بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
همونطور که گفتم مشکل از isp هستش
و کاریشم نمیشه کرد تا اونا درست نکنن 100 تا dns هم بدید همینطوری میمونه

بله درست میگفتین ، مشکل از آی‌اس‌پی بود ، با یه اینترنت دیگه امتحان کردم راحت وصل میشه و ساین این میشه .

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
دوستان هر وقت میخواهم sign in بشم این ارور میاد 80710723 خواهشا کمک کنید.
بعد اشتباهی به جای اکانت چند تا یوزر ساختم حالا این یوزرهای اضافی را چه جور میتونم حذف کنم؟
راستی isp من هم سپنتا هست

آخرین ویرایش:

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان هر وقت میخواهم sign in بشم این ارور میاد 80710723 خواهشا کمک کنید.
بعد اشتباهی به جای اکانت چند تا یوزر ساختم حالا این یوزرهای اضافی را چه جور میتونم حذف کنم؟
راستی isp من هم سپنتا هست

دوستان چند صفحه پیش هم همین مشکل رو داشتن
احتمال 99% مشکل از isp است

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
دوستان چند صفحه پیش هم همین مشکل رو داشتن
احتمال 99% مشکل از isp است
آخه زنگ زدم شرکت اونها هم نمیدونن. میگن از دوستانت بپرس چجوری مشکل را رفع کردی تا ما هم همون کار را برات انجام بدیم.
راستی نگفتید این یوزرهای اضافی را چجوری دیلیت کنم?
در ضمن قبلا با روشن کردن کنسول سونی LCD هم روشن میشد چون براویا سینک داشت ولی از وقتی کنسول را دیفالت کردم دیگه تلویزیون هراه کنسول روشن نمیشه.

آخرین ویرایش:

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
آخه زنگ زدم شرکت اونها هم نمیدونن. میگن از دوستانت بپرس چجوری مشکل را رفع کردی تا ما هم همون کار را برات انجام بدیم.
در ضمن قبلا با روشن کردن کنسول سونی LCD هم روشن میشد چون براویا سینک داشت ولی از وقتی کنسول را دیفالت کردم دیگه تلویزیون هراه کنسول روشن نمیشه.

فکر می‌کنم مشکل از مخابرات منطقتون باشه منم سپنتا داشتم .دقیقا همین مشکل شمارو داشت . بهترین کاری که میتونی‌ بکنی‌ این هست که وایمکس بگیری چون ممکن با شرکتای آی‌اس‌پی دیگه هم همین مشکل رو داشته باشین .
مشکل من با وایمکس حل شد مطمئن باش .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بله درست میگفتین ، مشکل از آی‌اس‌پی بود ، با یه اینترنت دیگه امتحان کردم راحت وصل میشه و ساین این میشه .
میشه بدون وایمکس هم وصل شد به نظرم تغییر سرویس بهتر باشه مثلا برید شرکتای دیگه و از اونا adsl بگیرید
مشکل از پورتهاییه که اونا شما رو از اون طریق به اینترنت وصل میکنن باید اونا عوض بشه
رو یوزر X بعد از وارد شدن به اون یوزر روش مثلث رو بزن بعد دیلیت کن
به نظرم باید tv رو دوباره تنظیم کنید

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
رفقاعزیز کمکم کنید لطفا.در یک تاپیک دیگه متاسفانه کسی بلد نود جواب من ..... بده :D

من مالتی من اخرین ورژنشو که چند صفحه قبل بود نصب کردم ارور 8001006 میده واسه کیلزون 3 .لطف کنید بگید چه خاکی بر سر کنم .کیلزون 2 رو هم اصلا اجرا نمیکنه یه صفحه سیاه میاد و تموم.بچه های گل اگه لطف کنن راهنمایی کنن بگن مشکل از چیه ممنون میشم.

ارور میگه

an error accured when game is launchinh

یه همچین چیزایی اگه یادم باشه .

لطفا رفقا کمک کنن.مرسی

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
رفقاعزیز کمکم کنید لطفا.در یک تاپیک دیگه متاسفانه کسی بلد نود جواب من ..... بده :D

من مالتی من اخرین ورژنشو که چند صفحه قبل بود نصب کردم ارور 8001006 میده واسه کیلزون 3 .لطف کنید بگید چه خاکی بر سر کنم .کیلزون 2 رو هم اصلا اجرا نمیکنه یه صفحه سیاه میاد و تموم.بچه های گل اگه لطف کنن راهنمایی کنن بگن مشکل از چیه ممنون میشم.

ارور میگه

an error accured when game is launchinh

یه همچین چیزایی اگه یادم باشه .

لطفا رفقا کمک کنن.مرسی

اینکه مربوط میشه به مسائل کپی خور ، نه!؟ .. شما ایبوت و PKG .. رو بگیری حله..برای هر دو ورژن هستش..

sh.bagheri

کاربر سایت
Jan 20, 2011
7
سلام دوستان!!!
اگه کسی آموزش Fix کردن کنسول هایی که از 3.55 به 3.41 دانگرید کردند و دیگر به 3.55 آپدیت نمی شوند رو بذاره ، یه دنیا ازش ممنون میشم.توی خیلی از سایتها گشتم ولی آموزش بدرد بخوری پیدا نکردم.چون خیلی از سایتها فایلهای مورد نیاز رو پاک کرده بودن و یا ناقص بودن.اگه کسی مطلبی راجع به این مساله میدونه خواهش میکنم راهنماییم کنه. بعضی از دوستان میگن اگه یه بازی اورجینال که ورژن 3.55 بخواد رو بذارم با اون میتونم آپدیت کنم.ولی من بازی اورجینال که 3.55 بخواد رو ندارم.نمیدونم چیکار باید بکنم.دستگاه من NTSC/J هستش.
با تشکر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان!!!
اگه کسی آموزش Fix کردن کنسول هایی که از 3.55 به 3.41 دانگرید کردند و دیگر به 3.55 آپدیت نمی شوند رو بذاره ، یه دنیا ازش ممنون میشم.توی خیلی از سایتها گشتم ولی آموزش بدرد بخوری پیدا نکردم.چون خیلی از سایتها فایلهای مورد نیاز رو پاک کرده بودن و یا ناقص بودن.اگه کسی مطلبی راجع به این مساله میدونه خواهش میکنم راهنماییم کنه. بعضی از دوستان میگن اگه یه بازی اورجینال که ورژن 3.55 بخواد رو بذارم با اون میتونم آپدیت کنم.ولی من بازی اورجینال که 3.55 بخواد رو ندارم.نمیدونم چیکار باید بکنم.دستگاه من NTSC/J هستش.
با تشکر
شما میتوانید هر سوالی که در رابطه با هک دارید میتوانید برید به بخش پایین که من لینکشو دادم اونجا دوستان هستند که راهنمایتون میکنند:d
PS3 Jailbreak

khansari

کاربر سایت
Dec 29, 2011
22
update ba version 4

سلام من دستگاهمو به وسیله اینترنت آپدیت کردم دیگه توی مولتی من نمیره انگار که از کوپی خارج شده و ارور میده میشه راهنماییم کنید که چی جوری دوباره کپی خورش کنم.مرسی از سایت خوبتون:(

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام من دستگاهمو به وسیله اینترنت آپدیت کردم دیگه توی مولتی من نمیره انگار که از کوپی خارج شده و ارور میده میشه راهنماییم کنید که چی جوری دوباره کپی خورش کنم.مرسی از سایت خوبتون:(

...........
شما میتوانید هر سوالی که در رابطه با هک دارید میتوانید برید به بخش پایین که من لینکشو دادم اونجا دوستان هستند که راهنمایتون میکنند:d
PS3 Jailbreak

mimii

کاربر سایت
Dec 25, 2011
24
من یه مدتی از کنسولم استفاده نکردم تازگی که روشن کردم دیدم که وقتی که وارد بازی میشم بعضی از دکمه های دسته کار نمی کنه مثلا بازی متال گیر همون مرحله ی اول وقتی ظرف غذا رو می ده و صفحه ی معرفی باز می شه دیگه ازش بیرون نمی تونم برم که بازی رو انجام بدم اول فکر کردم بخاطره دستست بعد کع تو منوی خود دستگاه تمام دکمه هارو استفاده کردم دیدم مشکلی نداره بعد بازی بیگ پلنت رو امتحان کردم که اونم همین مشکل رو داشت تو مرحله اول راه نمی رفت با هیچ دکمه ای اینو بگم که من قبل از اینکه بازی هارو بذارم دستگاه رو فرمت کلی کردم ولی صفحه ی مربوط به فرمت نزدیک به 1 ساعت طول کشید با اینکه من اطلاعاتی نداشتم فقط 2 3 تا بازی نصب بود منم فکر کردم هنگ کرده خاموشش کردم روشن که کردم دیدم اینطوری شده چون قبلا اینجوری نبود فکر می کنین مشکل از کجاش هست ؟ چی کارش کنم ؟ کنسولمم کپی خور نیست پیشاپیش ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من یه مدتی از کنسولم استفاده نکردم تازگی که روشن کردم دیدم که وقتی که وارد بازی میشم بعضی از دکمه های دسته کار نمی کنه مثلا بازی متال گیر همون مرحله ی اول وقتی ظرف غذا رو می ده و صفحه ی معرفی باز می شه دیگه ازش بیرون نمی تونم برم که بازی رو انجام بدم اول فکر کردم بخاطره دستست بعد کع تو منوی خود دستگاه تمام دکمه هارو استفاده کردم دیدم مشکلی نداره بعد بازی بیگ پلنت رو امتحان کردم که اونم همین مشکل رو داشت تو مرحله اول راه نمی رفت با هیچ دکمه ای اینو بگم که من قبل از اینکه بازی هارو بذارم دستگاه رو فرمت کلی کردم ولی صفحه ی مربوط به فرمت نزدیک به 1 ساعت طول کشید با اینکه من اطلاعاتی نداشتم فقط 2 3 تا بازی نصب بود منم فکر کردم هنگ کرده خاموشش کردم روشن که کردم دیدم اینطوری شده چون قبلا اینجوری نبود فکر می کنین مشکل از کجاش هست ؟ چی کارش کنم ؟ کنسولمم کپی خور نیست پیشاپیش ممنون
اگه مشکلی از بابت سیو و اینجور چیزا نداری همونجا که فرمت هست نوشته restore system اونو بزن برگرد به حالت اول همه چیپاک میشه و ببین باز مشکل وجود داره یا نه اگه بود بیا ببینیم چیکار میشه کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر