بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
سلام یه سوال کنسولهای اسلیم اعم از 250 120 160 یا 320 مشکلی از لحاظ گرمایشی مثل چراغ زرد یا کلا هرمشکل دیگه ای ندارن با خیال راحت بریم بخریم
سلام بستگی به شانستون داره در درجه اول وگرنه امکان خرابی داره واسه همه مدل ها
1 نکته دیگه هم بگم سری اول اسلیم ها(120-250) 65 نا نومتر هستن ولی مدل های 320 _ 160 45 نا نومتر
در نتیجه کم تر داغ میکنن :)

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
سلام دوستان
امروز بعد از ظهر حدود نیم ساعت کنسول رو روشن کردم یکمی بازی کردم بعد خاموشش کردم
الان که روشنش می کنم hdmi تصویر نمیده صفحه سیاه میشه
اون روش نگه داشتن 5 ثانیه ایی دکمه پاور و 2 تا بیپ رو هم امتحان کردم بازم تصویر نمیده

تنها کاری هم که کردم بعد از خاموش کردن کنسول کابل HDMI رو از مانیتورم جدا کردم که HDMI کارت گرافیکم رو تست کنم
حالا که دوباره کابل HDMI کنسول رو به مانیتور وصل کردم این مشکل به وجود اومده

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام دوستان
امروز بعد از ظهر حدود نیم ساعت کنسول رو روشن کردم یکمی بازی کردم بعد خاموشش کردم
الان که روشنش می کنم hdmi تصویر نمیده صفحه سیاه میشه
اون روش نگه داشتن 5 ثانیه ایی دکمه پاور و 2 تا بیپ رو هم امتحان کردم بازم تصویر نمیده

تنها کاری هم که کردم بعد از خاموش کردن کنسول کابل HDMI رو از مانیتورم جدا کردم که HDMI کارت گرافیکم رو تست کنم
حالا که دوباره کابل HDMI کنسول رو به مانیتور وصل کردم این مشکل به وجود اومده

كنسول رو با كابل اي وي وصل كن و اون دوتا بيپ رو انجام بده ببين درست ميشه؟

sinastation

کاربر سایت
Aug 6, 2009
13
نام
sina
با سلام کنسول من slim هستش از دیروز روشن میشه اما هیچ تصویری نداره بهد از 1دقیقه خاموش میشه به حالت recovery هم نمیره
مشکلش چیه ایا درست میشه؟

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
با سلام کنسول من slim هستش از دیروز روشن میشه اما هیچ تصویری نداره بهد از 1دقیقه خاموش میشه به حالت recovery هم نمیره
مشکلش چیه ایا درست میشه؟
به تعمیر کار نشون بدید!چیز خاصی فکر نکنم باشه:)
سلام
من دستم یه مدته که گیج زده یعنی autoواسه خودش دکمه می زنه
چجوری باید تعمیر شه؟
دستتون به تعمیر یا سرویس احتیاج داره! به تعمیر کار نشون بدبد!
50_50 هست ممکن هست درست بشه یا نشه! :)

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
سلام
دوستان تا حالا کسی این مشکل براش پیش اومده:
من حدودا 3 هفته پیش آنلاین بازی می کردم که سیستمم هنگ کرد و خاموش هم نمیشد و کلا از برق کشیدمش و روشنش کردم.
روشنش هم که میکنی از اونموقع حدودا 5 دقیقه بعد تصویر ps3 میاد و شروع کار......
بعد همون اول هم موقع sign in شدن اکانتم تو psn یه هنگ 1 دقیقه ای هم اونجا میکنه و وصل میشه و دیگه تموم..
ولی بازم بعضی وقت ها وسط بازی آنلاین کلا هنگ می کنه و فقط باست از برق کشیدش تا خاموش شه.......
فکر کنم یه چیزی تو مایه های فریز شده و کلا شدید فریزه
حالا من نمیدونم از اینترنتمه این قضیه از سخت افزار دستگاهه یا...چیز دیگه
کلا آنلاین که می زنم فریزه و همون اول هم با 5 دقیقه مگس یا همون هنگ روشن میشه دستگاه و بالا میاد
چاره چیه و اگه کسی براش پیش اومده (آنلاینی ها رو میگم) ممنون میشم راهنماییم کنه ...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
یه سوالی دارم شاید از نظرتون مضحک مضحک به نظر بیاد
آیا امکانش هست به علت عیب سخت افزاری یا مشکلات نرم افزاری گرافیک یک بازی روی دوتا ps3 متفاوت باشه؟
مثلا یکیشون اون وضوح لازم رو که باید بده نده یا تعدادی از ویژگیهای گرافیکی غیر فعال شده باشه

این افت یا بهتر بودن گرافیک تو 2 تا کنسول فقط به کابل HDMI و تلویزیونشون مربوطه اگه جنس کابل خوب باشه و TV هم خوب باشه تصویر تفاوت چشمگیری نسبت به همون بازی و کنسول دیگه داره

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این افت یا بهتر بودن گرافیک تو 2 تا کنسول فقط به کابل HDMI و تلویزیونشون مربوطه اگه جنس کابل خوب باشه و TV هم خوب باشه تصویر تفاوت چشمگیری نسبت به همون بازی و کنسول دیگه داره

ممنون از پاسخگوییتون
ولی من منظورم تی وی یا کابل نبود منظورم خود کنسول هست یعنی فرض بگیریم تلویزیون و کابل و همه چیز یکسان باشه اون موقع بازم احتمال تفاوت هست یا خیر؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ممنون از پاسخگوییتون
ولی من منظورم تی وی یا کابل نبود منظورم خود کنسول هست یعنی فرض بگیریم تلویزیون و کابل و همه چیز یکسان باشه اون موقع بازم احتمال تفاوت هست یا خیر؟
خواهش میکنم
در صورتی که جفت کنسول ها هم سالم باشن، نه تفاوتی نیست

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه سوال داشتم میخواستم بدونم دور فن بالای ps3 چقد از قیمتش کم میکنه ؟

خوب دوست من این سوال ربطی به قیمت کنسول نداره تا زمانی که فن سالم باشه و تعویضی نباشه به قیمت کنسول اصلا مربوط نمیشه
مگر اینکه کنسولت باز شده باشه

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
خوب دوست من این سوال ربطی به قیمت کنسول نداره تا زمانی که فن سالم باشه و تعویضی نباشه به قیمت کنسول اصلا مربوط نمیشه
مگر اینکه کنسولت باز شده باشه

منظورم کنسول هایی هست که بعد از نیم ساعت روشن موندن کنسول تو بازیای سنگین فنشون مثل جارو برقی صدا میکنه . (مگه این مشکل کنسول نیست ؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر