صفحه 127 از 217 اولاول ... 2777117125126127128129137177 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1,891 تا 1,905 از 3246 تا

گفتگو: بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

SogMaD آفلاین است
    Gamertag: sogmad PSN ID: SogMad

نوشته
    71
    PlayStation 3PlayStation 4
    نقل قول نوشته شده توسط {The Phenom} مشاهده نوشته
    همونطور که گفتم مشکل از isp هستش
    و کاریشم نمیشه کرد تا اونا درست نکنن 100 تا dns هم بدید همینطوری میمونه
    بله درست میگفتین ، مشکل از آی‌اس‌پی بود ، با یه اینترنت دیگه امتحان کردم راحت وصل میشه و ساین این میشه .
    se.phi.roth این را می پسندد.

kenworth آفلاین است
    Gamertag: ayidana PSN ID: alaria72

نام
    alireza
    نوشته
    146
    دوستان هر وقت میخواهم sign in بشم این ارور میاد 80710723 خواهشا کمک کنید.
    بعد اشتباهی به جای اکانت چند تا یوزر ساختم حالا این یوزرهای اضافی را چه جور میتونم حذف کنم؟
    راستی isp من هم سپنتا هست
    آخرین ویرایش به وسیله kenworth؛ 14-12-2011 در 01:09 PM

u.T.a آفلاین است
    PSN ID: amin-uta

نام
    امین
    نوشته
    1,465
    PlayStation 3Wii
    نقل قول نوشته شده توسط kenworth مشاهده نوشته
    دوستان هر وقت میخواهم sign in بشم این ارور میاد 80710723 خواهشا کمک کنید.
    بعد اشتباهی به جای اکانت چند تا یوزر ساختم حالا این یوزرهای اضافی را چه جور میتونم حذف کنم؟
    راستی isp من هم سپنتا هست
    دوستان چند صفحه پیش هم همین مشکل رو داشتن
    احتمال 99% مشکل از isp است

kenworth آفلاین است
    Gamertag: ayidana PSN ID: alaria72

نام
    alireza
    نوشته
    146
    نقل قول نوشته شده توسط u.T.a مشاهده نوشته
    دوستان چند صفحه پیش هم همین مشکل رو داشتن
    احتمال 99% مشکل از isp است
    آخه زنگ زدم شرکت اونها هم نمیدونن. میگن از دوستانت بپرس چجوری مشکل را رفع کردی تا ما هم همون کار را برات انجام بدیم.
    راستی نگفتید این یوزرهای اضافی را چجوری دیلیت کنم?
    در ضمن قبلا با روشن کردن کنسول سونی LCD هم روشن میشد چون براویا سینک داشت ولی از وقتی کنسول را دیفالت کردم دیگه تلویزیون هراه کنسول روشن نمیشه.
    آخرین ویرایش به وسیله kenworth؛ 14-12-2011 در 07:17 PM

SogMaD آفلاین است
    Gamertag: sogmad PSN ID: SogMad

نوشته
    71
    PlayStation 3PlayStation 4
    آخه زنگ زدم شرکت اونها هم نمیدونن. میگن از دوستانت بپرس چجوری مشکل را رفع کردی تا ما هم همون کار را برات انجام بدیم.
    در ضمن قبلا با روشن کردن کنسول سونی LCD هم روشن میشد چون براویا سینک داشت ولی از وقتی کنسول را دیفالت کردم دیگه تلویزیون هراه کنسول روشن نمیشه.
    فکر می‌کنم مشکل از مخابرات منطقتون باشه منم سپنتا داشتم .دقیقا همین مشکل شمارو داشت . بهترین کاری که میتونی‌ بکنی‌ این هست که وایمکس بگیری چون ممکن با شرکتای آی‌اس‌پی دیگه هم همین مشکل رو داشته باشین .
    مشکل من با وایمکس حل شد مطمئن باش .

{The Phenom} آفلاین است

تاجر
    PSN ID: HAMED1945

نام
    حاج حامد صف آرا
    نوشته
    3,698
    PCPlayStation 3Android
    نقل قول نوشته شده توسط SogMaD مشاهده نوشته
    بله درست میگفتین ، مشکل از آی‌اس‌پی بود ، با یه اینترنت دیگه امتحان کردم راحت وصل میشه و ساین این میشه .
    میشه بدون وایمکس هم وصل شد به نظرم تغییر سرویس بهتر باشه مثلا برید شرکتای دیگه و از اونا adsl بگیرید
    مشکل از پورتهاییه که اونا شما رو از اون طریق به اینترنت وصل میکنن باید اونا عوض بشه
    رو یوزر X بعد از وارد شدن به اون یوزر روش مثلث رو بزن بعد دیلیت کن
    به نظرم باید tv رو دوباره تنظیم کنید

ramin cybran آفلاین است
    Gamertag: ramincyber XFIRE ID: ramincybran

نام
    رامین
    نوشته
    847
    PCPlayStation 3XBOX 360iPadAndroid
    رفقاعزیز کمکم کنید لطفا.در یک تاپیک دیگه متاسفانه کسی بلد نود جواب من ..... بده

من مالتی من اخرین ورژنشو که چند صفحه قبل بود نصب کردم ارور 8001006 میده واسه کیلزون 3 .لطف کنید بگید چه خاکی بر سر کنم .کیلزون 2 رو هم اصلا اجرا نمیکنه یه صفحه سیاه میاد و تموم.بچه های گل اگه لطف کنن راهنمایی کنن بگن مشکل از چیه ممنون میشم.

ارور میگه

an error accured when game is launchinh

یه همچین چیزایی اگه یادم باشه .

لطفا رفقا کمک کنن.مرسی

bnc
    bnc آفلاین است

نام
    کامیار
    نوشته
    790
    PCPlayStation 3XBOX 360
    نقل قول نوشته شده توسط ramin cybran مشاهده نوشته
    رفقاعزیز کمکم کنید لطفا.در یک تاپیک دیگه متاسفانه کسی بلد نود جواب من ..... بده

من مالتی من اخرین ورژنشو که چند صفحه قبل بود نصب کردم ارور 8001006 میده واسه کیلزون 3 .لطف کنید بگید چه خاکی بر سر کنم .کیلزون 2 رو هم اصلا اجرا نمیکنه یه صفحه سیاه میاد و تموم.بچه های گل اگه لطف کنن راهنمایی کنن بگن مشکل از چیه ممنون میشم.

ارور میگه

an error accured when game is launchinh

یه همچین چیزایی اگه یادم باشه .

لطفا رفقا کمک کنن.مرسی
    اینکه مربوط میشه به مسائل کپی خور ، نه!؟ .. شما ایبوت و PKG .. رو بگیری حله..برای هر دو ورژن هستش..

لپتاپ ASUS I5 4GB 500GB

پلی استیشن 3 120 گیگ
    به همراه دو دسته و یک دیسک اورجینال و فریمور 4.55 هک

sh.bagheri آفلاین است

نوشته
    5
    PCPlayStation 3XBOX 360WiiPSP
    سلام دوستان!!!
    اگه کسی آموزش Fix کردن کنسول هایی که از 3.55 به 3.41 دانگرید کردند و دیگر به 3.55 آپدیت نمی شوند رو بذاره ، یه دنیا ازش ممنون میشم.توی خیلی از سایتها گشتم ولی آموزش بدرد بخوری پیدا نکردم.چون خیلی از سایتها فایلهای مورد نیاز رو پاک کرده بودن و یا ناقص بودن.اگه کسی مطلبی راجع به این مساله میدونه خواهش میکنم راهنماییم کنه. بعضی از دوستان میگن اگه یه بازی اورجینال که ورژن 3.55 بخواد رو بذارم با اون میتونم آپدیت کنم.ولی من بازی اورجینال که 3.55 بخواد رو ندارم.نمیدونم چیکار باید بکنم.دستگاه من NTSC/J هستش.
    با تشکر

se.phi.roth آفلاین است

Give Me More Powerrr
    PSN ID: sephiroth747

نام
    حسین
    نوشته
    4,069
    PCPlayStation 3PSP GOAndroid
    نقل قول نوشته شده توسط sh.bagheri مشاهده نوشته
    سلام دوستان!!!
    اگه کسی آموزش Fix کردن کنسول هایی که از 3.55 به 3.41 دانگرید کردند و دیگر به 3.55 آپدیت نمی شوند رو بذاره ، یه دنیا ازش ممنون میشم.توی خیلی از سایتها گشتم ولی آموزش بدرد بخوری پیدا نکردم.چون خیلی از سایتها فایلهای مورد نیاز رو پاک کرده بودن و یا ناقص بودن.اگه کسی مطلبی راجع به این مساله میدونه خواهش میکنم راهنماییم کنه. بعضی از دوستان میگن اگه یه بازی اورجینال که ورژن 3.55 بخواد رو بذارم با اون میتونم آپدیت کنم.ولی من بازی اورجینال که 3.55 بخواد رو ندارم.نمیدونم چیکار باید بکنم.دستگاه من NTSC/J هستش.
    با تشکر
    شما میتوانید هر سوالی که در رابطه با هک دارید میتوانید برید به بخش پایین که من لینکشو دادم اونجا دوستان هستند که راهنمایتون میکنند
    PS3 Jailbreak
    u.T.a این را می پسندد.

khansari آفلاین است

نوشته
    22
    PlayStation 3

update ba version 4

سلام من دستگاهمو به وسیله اینترنت آپدیت کردم دیگه توی مولتی من نمیره انگار که از کوپی خارج شده و ارور میده میشه راهنماییم کنید که چی جوری دوباره کپی خورش کنم.مرسی از سایت خوبتون

u.T.a آفلاین است
    PSN ID: amin-uta

نام
    امین
    نوشته
    1,465
    PlayStation 3Wii
    نقل قول نوشته شده توسط khansari مشاهده نوشته
    سلام من دستگاهمو به وسیله اینترنت آپدیت کردم دیگه توی مولتی من نمیره انگار که از کوپی خارج شده و ارور میده میشه راهنماییم کنید که چی جوری دوباره کپی خورش کنم.مرسی از سایت خوبتون
    ...........
    نقل قول نوشته شده توسط se.phi.roth مشاهده نوشته
    شما میتوانید هر سوالی که در رابطه با هک دارید میتوانید برید به بخش پایین که من لینکشو دادم اونجا دوستان هستند که راهنمایتون میکنند
    PS3 Jailbreak

mimii آفلاین است

نوشته
    24
    PCPlayStation 3
    من یه مدتی از کنسولم استفاده نکردم تازگی که روشن کردم دیدم که وقتی که وارد بازی میشم بعضی از دکمه های دسته کار نمی کنه مثلا بازی متال گیر همون مرحله ی اول وقتی ظرف غذا رو می ده و صفحه ی معرفی باز می شه دیگه ازش بیرون نمی تونم برم که بازی رو انجام بدم اول فکر کردم بخاطره دستست بعد کع تو منوی خود دستگاه تمام دکمه هارو استفاده کردم دیدم مشکلی نداره بعد بازی بیگ پلنت رو امتحان کردم که اونم همین مشکل رو داشت تو مرحله اول راه نمی رفت با هیچ دکمه ای اینو بگم که من قبل از اینکه بازی هارو بذارم دستگاه رو فرمت کلی کردم ولی صفحه ی مربوط به فرمت نزدیک به 1 ساعت طول کشید با اینکه من اطلاعاتی نداشتم فقط 2 3 تا بازی نصب بود منم فکر کردم هنگ کرده خاموشش کردم روشن که کردم دیدم اینطوری شده چون قبلا اینجوری نبود فکر می کنین مشکل از کجاش هست ؟ چی کارش کنم ؟ کنسولمم کپی خور نیست پیشاپیش ممنون

{The Phenom} آفلاین است

تاجر
    PSN ID: HAMED1945

نام
    حاج حامد صف آرا
    نوشته
    3,698
    PCPlayStation 3Android
    نقل قول نوشته شده توسط mimii مشاهده نوشته
    من یه مدتی از کنسولم استفاده نکردم تازگی که روشن کردم دیدم که وقتی که وارد بازی میشم بعضی از دکمه های دسته کار نمی کنه مثلا بازی متال گیر همون مرحله ی اول وقتی ظرف غذا رو می ده و صفحه ی معرفی باز می شه دیگه ازش بیرون نمی تونم برم که بازی رو انجام بدم اول فکر کردم بخاطره دستست بعد کع تو منوی خود دستگاه تمام دکمه هارو استفاده کردم دیدم مشکلی نداره بعد بازی بیگ پلنت رو امتحان کردم که اونم همین مشکل رو داشت تو مرحله اول راه نمی رفت با هیچ دکمه ای اینو بگم که من قبل از اینکه بازی هارو بذارم دستگاه رو فرمت کلی کردم ولی صفحه ی مربوط به فرمت نزدیک به 1 ساعت طول کشید با اینکه من اطلاعاتی نداشتم فقط 2 3 تا بازی نصب بود منم فکر کردم هنگ کرده خاموشش کردم روشن که کردم دیدم اینطوری شده چون قبلا اینجوری نبود فکر می کنین مشکل از کجاش هست ؟ چی کارش کنم ؟ کنسولمم کپی خور نیست پیشاپیش ممنون
    اگه مشکلی از بابت سیو و اینجور چیزا نداری همونجا که فرمت هست نوشته restore system اونو بزن برگرد به حالت اول همه چیپاک میشه و ببین باز مشکل وجود داره یا نه اگه بود بیا ببینیم چیکار میشه کرد
    se.phi.roth، ORTEZA\/\/ و mimii این را می پسندند.

ORTEZA\/\/ آفلاین است
    PSN ID: Morihot

نام
    مرتضی
    نوشته
    175
    PlayStation 3XBOX 360Android
    آقا حامد میشه تروفی ها رو پاک کرد چجوری؟
    {The Phenom} و se.phi.roth این را می پسندند.

Best Of The Games