بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
انجام دادم ۲ دقیقه ساین این بودم افتاد بیرون . همون ارور رو داد .

اینترنت کانکشن رو باز فیلد می‌زنه.

تو فروم چنتا بازی فروختم

عزیز جان مشکل از ispت هستش زنگ بزن بهشون مشکلتو بگو درستش میکنن

• Like
Reactions: u.T.a

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
عزیز جان مشکل از ispت هستش زنگ بزن بهشون مشکلتو بگو درستش میکنن

زنگ زدم به آی‌اس‌پی DNS جدید داد گفت آی‌پی رو هم بذار روی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۰ ، بهتر شد راحت ساین این میشم ولی‌ تا میرم توی بازی کال پرت می‌شه بیرون.

بله مدیا سرور رو هم آف کردم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
زنگ زدم به آی‌اس‌پی DNS جدید داد گفت آی‌پی رو هم بذار روی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۰۰ ، بهتر شد راحت ساین این میشم ولی‌ تا میرم توی بازی کال پرت می‌شه بیرون.

بله مدیا سرور رو هم آف کردم
بدون dns تست کردین؟ وایرلس وصل میشین با سیمی؟ اگه امکان داره با سیم تست کن تنظیمات هم بزار رو easy این کارا رو بکن خبرشو بدین ببینیم چیکار میشه کرد

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
بدون dns تست کردین؟ وایرلس وصل میشین با سیمی؟ اگه امکان داره با سیم تست کن تنظیمات هم بزار رو easy این کارا رو بکن خبرشو بدین ببینیم چیکار میشه کرد

بله تست کردم نمی‌شه ، اولش با سیم بود اونم همین مشکلو داشت رفتم مودم بیسیم خریدم. مشکل از آی‌اس‌پی هستش دوستامم همشون همین مشکلو دارن .

اعصابم دیگه خورد شد ، رفتم ۳ تا بازی خریدم که خیر سرم آنلاین بزنم ....:((

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بله تست کردم نمی‌شه ، اولش با سیم بود اونم همین مشکلو داشت رفتم مودم بیسیم خریدم. مشکل از آی‌اس‌پی هستش دوستامم همشون همین مشکلو دارن .

متاسفانه مشکل از isp هست و تا وقتی که درستش نکنن شما همین مشکل رو داری باید رو بخش پشتیبانی فشار بیاری تا برات ردیف کنن

braineater

کاربر سایت
Dec 11, 2011
4
سلا دوستان من تو این سایت تازه واردم فکنم پستم جای درستی دارم میدم
راستش شش ماهیه که ps3 گرفتم کلا 30 تا بلو ری توش نرفته دیشب موقعی که انچارتد بازی میکرم دیگه دیسکو نخوند که نخوند اومدم بیرون هیچ بازی نمیخونه فقط فیلم دی وی دی میخونه .ریستور کردم بازم نخوند
فقط بعضی وقتا بعد از چند ثانیه که بلوری میزارم انگار یکی با لگد میکوبه روش یه صدای بدی ا توش میاد ...
فکنم سخت افزاری یه راهنمایی یا تجربه بچه ها خیلی خوشحالم میکنه ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلا دوستان من تو این سایت تازه واردم فکنم پستم جای درستی دارم میدم
راستش شش ماهیه که ps3 گرفتم کلا 30 تا بلو ری توش نرفته دیشب موقعی که انچارتد بازی میکرم دیگه دیسکو نخوند که نخوند اومدم بیرون هیچ بازی نمیخونه فقط فیلم دی وی دی میخونه .ریستور کردم بازم نخوند
فقط بعضی وقتا بعد از چند ثانیه که بلوری میزارم انگار یکی با لگد میکوبه روش یه صدای بدی ا توش میاد ...
فکنم سخت افزاری یه راهنمایی یا تجربه بچه ها خیلی خوشحالم میکنه ممنون
متاسفانه درایو شما یعنی در اصل لنز دستگاه صدمه دیده و دیگه نمیتونه بلوری بخونه
تو درایو PS3 دو عدد لنز وجود داره یکی برای خوندن DVD و یکی برای خوندن بلوری که احتمالا اون بلوریش برای شما سخوته و باید ببینید میشه تعویض کرد یا نه

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин

از قسمتی که DNS هارو تنظیم می کنین، اونو به صورت ـه Manual تنظیم کنین و برای هر دو کُد های زیرُ بزنین :
4.2.2.4
4.2.2.4
با DNS های بالا مشکل Disconnect شدن ـتون وقتی که توی بازی هستین حـــل می شه.

braineater

کاربر سایت
Dec 11, 2011
4
متاسفانه درایو شما یعنی در اصل لنز دستگاه صدمه دیده و دیگه نمیتونه بلوری بخونه
تو درایو PS3 دو عدد لنز وجود داره یکی برای خوندن DVD و یکی برای خوندن بلوری که احتمالا اون بلوریش برای شما سخوته و باید ببینید میشه تعویض کرد یا نه
مرسی از جوابتون فقط نمیدونم از کجا باید لنز یا کلا درایوشو گیر بیارم خیلی حیف شد بازش کردنم لنزاشم تمیز کردم اما نشد..

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مرسی از جوابتون فقط نمیدونم از کجا باید لنز یا کلا درایوشو گیر بیارم خیلی حیف شد بازش کردنم لنزاشم تمیز کردم اما نشد..
خواهش میکنم
والا اگه میدونی مدل دقیقشو بهم بگو برم ببینم بازار هست یا نه
اگه نمیدونی کنسولو بفرست بیاد ببینم میتونم کاری براش بکنم

braineater

کاربر سایت
Dec 11, 2011
4
کنسولو بستم بغل شاسی لیزر این بارکد و داره 102 1509 1004 1449
که فک نکنم ازین لیزر گیر بیاد سونی که قطعه بیرون نمیده این درایوای جدید هم خرابیشون گیر نمیاد بازم مرسی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کنسولو بستم بغل شاسی لیزر این بارکد و داره 102 1509 1004 1449
که فک نکنم ازین لیزر گیر بیاد سونی که قطعه بیرون نمیده این درایوای جدید هم خرابیشون گیر نمیاد بازم مرسی
تا چند روز دیگه خبرشو بهت میدم

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
از قسمتی که DNS هارو تنظیم می کنین، اونو به صورت ـه Manual تنظیم کنین و برای هر دو کُد های زیرُ بزنین :
4.2.2.4
4.2.2.4
با DNS های بالا مشکل Disconnect شدن ـتون وقتی که توی بازی هستین حـــل می شه.
امتحان کردم درست نشد ، اینترنت کانکشن رو فیلد می‌زنه ، به آی‌اس‌پی هم زنگ زدم گفتن که مشکلی‌ نیست .
آی‌اس‌پی هم سپنتا هستش .بازم ممنون از رهنمأییت ، حالا می‌خوام فردا با وایمکس ایرانسل امتحان کنم .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
امتحان کردم درست نشد ، اینترنت کانکشن رو فیلد می‌زنه ، به آی‌اس‌پی هم زنگ زدم گفتن که مشکلی‌ نیست .
آی‌اس‌پی هم سپنتا هستش .بازم ممنون از رهنمأییت ، حالا می‌خوام فردا با وایمکس ایرانسل امتحان کنم .
همونطور که گفتم مشکل از isp هستش
و کاریشم نمیشه کرد تا اونا درست نکنن 100 تا dns هم بدید همینطوری میمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر