج داره؟
بله این همون چراغ زرد معروف هست
که برات ردیفش کنه ولی اگر درستش کردی دیگه کمتر باهاش بازی کن
خرجش نمیدونم قیمت دستم نیست

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
بله این همون چراغ زرد معروف هست
که برات ردیفش کنه ولی اگر درستش کردی دیگه کمتر باهاش بازی کن
خرجش نمیدونم قیمت دستم نیست

تعمیر کنه مث قبل میشه یعنی؟یا دوباره ممکنه این اتفاق بیفته؟
خبر نداری زیر 100 تومنه یا نه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
تعمیر کنه مث قبل میشه یعنی؟یا دوباره ممکنه این اتفاق بیفته؟
خبر نداری زیر 100 تومنه یا نه؟

به طور قطع که مثل قبلش نمیشه امکان داره یه ماه بعد خراب بشه یا امکان داره یکسال بعد این طور بشه هیچ معلوم نیست بستگی به شانست داره
نمیدونم دوست من
من خودم یه درایور عوض کردم 160 تومان هزینه برداشت حالا دیگه بماند هزنیه اون

ashkbous

کاربر سایت
Jul 7, 2015
6
به طور قطع که مثل قبلش نمیشه امکان داره یه ماه بعد خراب بشه یا امکان داره یکسال بعد این طور بشه هیچ معلوم نیست بستگی به شانست داره
نمیدونم دوست من
من خودم یه درایور عوض کردم 160 تومان هزینه برداشت حالا دیگه بماند هزنیه اون

سلام دوستان ممنون میشم پاسخ بدید.من یدونه ps3 اسلیم 250 خریدم ولی این کنسول صدای فنش بیشتر از حد مجاز هست.بعد از نیم ساعت صدای فنش بسیار ازار دهنده میشه.اگه میشه راهنماییم کنید.

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
سلام دوستان ممنون میشم پاسخ بدید.من یدونه ps3 اسلیم 250 خریدم ولی این کنسول صدای فنش بیشتر از حد مجاز هست.بعد از نیم ساعت صدای فنش بسیار ازار دهنده میشه.اگه میشه راهنماییم کنید.
دوست عزیز بنده هم تازه یه ps3 slim 320 گرفتم ولی تو بازیایی مثل آنچارتد یا تست درایو که تا الان بازی کردم به هیچ وجه صدای فن کنسول در نیومده، البته بستگی به بازی که اجرا میکنی هم داره چون تو ps4 تو بعضی بازیا صدا خیلی کم و تو بعضی بازیا صداش کاملا واضحه در کل بستگی به میزان گرافیک و مقدار پردازشی که کنسول انجام میده داره.
شما سعی کن چند تا بازی رو بزاری و امتحان کنی
البته باید کنسول جای خوبی هم باشه یعنی تهویه مناسب داشته باشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

صداشو برام ضیط کن بفرست ببینم تا چه حدی هست
ابلودش کن توی یکی از سایت های ایرانی و لینکشو بهم بده

ashkbous

کاربر سایت
Jul 7, 2015
6
ممنون از این که جواب میدید.دوستان قابل توجهه که این کنسول اصلا لگ نمیزنه تو بازیا.تا حالا باز نشده و سالم هست.گرد و خاکش رو هم گرفتم ولی صداش غیر طبیعیه.مثل کنسول فت صدا میده.البته بعد از کمی سرچ تو اینترنت فهمیدم که کنسول های اسلیم 250 سری اول مشکل صدای فن دارن.حالا سوالم اینه که آیا این صدا قابل حل شدن هست یا نه؟آیا با تعویض فن مشکلی تو کنسول ایجاد میشه؟البته اینم بگم که جای کنسول کاملا خوب وخنکه و باد کولر مستقیم میخوره بهش.ممنون میشم بازم جوابمو بدید

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
دوستان دستگاه من وسط بازی GOW3 یه دفعه رفت رو لودینگ و دیگه بازی رو لود نکرد،منم دستگاه رو خاموش کردم و دوباره بازی رو لود کردم اما باز هم رفت رو لودینگ و دیگه لود نشد که نشد،دلیلش چیه؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان دستگاه من وسط بازی GOW3 یه دفعه رفت رو لودینگ و دیگه بازی رو لود نکرد،منم دستگاه رو خاموش کردم و دوباره بازی رو لود کردم اما باز هم رفت رو لودینگ و دیگه لود نشد که نشد،دلیلش چیه؟؟؟

اگر اروجینال هست که مشکل شما مشکل لنز دستگاه هست
اگر کپی باشه که من در جریان نیستم

ashkbous

کاربر سایت
Jul 7, 2015
6
دوستان صدای فن کنسول اسلیم 250 که تازه خریدم خیلی زیاده.اگه من بخوام فن رو تعویض کنم مشکلی ایجاد میشه؟میشه بگید هزینش چقدر میشه حدودا.ممنون از این که وقت میزارید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر