بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

13711

کاربر سایت
Sep 9, 2011
7
نمي دونم فته يا نه اما قبلا بازي رو پيدا ميکرد ولي الان فقط فيلم را پيدا ميکنه

نمي دونم فته يا نه اما قبلا بازي رو پيدا ميکرد ولي الان فقط فيلم را پيدا ميکنه

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام دوستان من اومدم با filezila چنتا فایل بریزم رو ps3م (هارد اکسترنالم) نمیدونم دستم رفت روی چی همه ی فایلام ناپدید شد.البته از حجم هاردم هیچی کم نشده ولی فایلاش نیستن.حالا یه عکس از صفحش میزارم ببین می تونید بفهمید مشکلش جیه؟http://www.pic.iran-forum.ir/images/...fe5j6qllk3.png

13711

کاربر سایت
Sep 9, 2011
7
سلام دستگاهم فته
تا وقتی برنامه گایا منیجر تو دستگاه نصب بود بازی رو می آورد اما وقتی مولتی من رو نصب کردم یواش یواش اینجوری شد
راستی اینم بگم من یه سی دی اورجینال دارم که اونم خش داره یعنی از خشش که پیداش نمی کنه
ممنون

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان دستگاه من امروز که روشنش کردم وخواستم دیسک رو داخلش بذارم دستگاه دیسک رو نمی کشید داخل نمی دونم چش شده هر چقدر هم تمیزش کردم گفتم شاید خاک گرفته فایده نداشتخواهشمندم دوستانی که قبلا این مشکل براشون پیش امده و یا اطلاعاتی دارند منو در جریان بذارند

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
با سلام خدمت اساتید.
ps3 بنده(fat 40gig) امروز وقتی خاستم روشنش کنم چراغ قرمزش مدام داره چشمک میزنه و روشن نمیشه(چشمک زدن همچنان ادامه دارد).از پشت خاموشش کردم و وقتی دوباره دکمه پشتیشو زدم که روشن بشه با کمال تعجب اینبار از همون اول شروع به چشمک زدن کرد و ps3 هم روشن نمیشه.دکمه روشن شدن رو هم گرفتم و هر جوری امتحان کردم فرقی نمیکنه و اصلا صدای بوقم نمیده.فقط وقتی دگمه بلوری رو میزنم فقط صدای بوق میده.مشکلش چیه؟

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
سلام
بعضی وقتا دستگاه یه صدای کوچیک میده مثل وقتی درایور Pc میخواد یه دی وی دی رو بخونه چیزه جدیی نیست؟ مثل یه بوق کوتاه میمونه
ممنون میشم پیام کنین بهم :X

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام
می خواستم بدونم فرق PS3 پال با J تو چیه ؟
در مجموع پال بهتره یا J ؟
سلام دوست عزیز
فرقشون توی اجرای بلوری اورجیناله ک گیر میده
فکر کنم توی psn هم تاثیر داره
اما زیادم مهم نیست چون تو بازی فرق نداره فقط چنتا بازی که دوستان گفتن انگاری مشکل داره

من خودم دستگام j هست

---------- نوشته در 11:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:35 AM ارسال شده بود ----------

سلام
بعضی وقتا دستگاه یه صدای کوچیک میده مثل وقتی درایور Pc میخواد یه دی وی دی رو بخونه چیزه جدیی نیست؟ مثل یه بوق کوتاه میمونه
سلام
کی بوق میزنه؟ بوق میزنه یا تق میکنه؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
سلام

منظورت صدای دیلینق دیش هستش دیگه نه؟مال من هم وقتی gt5 بازی میکنم همیشه اینطوری میشه فکر نکنم مشکلی باشه.

آقا یکی جواب پست بالایی ما رو نمیده؟

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
منظورت صدای دیلینق دیش هستش دیگه نه؟مال من هم وقتی gt5 بازی میکنم همیشه اینطوری میشه فکر نکنم مشکلی باشه.

سلام
کی بوق میزنه؟ بوق میزنه یا تق میکنه؟

صداش خیلی کوتاهه مثل تق میمونه بیشتر ولی زیاد خب متوجه نمیشم مثلا 5تا 15 دقیقه که میگذره از بازی یه صدای 1ثانیه ای میده البته نه هر بار تا الان که 2هفتست دارم 2بار صدا داده

---------- نوشته در 06:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:17 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها،ps3 دیگه هک نمیشه؟حتی برای چند ماه دیگه ام هک جدید نمیاد؟یعنی من بفروشم کنسولمو؟:((:((

هک میشه نفروشش، ولی بستگی به کسایی داره که هکش میکنن مثلا 3ماه طول بکشه یا 6ماهه یا 1هفته مشخص نمیشه

آخرین ویرایش:

13711

کاربر سایت
Sep 9, 2011
7
سلام دستگاهم فته
تا وقتی برنامه گایا منیجر تو دستگاه نصب بود بازی رو می آورد اما وقتی مولتی من رو نصب کردم یواش یواش اینجوری شد
راستی اینم بگم من یه سی دی اورجینال دارم که اونم خش داره یعنی از خشش که پیداش نمی کنه
ممنون
سلام دستگاهم فته
ممنون​

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان من ارور 8002A548 رو دارم !
داستان چیه ؟
راه حلی داره ؟

---------- نوشته در 10:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:08 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من ارور 8002A548 رو دارم !
داستان چیه ؟
راه حلی داره ؟

کسی نیست کمک کنه ؟

پ.ن : راستی در زمان Log in به سرویس اینترنتی این ارور رو میده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر