بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان جدیدا دیسک میزارم توی ps3 یه صدایی مثل صدای اجکت(همون صدایی که موقع بیرون اومدن دیسک از دسگاه میده) میاد و دیسک رو نمیخونه.
مجبورم 3-4 دفعه دیسک بیارم بیرون بزارم توش تا بخونه :d
مشکل چیه؟
اگر دیسک رو بعداز چند بار گذاشتن داخل کنسول میخونه نه اینکه لنز دستگاهت ضعیف شده همین
باید تعویض بشه

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
عجیبه کلا 15 تا بازی هم باهاش تموم نکردم.
خیلی هم حساسم دیسک بدون خش میزارم توش.
دیسک رایت شده نمیزارم.
حیف پول...خفه بشه سونی انشا... :d
حالا لنز عوض کنم چند در میاد؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
عجیبه کلا 15 تا بازی هم باهاش تموم نکردم.
خیلی هم حساسم دیسک بدون خش میزارم توش.
دیسک رایت شده نمیزارم.
حیف پول...خفه بشه سونی انشا... :d
حالا لنز عوض کنم چند در میاد؟
کلا اگر فت باشه لنز کنسولت به سختی گیر میاد و قیمتش هم از 120 تومان هست تا 160 تومان
البته توی اهواز این ریجه قیمت هست

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
کلا اگر فت باشه لنز کنسولت به سختی گیر میاد و قیمتش هم از 120 تومان هست تا 160 تومان
البته توی اهواز این ریجه قیمت هست
اسلیمه.
امروز از یه تعمیرکار آشنا سوال کردم گفت لنزت خاک گرفته بیار ردیفش کنم تا مرخص نشده.

sohrab194

کاربر سایت
Jun 14, 2009
16
نام
سهراب
سلام دوستان، من ps3 یه مشکل پیدا کرده وقتی روشنش میکنم دور فنش بالا میره طی 5 دقیقه بعدش پیغام میده ps3 is too hot و انقدر صدا بلند میشه که مجبور میشو خاموشش کنم ، کسی راه حلی داره که من بتونم درستش کنم، خمیر سیلیکنش هم تازع عوض کردم و توشم تمیز کردم از گرد و خاک نیست

ممنون میشم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان، من ps3 یه مشکل پیدا کرده وقتی روشنش میکنم دور فنش بالا میره طی 5 دقیقه بعدش پیغام میده ps3 is too hot و انقدر صدا بلند میشه که مجبور میشو خاموشش کنم ، کسی راه حلی داره که من بتونم درستش کنم، خمیر سیلیکنش هم تازع عوض کردم و توشم تمیز کردم از گرد و خاک نیست

ممنون میشم
فت یا اسیلم؟
این دیگه عمرشو کرده حتی با صدبار عوض کردنه قطعاتش باز درست نمیشه اگر یکبار خمیر سیلکونشو عوض کردی بار دیگه هم عوض کنی باز به مشکل برمیخوری خرج الکی نکن به نظر من برو بفروشش یکی دیگه بخر بهتر

sohrab194

کاربر سایت
Jun 14, 2009
16
نام
سهراب
فت یا اسیلم؟
این دیگه عمرشو کرده حتی با صدبار عوض کردنه قطعاتش باز درست نمیشه اگر یکبار خمیر سیلکونشو عوض کردی بار دیگه هم عوض کنی باز به مشکل برمیخوری خرج الکی نکن به نظر من برو بفروشش یکی دیگه بخر بهتر
fat 80 gb

میخوام بفروشمش ps4 بگیرم ولی فکر نکنم اینجوری کسی بخره اینو

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
وقتتون بخیر دوستان.

من چند روزی PS3 م هیچ گونه دیسکی رو (بازی و غیر بازی، دیسک‌های تمیز و بدون مشکل) رو نمی‌خونه. یه سری کارها و مواردی ساده انجام دادم و مشکل حل نشد. مدل کنسولم اسلیم هست و حدود 5 سال هم استفاده‌ی مداوم داشتم. ممنون می‌شم اگر کسی راه حل اصلی رو می‌دونه بگه و اینکه اگر قرار قسمتی تعویض بشه کاری تخصصی هست یا نه؟ مرسی، تشکر.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
وقتتون بخیر دوستان.

من چند روزی PS3 م هیچ گونه دیسکی رو (بازی و غیر بازی، دیسک‌های تمیز و بدون مشکل) رو نمی‌خونه. یه سری کارها و مواردی ساده انجام دادم و مشکل حل نشد. مدل کنسولم اسلیم هست و حدود 5 سال هم استفاده‌ی مداوم داشتم. ممنون می‌شم اگر کسی راه حل اصلی رو می‌دونه بگه و اینکه اگر قرار قسمتی تعویض بشه کاری تخصصی هست یا نه؟ مرسی، تشکر.
سلام بله صدردصد این کار تخصصی هست
این اگر بازی نمیخونه پس لنز دستگاهتون خراب شده و باید تعویض بشه و اینم خوب هزینه داره

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام بله صدردصد این کار تخصصی هست
این اگر بازی نمیخونه پس لنز دستگاهتون خراب شده و باید تعویض بشه و اینم خوب هزینه داره

تشکر ...

به مرکز یا جای خاصی باید مراجعه کنم (تهران یا ... )؟ بعد حدود هزینه‌ای باید بدم رو اطلاع دارید چقدر می‌شه و به نظرتون تعمیرش چقدر زمان می‌بره؟ بازم تشکر.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
تشکر ...

به مرکز یا جای خاصی باید مراجعه کنم (تهران یا ... )؟ بعد حدود هزینه‌ای باید بدم رو اطلاع دارید چقدر می‌شه و به نظرتون تعمیرش چقدر زمان می‌بره؟ بازم تشکر.
والله نه جای سراغ ندارم خودتون باید برید پشت شهرداری اونجا برگردید تا ببینید کی اونجا تعمییر میکنه برایتون

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
یه نفر میشناسم توپخونه جلوت ps3 باز میکنه لنز تعویض میکنه، تست میکنه و تحویلت میده.
نیم ساعت هم بیشتر طول نمیکشه.
اگه خواستی بگو پ.خ کنم برات.

sinastation

کاربر سایت
Aug 6, 2009
13
نام
sina
سلام کسی از دوستان میدونه این ارور و چی کنیم دروست شه ؟ 80022d90
اینو میده از بازی در میاد ماله تروفیو این چیزاست کارایی رو که تو سایت سونی گفته زدیم درست نشد.

hamham.com

کاربر سایت
Nov 27, 2011
88
نام
حامد
سلام دوستان

آقا من هرکاری می کنم دسگام هارد یا فلشمو نمی شناسه! fat32 هم هست...usb2 هم هست...ورژن دسگام rogero 4.55 هست. multiman 4.65.1...چیکار باید کنم؟ از خود ps3 باید جاییش برم؟ تنظیماتی جایی؟ اعصابمو ریخته بهم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر